-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
trochę OT;) [URL]http://www.bizarro.com/videos/mov/VeganVideoWeb.mov[/URL] bambo pifko już w nowym domciu:)
-
Dzięki Gops i Jurmar:):lol::buzi:
-
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Tak tak Koss Zoska jest sama, samiutenka jak paluszek:placz: -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dzika_Figa']SŁODKA i te uszyska... Wyczytałam, ze nie w Krakowie, tylkow Brzegu Opolskim. No nic, mniejsza z tym, widać że szczęśliwa i dobry domek, cieszę się. Z tym ewentualnym trzecim pieskiem do transportu jednak nie wypaliło, więc zostałyby dwa - Sonia i Drożdż. Czekamy jak się sprawy potoczą. A, i sprawdzał ktoś te koty? Właściwie to wszyscy suni w tej kwestii ufamy "na piękne oczy", ale chcielibyśmy wiedzieć, czego się spodziewać. Bardzo prosimy.[/quote] chyba rybcia sprawdzala. Jesli nie sprawdzę następnym razem. jutro albo we wtorek -
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekna-buba-od-urodzenia-w-schronisku-dt-b-odpowiedzialny-dom-ogloszenia-128598/index18.html[/URL]
-
ooo:lol: dziękujemy:loveu: Jak na razie kombinujemy z Bubą. zaraz pokaze wątek. buba tez na slask jedzie. teraz tylko tate rybci trzeba spytac i moze jechac.
-
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
:-o:-o:-o psie armani:-o gops:loveu::loveu::loveu: -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
a oto i on. widzicie cos czy tylko krzyzyk? [IMG]http://images41.fotosik.pl/65/94fef2ebe34d4dc7med.jpg[/IMG] -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
acha. z tym partycypowaniem w trójke, to musimy auto wymierzyc;), bo nasz Dzordz to sznaucer...olbrzymi i chyba nawet ciut większy zaraz wstawie dla dowodu jego glowe:evil_lol: -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dzika_Figa']Okej, rodzice dadzą radę. Czyli to by miałoby być w przyszły weekend? Jak tak, to moze nawet Aśka z wystawy w Katowicach by skoczyła do Bytomia po sunie. A niewykluczone że się znajdzie jakiś trzeci piesek do partycypowania.... (Kordonia wie, o czym mówię)[/quote] hihihi, od razu wynajmijmy ciężarówke:multi: ja tylko tak wstępnie pisalam, bo wiem ze tato Rybci generalnie jezdzi, ale czy teraz akurat i kiedy moze nei wiem. Rybci teraz nie ma, ale poznym wieczorem pewnie się pojawi i powie co i jak:) ale fajnie. czyli finansowa strona transportu juz jest:) Dom dzordza jeszcze miusi byc sprawdzony. ale to robi patsi na dniach, a ja jestem w kontakcie z przyszlymi wlascicielami i na 99% mysle ze wzystko będzie ok i dom okaze się TYM domkiem:) -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dzika_Figa']600, co przy samochodzie palącym 8 na 100 wychodzi 200 złotych ;-).... No tak, nie pomyślałam jakoś że ktos kto będzie psa wiózł musi też wrócić.... no cóż, zobaczymy co na to rodzice, nie wiem czy dadzą radę finansowo. I nie wiem czemu mi się odpowiedź wcisnęła nad Twój post... ech Ciężkie początki nowicjusza forumowego[/quote] lepiej cytuj. bo forum ma jakies problemy od dluzszego czasu i posty przeskakują. No wlanie okolo 208 zl od osoby, jesli na dwóch. To zapytaj. A poza tym czekamy dalej. -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dzika_Figa']600, co przy samochodzie palącym 8 na 100 wychodzi 200 złotych ;-)[/quote] no czyli tak jak myslalam ok. 200 zl. no to juz wyslalismy tatę Rybci:evil_lol: no to teraz czekamy czekamy -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no więc tak. Patsi umowi się i sprawdzi ten domek. dzis wieczorem pewnie da mi znac. mysle ze jakos przyszly weekend planujmy. jesli oczywiscie tata rybci moze pojechac. zapytam rybcie jak przyjdzie. no i te km. elblag bytom/katowice to chyba jakies 700 km (???). I to samo do góry. Nie jestem pewna. sprawdze zaraz to jest w obie strony 1040 km wedlug mapy Targeo. biorąc 40 gr za km to jest yhm yhm yhm ???? hihihi okolo 208 zl od osoby przy dwóch osobach? edit: nie wiem tylko skąd teraz wytrzaslam te 40 gr. moze i jest 50 gr -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Po sprawdzeniu domku w Bytomiu ( wrazenie b. pozytywne:)) nasz sznaucer olbrzymi będzie tez szukal transportu. moze by to jakos połączyc. przyszli wlasciciele sznaucera partycypują w kosztach- więc może akurat...(?). Nie wiem jak tam buba, ale Dzordz z sunią na pewno by się zgodzil -
chodzi o to ze to bardzo dluga trasa i koszty bardzo wysokie. dlatego mysle ze warto jakis transport polączyc. gdyby chodzilo tylko o koszta to mysle ze tata Rybci by pojechał. tak mysle- nie wiem;)
-
Więc jestem w kontakcie z rodzinką z Bytomia. Patsi zrobi wizyte przeadopcyjną:)Wielkie dzięki. Ja mysle, ze transportu mozna juz szukac. Panstwo partycypują w kosztach. Moze cos połaczyc? moze z Buba? [SIZE=3][/SIZE]
-
Wypchnięty z samochodu, kaukaz...historia jakich wiele :((((
Charly replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
no wlasnie. co z wielkopsem? -
Niewidomy bokser -owaty Ichi i jego Przewodniczka
Charly replied to Hania&Andrzej's topic in Już w nowym domu
heheheheh:loveu: Ichy boski:loveu: -
dam psiaki dzis na cafeanimal..moze akurat
-
nie rozumiem dlaczego tak jest. dlaczego te ich reportaze zamiast odkrywac- ukrywają. Przy tym redaktorzy mają niezbędne nadesłane im informacje. z krzyczkami tez bylo słabiutko w TV. Tlumaczę sobie, że media publikują te artykuly pod opinię przeciętnego odbiorcy. żeby nie bylo, że "przecież dzieci w Afryce nie mają co jeść", a tu z powodu psa afera. Inaczej nie potrafię sobie wytlumaczyc tak slabych artykułow i relacji.
-
zmiesi się zmiesci:) Mam małego psiaka, jej wzrostu, tylko trochę dluzszy, bo taki jamnikowy jest. Wazy 7 kg, ale to facet:cool3:
-
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
to dobrze miec szelkowego eksperta. ja np. nie mam pojecia o takich rzeczach. a fioletowy z czarnym- wow:multi::lol: -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
widze Gops szelkowy ekspert jestes:cool3::-o