-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
gameta replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Alicja']zacznij czytac jak dorosły człowiek , ze zrozumieniem ...[B]TO NIE GISIC wysyłała tylko FAITH 35 ..[/B]..[/QUOTE] Uwierz, że nie miewam problemów z czytaniem ze zrozumieniem - ja rozumiem kto wysyłał, ale ja będąc DT, któremu zależy na psie, w życiu nie pozwoliłabym na rozesłanie czegoś takiego. A tu ewidentnie - chodzi tylko o to, żeby kasa popłynęła - bez skrupułów, bez dobrego smaku. Samo sedno. Alicjo i zacznij się grzeczniej odnosić do ludzi, bo tak pokrzykiwać to możesz na dzieci w przedszkou, a nie na mnie. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
gameta replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='maciaszek']A ja tylko dodam, że na dogo nie wolno cytować PW :diabloti:.[/QUOTE] a kto cytował tu jakiekolwiek PW? Mój cytat pochodzi z mojego publicznego profilu. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
gameta replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Alicja']no to jak tyle doczytałaś to doczytaj ze [B]nie Gisic to pisała a wlasnie faith35 [/B], ta co podpowiadała jaki ma być tytuł by łapał za serca :roll:[/QUOTE] łapał za serce czy wskazywał na brak serca DT i szantaż emocjonalny? Sory, naprawdę to jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. A pytania o to skąd kwota 300zł miesięcznie i co się na nią składa pozostają wciąż bez odpowiedzi... Dajcie już spokój, porażka na całej lini... -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
gameta replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
dogrzebałam się, i ja dostałam zaproszenie do profilu: [B][COLOR=#ff0000]"-1450 zł[/COLOR] ... a dług Agry cały czas rośnie ... Eksmisja z PDT zbliża się wielkimi krokami, jeśli nie zaczniemy spłacać długów ... Prosimy, zajrzyj, kup symbolicznie chodź jedną cegiełkę!" [/B]Ileż miłosci do psa z niego bije... -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
gameta replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
nie o fakt adopcji mi chodzi ale o to, że się samemu nalicza kasę za trzymanie u siebie psa, nie za weta czy karmę, ale za to że pies wogóle jest - a nie było by psa, gdyby go Gisic sama nie adoptowała. Dla mnie to jest jasne i czytelne, załamujące, że dla większości nie jest... -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
gameta replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Obrończynie Gisic - to może i mi wpłacicie na mojego psa, w końcu adoptowałam go ze schroniska i mam kiepską sytuację finansową, oczywiście, że nie oddam go do schroniska, ale jak ktoś ma wątpliwości czy wpłacić, to mogę powiedzieć że z "kanapy i łóżka trafi na beton za kraty", jesli ma to pomóc w opróżnieniu portfela i konta. No dalej, komu mam przesłać konto na pw ? Żenada, tyle wam powiem. To wszystko staje się bardziej niż obrzydliwe. Dla mnie koniec tematu. I koniec jakichkolwiek zakupów na dogo. Skończyło się żerowanie na mojej naiwności i dobroci. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
gameta replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Nie Ewo, to ja nie wierzę w to, co czytam! Dobrze wiem, jak to jest, gdy się nie przelewa, i dlatego tak bardzo obrzydliwe jest to co robi Gisic - szantaż emocjonalny na ludziach o dobrych sercach. Wstyd! -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
gameta replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Gisic87']Agra nie jest moim prywatnym psem mimo że adoptowałam ją na siebie... nie dało się inaczej, nie wtedy i nie z tym schroniskiem... chcesz zabierz Agrę do siebie na pewno będzie mieć lepiej bo nie będzie "gnębiona psychicznie"...[/QUOTE] Dziewczyno poczytaj sama siebie. Jak nie jest twoim psem, jak ją adoptowałaś ??? Nikt ci jej nie wcisnął, nikt nie zostawił, nikt nie zawiózł - sama pojechałaś, wybrałaś i adoptowałaś! Jedynym sposobem wsparcia w takich sytuacjach jest wątek w dziale "mają dom ale potrzebują pomocy" i bez bazarów, bo bazary są na psy BEZDOMNE. Według mnie poprostu chcesz ciągnąć łatwą kasę od naiwnych ludzi a psa masz głęboko gdzieś, bo nikt kto kocha psa, nie napisze "dawajcie kase bo jak nie to oddam do schronu". Mam nadzieję, że mod się tobą porządnie zajmie... -
