Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23020
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Nie no to ostatnie zdjęcie to klasyczny obraz depresji :megagrin:
  2. A pojęcia nie mam, znalazłam w googlach, boś chciała (:
  3. Chyba o to chodzi [url]http://podkowalinypl.shoper.pl/pl/p/Preparat-dla-psow-z-padaczka/1518[/url]
  4. Dojazd do innego miasta to też koszt przecież, więc moim zdaniem wyjdzie na to samo, nie mówiąc o tym, że ja bym nie taszczyła gdzieś daleko pieska, który żyje w bólu.
  5. Zerknęłam na ostatnie strony jej postów - już w kwietniu nie wywiązywała się z zawartych transakcji [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252041-Ciuchy-markowe-buty-i-inne-na-psy-z-Wloclawka-do-07-04/page11[/url]
  6. [B]Budrysek[/B], czy możesz wyjaśnić o co chodzi? Jakieś nieprawdopodobne historie tu są: [url]https://www.facebook.com/events/684197088318095/?ref=3&[/url]
  7. Olek kiedyś szalał prawie godzinę. Założyłam mu smycz i wyszłam na ulicę, bo myślałam, że to go wytrąci z tego kopa, ale nic nie pomagało, prawie się udusił, tak ciągnął do przodu i szczekał cały czas, właściwie cwałował na tej smyczy, a gdybym go puściła, to by się gdzieś rozbił o mur :(
  8. Zależy jaki atak. Olek miał straszne ataki. Turlało nim przez pół pokoju :(
  9. [quote name='rozi'] trzymam tylko na Bromku, kropelka rano. Nic się nie dzieje.[/QUOTE] Od połowy maja nie daję NIC.
  10. [quote name='Gosiapk']Właściwie to czy w wannie, czy na podwórku Dynio ma taką samą minę :D[/QUOTE] Ponieważ ma klasę. A klasa polega między innymi na nie demonstrowaniu własnych emocji.
  11. [B]lula2010[/B] bardzo przykro :( Pozdrowienia dla Was.
  12. Pytam dlatego, że takie zawieszanie to pierwsze sygnały padaczki, mini ataki, więc ten jego konkretny atak nie byłby pierwszy. Innym sygnałem może być pobudzenie bez powodu, nagle piesek biega, szczeka, nie chce się uspokoić i człowiek myśli, że wydarzyło się coś, o czym nie wie, a to po prostu początek padaczki. W obydwu przypadkach ja bym teraz, po tym normalnym ataku, poszła po recepty i zaczęła podawać leki.
  13. Ciekawe co by na to powiedział ten piesek, po którym leki zostały.
  14. Beka, a nie zawieszał Ci się czasem ten Foksik? W sensie komputerowym. Tak na chwilę.
  15. [quote name='Isiak']??????? :crazyeye: :smhair2: :lying:[/QUOTE] Ano niestety. PW to podła broń, każdemu się wydaje, że nie ujrzy światła dziennego i można sobie pozwalać. Ale PW można raportować moderatorom tak samo, jak każdy normalny post i nadawca może zarobić bana, to raz, po drugie ja uprzedzam, że jeśli dostanę tego typu PW to je upublicznię zwyczajnie i po prostu.
  16. To ja chyba nie pozwolę dać antybiotyku, choćby nie wiem co. Czarami będę leczyć. A jaki to był i na co?
  17. [quote name='Kamila Proc']ale co sie stalo, rozi?[/QUOTE] Aj bo to nie ten wątek. Tak to jest, jak się w pracy po forum lata.
  18. [quote name='irysek']wątpię. te baby to chamki nie z tej ziemi. chętnie bym poznała ich nicki z dogo. jedna wiem, że Octavia. a Ala Makowska to Randa z dogo z tego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217651-Wyrwany-z-koszmaru-Barry-nabiera-sił-u-Neris?p=22166647#post22166647[/URL][/QUOTE] Irysku, a jak idzie handelek bazarkowymi fantami? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253087-WIECZOREM-KONIEC_dzieci%C4%99ce-buciki_rozm-23-28_na-4-cele_do-23-05-godz-21-%2820-59%29/page8[/url] Ty się lepiej nie wypowiadaj na niczyj temat, bo w/g zasady "ciągnie swój do swego" oddajesz niedźwiedzią przysługę tym, których próbujesz bronić, a osoby przez ciebie krytykowane zyskują punkty. Przepraszam za off.
  19. [quote name='malawaszka']u Viki od jakiegoś czasu nie ma dużych ataków, ale są te kilkusekundowe malusieńkie - takie tylko lekkie dreszcze, ruszanie szczęką i trochę piany - to jest prawie codziennie raz lub dwa razy - i nie wiem czy nie od antybiotyku jaki teraz dostaje, dziś już ostatni dzień antybiotyku więc zobaczę po odstawieniu[/QUOTE] I jak? U nas spokój.
  20. [quote name='Iv_']Żeby spalić się ze wstydu, to najpierw trzeba go mieć :diabloti: Za to nie brakuje tej pani arogancji, bezczelności, braku kultury, cwaniactwa, nieuczciwości i zwykłego chamstwa. Nie wiem skąd czerpało wzorce to dziewczę, ale ktoś popełnił gruby błąd w wychowaniu, co teraz skutkuje :roll: Rzeczywiście szkoda, że sharka usunęła swój post. Nie pisanie o tym epizodzie daje pozwolenie na dalsze takie działania. Widzę, że ban niczego nie nauczył :shake: i ten wielki come beck pannicy, to nic innego jak wielkie bagno :diabloti: Nie daję pozwolenia na takie zachowania, dlatego nie milczę :p[/QUOTE] Mało że - w/g życzeń w PW - nie zdechłaś, to jeszcze nie milczysz? Nie wiem, czy nie przesadzasz.
  21. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Co niektórzy , to mają jednak nieźle w głowach powalone... Bazarki, to niezły biznes- kupujesz tanio, sprzedajesz drożej... ba sprzedajesz , choć jeszcze nie wygrałeś licytacji:diabloti: Ja bym się spaliła ze wstydu chyba....[/QUOTE] Ja różne rzeczy w życiu widziałam i nawet można powiedzieć, że bawią mnie duże przekręty z fantazją, ale robić z siebie wała za kilka złotych, zarabiając na bezdomnych psach, to trzeba mieć bazar w genach.
  22. [quote name='Rudzia-Bianca']wysłałam maila na którego nawet całuj w d... nie dostałam odpowiedzi :( .[/QUOTE] Do kogo wysłałaś tego maila? Z ciekawości pytam.
  23. [quote name='Lu_Gosiak'] jak dla mnie trzebaby teraz sie skupić na pomocy Neris - tym bardziej, ze Neris nigdy sie upominała sie o pieniadze a nie miala zawsze płacone całości..tylko przez chamskie zagrywki i nasłanie Neris skarbówki trzeba sie zastanowić jak to zrobic...na fb dzis albo jutro zostanie załozona tajna grupa pomocowa dla Neris[/QUOTE] Zaraz zaraz, ale tam jest hotelik, prawda? Jeśli brakuje kasy na psie potrzeby, to osoby, które tam umieściły pieski, powinny może płacić więcej. W czym chcesz i komu pomagać?
×
×
  • Create New...