-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
bardzo mi się podoba. lubię silne psy. Zobacz jaką ma klatę jak siedzi. na spacerku raz pociągnął. wyglądal od tylu jak kulturysta. A tyle w nim dobroci spokojiu ciepła. Ech te psiaki. Anioły w futrze..
-
w rzeczy samej. 14 lat to przegięcie. Kto da dom. Kto pokocha. Kto da godną starość. Pomyślcie tylko, spokoj, cisza, miękki ciepły piesek u waszych stóp. żadnych szczenięcych wariactw, pogryzionych butów i guzików. spacerki spokojne, relaksujące. relaks relaks relaks i to poczucie, że pies otrzymał niebo.. będziesz przy nim, kiedy szorstki schroniskowy włos ustąpi jedwabnej czystej sierści dobrze odzywionego pieska będziesz przy nim, kiedy zaufa. Kiedy zaśnie wreszcie z brzuszkiem wywróconym do góry kiedy uwierzy, że to jest jego dom. Na zawsze...I po spacerku pewnym krokiem zmierzać będzie w stronę swojej podusi...lub ( bardziej prawdopodobne:lol:) w stronę kuchni:lol:. .......
-
Neruś ma ogloszenia na molosach i allegratce
-
Nasz Kropek dzięki pomocy DNH już w nowym domku w Niemczech:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Moi rodzice mają dalmata....Te psy [U]muszą![/U] być przy człowieku. One bez człowieka popadają w depresję, chorują i gasną...:-( [URL="http://trojmiasto.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=114138855&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ114138855MXGuidMZ1201416f-f6b0-a0e6-5f76-eec6ffff5f21&mpname=List-Ad&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200005%3B9034%3B114138855%3B19392621%3B%3B&secev=AQAAASAKALYAAM0AAAABACIxMjAxNDE3MDQ1Ni5hMGU2NTY1LjEzMDAxLmZmZmY0MWY4AAAAAQAAAAAGzZ7nAEykargY7uGFYv5AZ4KMhpCkBuge&wmid=114138855"]Nr referencyjny ogłoszenia Dalmatyńczyk prosi o dom... na : 114138855[/URL] -
[url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Sara-i-Oskar,17034]Sara i Oskar - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url]
-
Oto nasz Łaciatek. Biedniutki. NIe radzi sobie w schronisku. Nie wie o co chodzi. Jest łagodny i kochany. Na spacerku nie ciągnie i (jak na dalmata:cool3:) cudnie chodzi na smyczy:loveu:. Ale poza tym bida z niego. Na zdjęciu dalmek w biurze, ma przemywane oczko...inny psiak w boksie mu do sluchu ( do oka raczej) chciał przemówic:roll:.. Na razie nie wiem nic więcej. Jutro napiszę w jakim wieku jest. Moze dziewczyny wiedzą i napiszą juz dzis:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/85/5f1343df6b58a280med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/81/56a467b96a4cb845med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/85/71085c38e8acda8a.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/85/0f79eb23aea4b645med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/85/078b0402b215c178med.jpg[/IMG]
-
Dodaj prosze Rybciu wątki tych psiakow na pierwszą. dzięki dalmat: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dalmatynczyk-prosi-o-dom-133707/#post11975778[/URL] Sara i Oskar: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/31-styczen-siostra-brat-juz-w-schronisku-rozdzielone-na-zawsze-130084/[/URL] Janeczka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/elblag-jasia-jasinka-jasiulka-133518/[/URL] Neruś: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/nero-zapomniany-opuszczony-molosowaty-132630/[/URL]
-
[IMG]http://images45.fotosik.pl/85/d5a527ded3dfb8f9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/81/1b0fc47b3532e086med.jpg[/IMG] tu sobie aż przysiadlem z wrażenia....głaszczą mnie po pleckach:-( [IMG]http://images46.fotosik.pl/85/b979a6853f54da58.jpg[/IMG] a tu za uszkiem... [IMG]http://images46.fotosik.pl/85/bc1514119597b679med.jpg[/IMG] za drugim... [IMG]http://images46.fotosik.pl/85/237a11d0e0576a43med.jpg[/IMG]
