-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
[quote name='Aimez_moi']Gameta......:):) jestes wyjatkowa wielbicielka plaskatych....;):)[/QUOTE] tak tak, szczególnie teraz, jesienną porą, gdy ciągnie mi od nieszczelnego okna po stopach - wyjątkowo często myślę o Śwince... ;)
-
jasne, jasne, w końcu jestem znana z tego, że się mylę... Szuwar, nie chcę Cię martwić, ale może poprostu Bydle jest chore? Ta niechęć do gryzienia powinna dać Ci do myślenia... No i znów zapytam - kiedy patroszenie?
-
no nie do końca chyba tak super - z tego co wiem, to Budrysek jest zapsiona i zakocona na maksa - raczej nie są to warunki dla psa z takimi problemami. Chyba, że Budrysek poprostu gdzieś umieszcza Fantę, a nie bierze ją do siebie...
-
[quote name='Asia & Ginger']Czy ktoś wie kim jest Agnieszka Curuś?[/QUOTE] Czy to nie Budrysek tu na dogo ?
-
[quote name='Aimez_moi']Oj tam....oj tam..... Wy po prostu nie mozecie uwierzyc, ze Amberka potrafi byc slodka i rozkoszna.....:) Szczerze mowiac..... ja tez nie![/QUOTE] oj tam oj tam, nie to, że nie możemy... hahahahaha, w sumie fakt, nie mogę, choćbym bardzo bardzo bardzo chciała hahahaha słodki i rozkoszny pekin hahahahaha
-
[quote name='arabiansaneta']Przecież dopiero co Szuwar napisała, że ona nie ma reakcji lekowych względem ludzkiej ręki[/QUOTE] Czytaj dokładnie - lękowych nie ma, poprostu bez mrugnięcia atakuje rękę ze smakołykiem. Polecam filmik....
-
Mała śliczna Gajana z Kielc ALE JEJ SIĘ UDAŁO :) JEST W WARSZAWIE
gameta replied to malagos's topic in Już w nowym domu
bardzo, bardzo, bardzo miło się to czyta... Wśród innych informacji to ta naprawdę jest światłem :) -
[quote name='arabiansaneta']a pieszczoty lubi? mizianie też może być nagrodą[/QUOTE] chyba źle się mizia obandażowanymi kikutami kończyn ...
-
Szuwar, to kiedy ją patroszysz?
-
Anula, nie stresuj się, Świnia jest w dobrych rękach. A w razie W będą kapcie ;)
-
hahaha, oj Szuwar, takim co chcą psa do czwórki dzieci mów, że oddasz, owszem, ale najpierw niech zrobi użytek z czterech śliskich kocyków. Szybkie zakończenie bezsensownej gadki gwarantowane :)
-
[quote name='arabiansaneta']Biedne maleństwo poszukuje miłości i stabilizacji[/QUOTE] Proszę Cię... raczej złośliwy pekin na chwilę oprzytomniał...
-
Moim zdaniem, jeśli operować, to tylko na DT. Jeżeli już znajdzie się DS, to weźmie ją z całym dobrodziejstwem nwentarza i raczej nie zaryzykuje wyrzygania 3000zł na tk i diagnostykę po to, by zaryzykować zgon podczas lub krótko po operacji. A zebranie takiej kwoty w tej chwili także wydaje mi się mało realne (no chyba że gdzie tu między nami siedzi jakiś nabab i miałby gest - jeśli jest, to niech odezwie się teraz lub zamilknie na wieki), więc wizja operacji oddala się w bliżej nie określonym, ale na pewno dalekim miejscu. No i wciąż uważam, że znacznie taniej i milej będzie jednak rozważyć opcję kapci ;)
-
[quote name='szuwar']Była narkoza, jest cięcie... a macicy nie znalazł :crazyeye: Sama nie wiem co o tym myśleć. Nie znam tego weta. Usłyszałam tylko relację od właścicieli, że nie było co wycinać.[/QUOTE] a będą foteczki z tego precedensu?
