[quote name='andzia69']musisz tak prosto z mostu?:mad::diabloti: to ja próbuję naokoło pewne rzeczy uświadomić, a ty walisz prosto z mostu to, o czym pewnie wiele mysli, ale boi się powiedzieć, żeby nie zostać zmieszanym z błotem...[/QUOTE]
po tylu latach tutaj, już niczego się nie boję ;) Właśnie z okazji dzisiejszego dnia robię podróż sentymentalną po wątkach tych, które odeszły i tak strasznie mi smutno, że tyle wspaniałych, dobrych psów nie doczekało domu lub doczekało a cieszyło się nim krócej niż rok... Tyle sytuacji jest powtarzalnych, a wnioski tak rzadko się wyciąga...