-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
czekam na propozycje:cool3:
-
Szorstkowłosa Majeczka- NARESZCIE ZNALAZŁA DOM.. uff !
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
szkoda jej, bo ona jest przesliczna. kochana sunieczka. Zostala adoptowana latem. Potem ktos ją wywalil. Biegala po Starym Miescie i przyłączała sie do kazdej wiekszej grupy ludzi. A ludzie poglaskali, pociumkali i mowili ze ma sobie pojsc. Nie bardzo chciala do mnie podejsc bo ja bylam jedna, a ona wolała byc "ze stadem". Wyraznie ciągneła do rodzin z dziecmi. Bidulka. Do psów byla raczej b. bojazliwa i atakowala (malutka jaka byla) ze strachu. Biedna Majeczka. -
Czy ktoś zechce odmienic szary, betonowy, schroniskowy los Zosi. Zamienic na taki wymarzony bajkowy- tzn. dac jedzonko, dużo uczucia i spacerek. Odpowiedzialny dom na dobre i na złe...Z codziennymi spacerami i opieką w chorobie... I już nigdy nie opuścić... Czy jest Ktoś taki? [URL="http://pl.youtube.com/watch?v=_9T1LXLU8Es"]YouTube - Psie Smutki - Akademia Pana Kleksa[/URL] kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel: (0) 785 132 983
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7886/fullhase01tu7.gif[/IMG][/URL] -
Poprosze o banerki jutro. dla niej i dla Hasi. Zosinka jest sliczna, niesmiala i bardzo smutna. Schronisko jest pelne psiakow. Zosia pilnie szuka domu
-
Musi ją w koncu ktoś dostrzec. Na zywo jest jeszcze ładniejsza niż na zdjęciu. Jak pisze Rybc!a dominuje inne sunie- do ludzi miodzio-choć pewnie i tu trzeba konsekwentej ręki. Tak czy siak- ten cud sunia czeka na odpowiedzialny dom. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/383/ff2e34c0ca2915eb.gif[/IMG][/URL]
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
no i co- nikomu Masza do gustu nie przypadła. Masza juz się "zadomowila" w nowym kojcu. wyraznie lepiej tam sie czuje. W duzym kojcu z sukami była atakowana. teraz sunie są mneijsze i nie zauwazylam konfliktow. Masza sama od siebie nie sprawie problemow. Nie jest juz taka przygnebiona. Podbiega do krat i dziarsko szczeka z innymi. ale ten glosik taki ochrlyply jest. Masza starsza sunia- czy znajdzie dom na stare lata??????????? -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
Charly replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
u nas tez jest zarcia duzo...ale co z tego skoro staruszek nie widzi, nie dopuszczą go, albo ze strachu się nie rusza. to co? domki bierzcie staruszka:-(. malo ma czasu tak czy siak. A duzo energi juz nie ma, nie bedzie meczyl dlugasnymi spacerami czy cos. "tylko" kąta mu trzeba, miski pelnej i milosci. -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
Charly replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cholera ja juz sama nie wiem co począc. u nas tez taki jeden jest. tragedia. chudy, slepy, stoi, nie rusza sie, trzesie się. inny skacze po nim i ach......nikt nie reaguje. psa przyprowadzil podobno wlasciciel. nawet nie klamal. juz sama nei wiem czy nie powinni usypiac staruszków w schronie. przeciez to jest potworne dla nich. moj boze. przepraszam ze tak doluje. oczywiscie szukamy domu:placz: Kikou gdzie "Wy" jestescie? gdzie to jest? Trzebnica nic mi nie mowi:oops: -
o wow. odjazdowe te kubraczki. kochany Czarecki. taki sie teraz wydluzyl jakos:loveu: Kubraczki z tego linku co tu gdzies sie paletal? jesli tak to zapodajcie prosze jeszcze raz. jesli nie to i tak zapodajcie:)
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Charly replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
e to oni nawet obok siebie leżą:multi:. Super:multi: -
Mojżesz... mix sznaucera i wszystkiego innego. odszedł w ds
Charly replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ech kocinka kochana. sliczna jest. wiesz - przynajmniej się nie męczy, a takie fajne zycie miala u Was... -
nie rycze, a smarkam, a to z zalu, bo Mru odeszla koteczka dzis- wiec wklejaj te zdjatki naszego modnisia- potrzebuję widzieć tą bidę jeszcze bardziej zadbaną niz juz jest:)
-
Mojżesz... mix sznaucera i wszystkiego innego. odszedł w ds
Charly replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a jeszcze wczoraj podziwiałam ją po raz pierwszy, a dziś nie ma jej już. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/2021/swieceeu6.gif[/IMG][/URL] -
Gibson z uszkodzonym ukł. nerwowym... mój kochany za TM...
Charly replied to Madziek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to chyba normalne...ja ostatnio tez stracilam cierpliwosc i zareagowalam oschle na schizy mojego psa:oops:,a on to nic w porownaniu do Twojego, tylko, że czasem boi się wlasnego cienia. Jest dobrze super i nagle nie wiadomo skąd pies "mi się traci", co w zaleznosci od tego, gdzie akurat się znajdujemy i co robimy jest mniej lub bardziej irytujace i "bezpieczne". Notoryczne napięcie i tyle:roll: -
uratujcie szczenięta z obory-schronisko Kotliska-pomocy-mało czasu!!!!
Charly replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
straszne, potworne...żeby tak młody piesek mial tak zatroskany ryjek...straszne -
Gibson z uszkodzonym ukł. nerwowym... mój kochany za TM...
Charly replied to Madziek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A mama tak to znosi cierpliwie? -
AD ma murzyna i to podpalanego. Leccie szybko na jej wątek
-
[quote name='AngelsDream']Podpalonego miejscami ;)[/quote] :grin::grin::grin::oops::chaos: