-
Posts
23016 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rozi
-
[quote name='ulvhedinn'] Przepakowałam i wysłałam jeszcze raz.[/QUOTE] Rozumu nie masz? Przecież Glucardiamid kosztuje w aptece tyle, co znaczki, i jest bez recepty.
-
Lusia odeszła. Dziękuję, ze byliscie z nami.
rozi replied to Agata69's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Uprzejmie zawiadamiam, że Elza ma los na mojej loterii http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca -
Uprzejmie donoszę, że Dyński ma los od[B] bric-a-brac[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca[/url]
-
Mnie się ostatnio strasznie spodobał jeden pies. Już miałam ręce nad klawiaturą, ale jak sobie pomyślałam, że mi tu wparuje nie wiadomo kto i PIT będzie chciał zobaczyć (fakt autentyczny z wizyty u moich przyjaciół) i wykrzywi się niemiłosiernie na wiadomość, że posłanie a nie łóżko, a nawet jeśli to przetrwam i dostanę i potem nie daj Boże coś się z psem stanie, zginie na przykład, to nie dadzą mi spokojnie płakać, tylko będę musiała się tłumaczyć tygodniami, posądzana o podstępne uśpienie, to szybko cofnęłam rączki. Już nie mówię o forumowym leczeniu, bo każdy przecież wie doskonale, gdzie i na jakie badania/operacje/akupunktury mnie z psem posłać, a im więcej latania, tym lepiej. Pies w DT, nie w schronie, więc krzywda mu się nie dzieje.
-
Nie jestem lekarzem, więc nie będę polemizować, tylko czy ci lekarze mają doświadczenie w kwestii padaczki. Nie każdy ma przecież.
-
Zaglądam. Dobrze że Brunek już ma DS, bo wyjątkowo mi się spodobał gadzina.
-
[quote name='Bea88']My póki co nie podajemy bromku, musimy najpierw osiągnąć stężenie terapeutyczne Luminalu.[/QUOTE] Przy tak częstych atakach ja bym włączyła Bromek natychmiast, ale oczywiste jest, że lekarz decyduje.
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
rozi replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Dingo ma drugi los - od [B]Iv_[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca[/url] -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
rozi replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Uprzejmie donoszę, że Mazowszanka gra dla Dingo [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karmę-i-leczenie-staruszków-w-BDT-***-do-22-marca?p=21958159#post21958159[/URL] A gdzie można tego psiucha zobaczyć? Który post? Edit: Już znalazłam, post 700. -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
rozi replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
No to zapraszam, przy pełnej puli jest 480zł do wygrania. Tylko dla BDT-owców. -
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
rozi replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Dziewczyny, macie tam jakiegoś staruszka? Bo drugą edycję Lotto wystrugałam [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca[/url] -
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
rozi replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Znacie może staruszki w BDT? Można zagrać, tylko na karmę i weta [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca[/url] -
Ciupeńka Pętelka z autobusowej pętli. Szukamy domu...
rozi replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Uprzejmie donoszę, że Katarzyna Starkiewicz gra dla Pętelki w nowej edycji mojej loterii [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca[/url] -
Po znajomości zaproszę na drugą edycję [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca[/url]
-
[quote name='malawaszka']no - staramy się nie powtarzać imion bo ja już wtedy całkiem nie ogarnę jak mi będzie ktoś dzwonił ... Lamia Reno - zawsze chciałam, żeby któraś z suczynek się tak nazywała :D[/QUOTE] Ooooch :) o imieniu Lamia Reno myślę od kiedy je pierwszy raz usłyszałam! Do żadnej z moich suk nie pasowało, ale miałam w zanadrzu. Btw zrobiłam nową loterię, może ktoś zna staruszka bez kasy w BDT.
-
[quote name='rozi']Słyszałam o problemach po Frontline, ja używam Fiprex i nic się nie dzieje. Dawka dawką, ale chodzi o wysycenie luminalu w organizmie i to trochę trwa. Ja podawałam 7,5mg na dobę (3,25 na kg wagi ciała), potem dołączyłam brom, potem zwiększyłam luminal do 11,25mg na dobę (5 na kg, to jeszcze nie jest maksymalna dawka) i dopiero wtedy ataki ustały, całość trwała około 4 miesięcy. Kulka jest w dobrej formie, wesoła itd. więc nie zmniejszam dawki luminalu, natomiast przy próbie odstawienia bromu ataki wróciły. [/QUOTE] Znalazłam stary wpis. No to w porządku, ale... no nic, nie będę się już rozpisywać na temat wetów. Chcę powiedzieć, że w tej chwili daję 1/4 tabletki raz na pięć dni, Bromku kroplę codziennie rano.