Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23016
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. My wszyscy też będziemy ją pamiętać. Ja kiedyś dopuściłam do totalnego wyniszczenia mojego ukochanego kota, tak bardzo chciałam żeby był. Lekarz się za głowę złapał, kiedy wreszcie zaprosiłam go w celu przeprowadzenia eutanazji. Nigdy więcej nie zrobię tego błędu.
  2. O, ja też mam, w tej chwili pusty, pokój dla psów. Może nie bardzo duży, bo jakieś 15m, ale i nie komórka, z balkonem :cool3: Dobrze wiedzieć, że to bajer, będę wiedziała jak z hodowcą rozmawiać :D
  3. [quote name='ulvhedinn'] Przepakowałam i wysłałam jeszcze raz.[/QUOTE] Rozumu nie masz? Przecież Glucardiamid kosztuje w aptece tyle, co znaczki, i jest bez recepty.
  4. Uprzejmie zawiadamiam, że Elza ma los na mojej loterii http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca
  5. Uprzejmie donoszę, że Dyński ma los od[B] bric-a-brac[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca[/url]
  6. Mnie się ostatnio strasznie spodobał jeden pies. Już miałam ręce nad klawiaturą, ale jak sobie pomyślałam, że mi tu wparuje nie wiadomo kto i PIT będzie chciał zobaczyć (fakt autentyczny z wizyty u moich przyjaciół) i wykrzywi się niemiłosiernie na wiadomość, że posłanie a nie łóżko, a nawet jeśli to przetrwam i dostanę i potem nie daj Boże coś się z psem stanie, zginie na przykład, to nie dadzą mi spokojnie płakać, tylko będę musiała się tłumaczyć tygodniami, posądzana o podstępne uśpienie, to szybko cofnęłam rączki. Już nie mówię o forumowym leczeniu, bo każdy przecież wie doskonale, gdzie i na jakie badania/operacje/akupunktury mnie z psem posłać, a im więcej latania, tym lepiej. Pies w DT, nie w schronie, więc krzywda mu się nie dzieje.
  7. Nie jestem lekarzem, więc nie będę polemizować, tylko czy ci lekarze mają doświadczenie w kwestii padaczki. Nie każdy ma przecież.
  8. Zaglądam. Dobrze że Brunek już ma DS, bo wyjątkowo mi się spodobał gadzina.
  9. [quote name='Bea88']My póki co nie podajemy bromku, musimy najpierw osiągnąć stężenie terapeutyczne Luminalu.[/QUOTE] Przy tak częstych atakach ja bym włączyła Bromek natychmiast, ale oczywiste jest, że lekarz decyduje.
  10. Można spróbować szczęścia jeszcze raz (: http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca
  11. Borysek dostał jeszcze jeden los od Alaa http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca
  12. Dingo ma drugi los - od [B]Iv_[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca[/url]
  13. Uprzejmie donoszę, że [B]arim[/B] gra dla Urgo w nowej edycji mojej loterii [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca?p=21960829#post21960829[/url]
  14. Uprzejmie donoszę, że Alaa gra dla Boryska w drugiej edycji mojej loterii http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca?p=21959438#post21959438
  15. Mnie się wydaje, że ona powinna mieć przede wszystkim spokój, jakieś poczucie bezpieczeństwa, to jest stareńki pies. Wszelkie decyzje może podejmować tylko opiekun, który psa widzi na codzień i chce dla niego jak najlepiej, co nie znaczy "jak najwięcej".
  16. Uprzejmie donoszę, że Mazowszanka gra dla Dingo [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karmę-i-leczenie-staruszków-w-BDT-***-do-22-marca?p=21958159#post21958159[/URL] A gdzie można tego psiucha zobaczyć? Który post? Edit: Już znalazłam, post 700.
  17. No to zapraszam, przy pełnej puli jest 480zł do wygrania. Tylko dla BDT-owców.
  18. Dziewczyny, macie tam jakiegoś staruszka? Bo drugą edycję Lotto wystrugałam [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca[/url]
  19. Ja też jestem ciekawa w czym ma pomóc tomografia i nie chodzi mi o pieniądze, tylko o wożenie tej skołowanej psiny i całe zamieszanie.
  20. Znacie może staruszki w BDT? Można zagrać, tylko na karmę i weta [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca[/url]
  21. Uprzejmie donoszę, że Katarzyna Starkiewicz gra dla Pętelki w nowej edycji mojej loterii [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca[/url]
  22. Po znajomości zaproszę na drugą edycję [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca[/url]
  23. [quote name='malawaszka']no - staramy się nie powtarzać imion bo ja już wtedy całkiem nie ogarnę jak mi będzie ktoś dzwonił ... Lamia Reno - zawsze chciałam, żeby któraś z suczynek się tak nazywała :D[/QUOTE] Ooooch :) o imieniu Lamia Reno myślę od kiedy je pierwszy raz usłyszałam! Do żadnej z moich suk nie pasowało, ale miałam w zanadrzu. Btw zrobiłam nową loterię, może ktoś zna staruszka bez kasy w BDT.
  24. Ona płuca ma w porządku? Znajomy piesek tak chodził stale i okazało się, że się dusił bidny.
  25. [quote name='rozi']Słyszałam o problemach po Frontline, ja używam Fiprex i nic się nie dzieje. Dawka dawką, ale chodzi o wysycenie luminalu w organizmie i to trochę trwa. Ja podawałam 7,5mg na dobę (3,25 na kg wagi ciała), potem dołączyłam brom, potem zwiększyłam luminal do 11,25mg na dobę (5 na kg, to jeszcze nie jest maksymalna dawka) i dopiero wtedy ataki ustały, całość trwała około 4 miesięcy. Kulka jest w dobrej formie, wesoła itd. więc nie zmniejszam dawki luminalu, natomiast przy próbie odstawienia bromu ataki wróciły. [/QUOTE] Znalazłam stary wpis. No to w porządku, ale... no nic, nie będę się już rozpisywać na temat wetów. Chcę powiedzieć, że w tej chwili daję 1/4 tabletki raz na pięć dni, Bromku kroplę codziennie rano.
×
×
  • Create New...