-
hihih. Bo Nerus jest ani taki stary, ze trzeba płakac nad nim, ani młody. Ale jest cudowny. Takie jajko niespodzianka. Szczeka tubalnie kiedy zblizyc się do kojca. a potem zwiewa przed czlowiekiem, kładzie na ziemi, tak bardzo boi się ręki:-(. Kiedy jednak uda mu się założyc obrożę, pędzi radosnie do wyjścia-obroża to taki znak dla niego, że nic mu się nie stanie...bidulek. Nero uwielbia wąchać. obwąchuje wszystko na swojej drodze. Bardzo dobrze zgadza się z pieskami w swoim kojcu. Tymi malymi i tymi dużymi. Natomiast na spacerku sprawia wrażenie groznego:razz:. Widząc innego psa szczeka i ciągnie w tym kierunku powarkując. W boksie jest tak przyjazny, że nie sądze, aby mial ochotę gryść, ale.....wolę nie próbować na psach innych spacerowiczów:diabloti:. Do dziadzia, dużego owczarka, (którego wyprowadzała Rybcia), stosunek Nerusia też był raczej dominujący. Mysle, ze jest taki w stosunku do psow, ktorych nie zna. I tyle. Jesli chodzi o ludzi, nie wiem, czy ten pies kiedykowliek zaznał, co to glaski czy przytulanie. Jest zdzwiony, kiedy to robię. Nie oczekuje tego. ale ostatnio az przysiadl i mruczal. Generalnie chrumka jak swinka:loveu:Bardzo bym chciala, zeby znalazl fajny domek. Przy domu gdzies w cieplej budzie. Inne psiaki też moga byc, kochający czlowiek i Nerus bylby bardzo szczęsliwy. No i jest dobrym stróżem.
-
Parówek to jest "wredny jamnik" z bosku Nerusia:evil_lol: Ale on wcale nie jest jamnikiem, nie jest takze wredny. Tzn. przyszedl ze spacerku i od razu ustawil wszystkich w boksie. Psy 20 razy większe od niego. Ale w stosunku do ludzi jest wspanialy. nie ma jeszcze wątku i nawet nie wiem jakie ma imię wedlug karty
-
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziadzio byl na spacerku z Rybcią:loveu:. bardzo byl szczęśliwy:lol:. Czy ktoś da mu szanse? -
[IMG]http://images45.fotosik.pl/85/d5a527ded3dfb8f9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/81/1b0fc47b3532e086med.jpg[/IMG]
-
Nerus na spacerku [IMG]http://images45.fotosik.pl/85/226e7dfb812f5f1cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/81/9d8dffdf1e5ac781med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/85/f5de92e78e994eedmed.jpg[/IMG]
-
tak patrzeć może chyba tylko krzyczkowa metamorfoza... Reszta czeka i prosi o pomoc: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kolejny-dramat-krzyczek-blagamy-o-pomoc-nie-moga-wrocic-do-schronu-115276/[/URL]
-
[quote name='gops']a ja to co :eviltong: tez z nimi bylam wtedy :evil_lol: i to najlepsze wspomnienie ze schroniska :razz:[/quote] Ty Gops byłas oczywiscie bardzo ważna też:loveu: Jako osoba pełnoletnia bałam się, że tak jak mówiłaś już nigdy nie odnajdziemy drogi do schronu i będę skazana za zagubienie maluczkich:lol::evil_lol:
-
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
tata rybci nie moze jechac niestety. -
Wychodzi na to, ze przyszli wlasciciele Dzordza sami go odbiorą:):multi:
-
no wlasnie ja czekam na wypowiedz Rybci odnosnie transportu Buby i Dzordza przez jej tatę:). Na pewno do wieczora Rybcia się zgłosi
-
Nikus ma się dobrze. Jest w boksie z większymi psiakami. Jeden chyba nawet w jego wieku i jest ok. Ale chce wyjsc, jak każde z nich:-(
-
Luna...:loveu:oczywiście reflektujemy:loveu: Dt to wspaniala sprawa. Zoska co prawda przyklei się do Ciebie i będziesz ją chyba potem musiala odcinać do DS, ale lepsze to niż schron. Tak płaczącego, wiernego psiaka nie widzialam jeszcze:-(. Wychodzę ze schroniska od strony biura już tylko. Inaczej Zoska płacze bardzo głośno:-( Rybcia w sobotę zrobila zdjecia. w sumie nic nowego. zoska klei się do kolan i tyle. będą pozniej pewnie