Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. czekam na propozycje:cool3:
  2. szkoda jej, bo ona jest przesliczna. kochana sunieczka. Zostala adoptowana latem. Potem ktos ją wywalil. Biegala po Starym Miescie i przyłączała sie do kazdej wiekszej grupy ludzi. A ludzie poglaskali, pociumkali i mowili ze ma sobie pojsc. Nie bardzo chciala do mnie podejsc bo ja bylam jedna, a ona wolała byc "ze stadem". Wyraznie ciągneła do rodzin z dziecmi. Bidulka. Do psów byla raczej b. bojazliwa i atakowala (malutka jaka byla) ze strachu. Biedna Majeczka.
  3. Dzis niedziela. Moze ktos dostrzeże sliczną husie i da domek:) [COLOR=silver]edit: ( daj proszę filmik w pierwszy post)[/COLOR] [COLOR=#c0c0c0][/COLOR] [COLOR=#c0c0c0]dzięki:)[/COLOR]
  4. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/21/229531deda793d1a.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=eqpQpvLa4-8&feature=related"]YouTube - Siberian Huskies[/URL]
  5. Czy ktoś zechce odmienic szary, betonowy, schroniskowy los Zosi. Zamienic na taki wymarzony bajkowy- tzn. dac jedzonko, dużo uczucia i spacerek. Odpowiedzialny dom na dobre i na złe...Z codziennymi spacerami i opieką w chorobie... I już nigdy nie opuścić... Czy jest Ktoś taki? [URL="http://pl.youtube.com/watch?v=_9T1LXLU8Es"]YouTube - Psie Smutki - Akademia Pana Kleksa[/URL] kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel: (0) 785 132 983
  6. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7886/fullhase01tu7.gif[/IMG][/URL]
  7. Poprosze o banerki jutro. dla niej i dla Hasi. Zosinka jest sliczna, niesmiala i bardzo smutna. Schronisko jest pelne psiakow. Zosia pilnie szuka domu
  8. Musi ją w koncu ktoś dostrzec. Na zywo jest jeszcze ładniejsza niż na zdjęciu. Jak pisze Rybc!a dominuje inne sunie- do ludzi miodzio-choć pewnie i tu trzeba konsekwentej ręki. Tak czy siak- ten cud sunia czeka na odpowiedzialny dom. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/383/ff2e34c0ca2915eb.gif[/IMG][/URL]
  9. oczy jak mucha:evil_lol::loveu: :multi::multi::multi:
  10. no i co- nikomu Masza do gustu nie przypadła. Masza juz się "zadomowila" w nowym kojcu. wyraznie lepiej tam sie czuje. W duzym kojcu z sukami była atakowana. teraz sunie są mneijsze i nie zauwazylam konfliktow. Masza sama od siebie nie sprawie problemow. Nie jest juz taka przygnebiona. Podbiega do krat i dziarsko szczeka z innymi. ale ten glosik taki ochrlyply jest. Masza starsza sunia- czy znajdzie dom na stare lata???????????
  11. u nas tez jest zarcia duzo...ale co z tego skoro staruszek nie widzi, nie dopuszczą go, albo ze strachu się nie rusza. to co? domki bierzcie staruszka:-(. malo ma czasu tak czy siak. A duzo energi juz nie ma, nie bedzie meczyl dlugasnymi spacerami czy cos. "tylko" kąta mu trzeba, miski pelnej i milosci.
  12. cholera ja juz sama nie wiem co począc. u nas tez taki jeden jest. tragedia. chudy, slepy, stoi, nie rusza sie, trzesie się. inny skacze po nim i ach......nikt nie reaguje. psa przyprowadzil podobno wlasciciel. nawet nie klamal. juz sama nei wiem czy nie powinni usypiac staruszków w schronie. przeciez to jest potworne dla nich. moj boze. przepraszam ze tak doluje. oczywiscie szukamy domu:placz: Kikou gdzie "Wy" jestescie? gdzie to jest? Trzebnica nic mi nie mowi:oops:
  13. o wow. odjazdowe te kubraczki. kochany Czarecki. taki sie teraz wydluzyl jakos:loveu: Kubraczki z tego linku co tu gdzies sie paletal? jesli tak to zapodajcie prosze jeszcze raz. jesli nie to i tak zapodajcie:)
  14. aaaaa dlatego cwaniara sama siedzi. aaaa:)
  15. widzialam ja w srode jak szukalam 3 muszkieterów. szczekala przy samej kracie. Ale wlasnie wtedy nie widzilam Majki:roll:
  16. e to oni nawet obok siebie leżą:multi:. Super:multi:
  17. Bardzo fajna przyjazna piesia. Usmiechne sie po banerek do kogo trzeba i sobie wkleje. jeszcze nie dzis, ale moze jutro:) Ona powinna szybko znalesc domek- jest naprawde b. b. ladna i sympatyczna.
  18. ech kocinka kochana. sliczna jest. wiesz - przynajmniej się nie męczy, a takie fajne zycie miala u Was...
  19. nie rycze, a smarkam, a to z zalu, bo Mru odeszla koteczka dzis- wiec wklejaj te zdjatki naszego modnisia- potrzebuję widzieć tą bidę jeszcze bardziej zadbaną niz juz jest:)
  20. a jeszcze wczoraj podziwiałam ją po raz pierwszy, a dziś nie ma jej już. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/2021/swieceeu6.gif[/IMG][/URL]
  21. to chyba normalne...ja ostatnio tez stracilam cierpliwosc i zareagowalam oschle na schizy mojego psa:oops:,a on to nic w porownaniu do Twojego, tylko, że czasem boi się wlasnego cienia. Jest dobrze super i nagle nie wiadomo skąd pies "mi się traci", co w zaleznosci od tego, gdzie akurat się znajdujemy i co robimy jest mniej lub bardziej irytujace i "bezpieczne". Notoryczne napięcie i tyle:roll:
  22. straszne, potworne...żeby tak młody piesek mial tak zatroskany ryjek...straszne
  23. AD ma murzyna i to podpalanego. Leccie szybko na jej wątek
  24. [quote name='AngelsDream']Podpalonego miejscami ;)[/quote] :grin::grin::grin::oops::chaos:
×
×
  • Create New...