i ja także :)
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
gameta replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
oj tam, a rzucać się, że jest DZIEŃ PO zakończeniu bazarku a danych jeszcze nie ma? Albo, że minęły 4 dni a przesyłka jeszcze nie doszła? Tak tak, jak kiedyś wrócę do robienia bazarów, to oficjalny zakaz zakupów dla tej osoby będzie podtrzymany :) -
Sybel, kup dmuchane koło ratunkowe - takie dziecięce, teraz w każdym markecie ich pełno za grosze - nadmuchaj i na tym siadaj :)
-
Sybel - gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
gameta replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
chodzi o zasadę - kiedyś ogłoszenia roboło dużo osób na dogo i wszyscy je robili ZA DARMO - w tej chwili osóc robiących ogłoszenia za darmo obcym psom jest ...hmmm... ja znam [B]jedną[/B]..... kiedyś poporstu była bezinteresowna wzajemna pomoc. a teraz jest biznes... -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
gameta replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
teraz to już słaby biznas zostać PDT, bo się rynek nasycił i tych chętnych do płacenia jakby mniej. Ale te trzy lata temu, jak się biznes rozkręcał - to były kokosy i żniwa przez cały rok. I kolejki się ustawiały do PDT... -
Engelina - Chmielno to poprostu jezioro, ośrodek i las. I nic wiecej - jesli tego szukasz, to Ci się będzie podobać :) Mam znajomych, którzy od 30 lat jeżdżą do Chmielna - nie wyobrażają sobie gdzie indziej. Ja miałam tanią chustę elastyczną firmy pętelka - była super, dopóki Młody nie urósł i nie utył - czyli jakoś jak miał już 4-5 miesięcy, to był do niej za ciężki. No ale on startował od 4250, więc naprawdę szybko poszło...
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
gameta replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='agaga21']ja kiedyś komplet do otwierania wina sprzedawałam 4 razy, bo za każdym razem kupujący przekazywał komplet do dalszej licytacji.[/QUOTE] aaaaaaa pamiętam !!! I książkę o którą się biłam z 3x też pamiętam - znaczy, że się biłam a że wygrałam to miałam opowiedzieć - ale suma summarum opowiadanie zostało mi odpuszczone :D -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
gameta replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Lili8522']Teraz moim zdaniem bazarki są po to aby wyrwać fajne rzeczy za małą cenę... przynajmniej ja to tak postrzegam... Opowiadała mi jedna Cioteczka która już jest ho ho ho na dogo że kiedyś na bazarkach licytowano całkiem symboliczne a wręcz niepotrzebne rzeczy za grube pieniądze...[/QUOTE] to nie było tak strasznie dawno, bo i ja pamiętam takie bazarki... Zmieniło się wraz z nastaniem ery płatnych DT ... -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
gameta replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Lili8522']Zgadzam się w 100%![/QUOTE] Tak, a ja jeszcze dodam, że kiedyś bazarki wyglądały znacznie mniej profesjonalnie, ale było w nich mnóstwo serca i z serca się kupowało na zasadzie fantów-cegiełek. Teraz bazarki to komercyjny bazar, na którym poluje się na okazje. Bardzo mało jest tych osób, które kupują sercem. Dlatego każdy bazarek wystawiony z serca mnie osobiście rozczula, nawet jeśli wali gifami po oczach - znam tą osobę z forum, wiem, że ma wielkie serducho i ogromne chęci niesienia pomocy, tak jak potrafi - a to dla mnie najważniejsze. -
on jest zaje... zaje....... zajeeeeeee........ jedwabisty :) I gigantyczny gigant. no przepiękny jest. Już jest kolejka po niego ? Nie daj byle komu ;)
-
[quote name='Gabryjella']A co to za las bez zboczeńca ?[/QUOTE] i bez dzika. To powszechna symbioza - dzik i zboczeniec :)
-
Aga możliwe - Ignacemu wyszły wszystkie dwójki, potem długo długo nic i dopiero jedynki :)