Radosnych, spokojnych, obfitych Świąt Wielkanocnych oraz wielu łask, sił i błogosławieństw płynących ze Zmartwychwstania, życzę ja z Koksem - Tobie, Julci i całemu stadku :)
I Wam wszystkim dziewczyny !
Dziękuję serdecznie Wszystkim za życzenia i również życzę Wesołych Świąt oraz wielu łask z okazji Zmartwychwstania !
[IMG]http://x.garnek.pl/ga2472/456c4b1f466e2da4759564a3/wejherowo_wielkanoc_2008r.jpg[/IMG]
Dziękujemy i życzymy wszystkim razem z Koksem
Wesołych Świąt !!!!
[IMG]http://x.garnek.pl/ga2472/456c4b1f466e2da4759564a3/wejherowo_wielkanoc_2008r.jpg[/IMG]