-
[quote name='Kasia25']Można by jej poszukać domku na forum typu less :siara:[/QUOTE] to jest świetna myśl! "Przedstawiam Państwu idealnego psa dla less-singielki. Jeśli już masz dość erotycznych przygód, lub dopuszczasz je z żadka, jeśli sama myśl o posiadaniu dzieci napawa Cię wstrętem i powoduje cofkę wymiotną, jeżeli masz kreatywną pracę zdalną i spędzasz długie godziny przed domowym komputerem i jeżeli masz silną osobowość i lubisz wyzwania - to jest pies idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Nie zastanawiaj się długo, istnieje możliwość przeprowadzenia dnia próbnego, po dobrym wyniku wizyty przedadopcyjnej". Coś chcecie dodać ?
-
[quote name='Aimez_moi']Ja bardzo chce! Jestem Jej bardzo ciekawa........ tylko kilometrow troche za duzo.....[/QUOTE] nie pękaj, od czego są firmy kurierskie? W tym gabarycie nie powinno być żadnego problemu z przesyłką :)
-
Paczta, jak towarzycho zamilkło ;) Wiesz Szuwar, po takiej reklamie tylko ktoś poważnie walnięty mógłby się zgłosić na tymczas tymczasu... Ja nie wezmę, no ale w końcu gdzie jak nie tu szukać takiego ewenementu ? Może można ją jakoś zdalnie obsługiwać? Przez net? Albo choć telefon ?
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
gameta replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Ja jestem absolutną fanką Spajka - to mógłby być mój pies, gdybym nie miała już psa... On jest cudwny! I ta jak Wy nie rozumiem, dlczego wciąż nie ma swojego ludzia :( -
Szuwar, toć to dobre wieści - z tego co pisze Aga-czakra tylko jeszcze jakieś 15 lat i będzie miło i prawie przytulnie ;)
-
[quote name='Aimez_moi']Fakt.....kazdy dzien przybliza malutka....:) do Ciebie.[/QUOTE] Albo do zostania kapciem... Doprawdy trudno mi osądzić, do czego przybliża ją każdy dzień...
-
wolałabym, żebyś wpadła jeszcze zanim zacznie mówić - bo póki co to jakieś onomatopeje wciąż z siebie wydaje... Choć fakycznie, mama i ko wychodzą mu całkiem nieźle :) Idę spać, została mi masa kwitów, ale zamykają mi się oczy i już nie wiem co klepię. Jutro będę musiała dokończyć jakoś... A i chciałam Wam powiedzieć, że w biedronce są granaty po 8,50 za kg - bajka, za 2zł kupiłam sobie najbardziej wypasionego granata jakiego jadłam od paru lat. Uwielbiam granaty - tylko niezdara ze mnie i oczywiście bluzkę dzisiaj też zafajdałam sokiem z granatu - a to nie zejdzie :shake: Więc wiecie, lećcie po granaty a potem nago je obierajcie, bo plamy na ciuchach z soku zostają, a ja nigdy jescze nie obrałam tak, żeby nie pryskało... Widać za mało praktyki wciąż - może w oniedziałek jeszcze będą w biedronie? ;)
-
Rośnie, rośnie, przecież nie ma maleć ;) Przyjedź i sama zobacz. Fotek nie ma, bo ja ostatnio ne w nastroju na foty, poza tym Ignac się uparł latać z gołą dupą to i nie focę, bo jak to potem pokazać ... Koksowi Brązia robiła ostatnio jakieś foty z makaronem, ale nie wiem czy już je zgubiła czy co - w każdm razie nie zobaczyła. :shake: Zapraszam :)
-
[quote name='Kasia25']Będzieta na Mszy?[/QUOTE] u mnie szansa marna, gdyż 5go mam wielką akcję w pracy do której muszę pozamykać masę rzeczy, a mój kolega z pokoju radośnie poszedł sobie na L4... Nie sądzę, że wyjdę z pracy przed 18tą w nadchodzącym tygodniu :( No ale może... Bardzo bym chciała...
-
nie da a wezmę sama to dwie różne rzeczy, wiesz ? :eviltong: W sumie powinnaś się cieszyć, że nie jechałyście po moskiewskiego... ;)