-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
on nie jest głupi:mad:. Jest naprawdę mądry. bardzo szybciutko się szkoli i wogole- bardzo fajowy pies:multi:
-
Jazz- mial jechac do Londynu- pojechal do domu:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
zero na razie -
[quote name='beam6']Też myślałam, że nic mnie już nie ruszy i myliłam się. Przeznaczam dla tego biedaka złoty drobiazg (pierścionek) tylko ktoś musiałby zrobić bazarek - ja zbyt często nie jestem na dogo, żeby się podjąć. Podeślę zdjęcie, sama wyślę na swój koszt. Kto chętny ? ja mogę zrobić bazarek podeślij zdjęcia na [email protected] i proszę podaj cenę wywoławczą. wielkie dzięki:lol:
-
nio. telefonów kilka było. ale starsze osoby. a nikus jest bardzo ruchliwy. Noi najwazniejsze...daleko mieszkają i zaden jak na razie nie bylo ochotny odebrac psa no zobaczymy.. trzymajmy kciuki. edit: bardzo mądry hehehhe:loveu:
-
[quote name='Vitka']19 kwietnia w Światowidzie od 14 do 16 odbędzie się dzień psa. W tym święcie będzie brało udział 5 naszych schroniskowych psów. Będą wyświetlane na rzutnikach zdjęcia innych psów. Akcja będzie duża. ZAPRASZAM :) będą pokazy psów policyjnych, rodowodowych, psich terapeutów i wiele innych atrakcji. O szczegółach napisze jak będą uloteczki. :lol:[/quote] wspaniała akcjonistka Vitka hurraa:multi::loveu::loveu:
-
dzięki Gagata. NIcerawik widzę:multi:- dobrze jest:lol:
-
Jazz- mial jechac do Londynu- pojechal do domu:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
o dzięki Gameta:loveu: -
[quote name='ARKA']Czytaam kiedys ten watek ale...nie wierze w skutecznosc leczenia, do konca gdyz jak sam autor pisze: W normalnych warunkach organizm sam potrafi zwalczyć nadmierny przyrost ilości tych pasożytów i ustala się pewien poziom ich populacji. Jednakże w pewnych warunkach dochodzi do zaburzenia równowagi i nadmiernego rozwoju roztoczy. Czynnikami sprzyjającymi są wszystkie sytuacje, w których następuje zaburzenie i spadek odporności zwierzęcia, przewlekłe choroby, złe warunki środowiskowe i bytowe, brud, ciąża, niewłaściwe odżywianie i niedożywienie. Poki nie znajdzie sie przyczyny spadku odpornosc( choroby) jest to zaleczenie chwilowe i tyle.... no oczywiscie diagnoza to podstawa wszystkiego. Kuracja opisana w podanym wątku uratowala Atosa
-
Dobi zwrot z adopcji -przeniesiony do schroniska w Bydgoszczy
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
acha. wiem tylko o Bydgoszczy. nic poza tym. -
wspaniala jest pani Wanda. Jak dobrze, że sunieczka powoli się budzi do zycia. oby znalazla jak najlepszy dom, ktory jej to wszytko wynagrodzi..:loveu: nasz pisiulek wlasnie zaczyna: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jak-bardzo-jak-dlugo-cierpial-wyglodzony-chory-pachyder-prosi-o-pomoc-134693/#post12057664[/URL]
-
Jazz- mial jechac do Londynu- pojechal do domu:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Jazzik ma obserwatora na allegro. oby oby oby:roll: -
Dobi zwrot z adopcji -przeniesiony do schroniska w Bydgoszczy
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
a no srednio:roll:. Dobik wrócil z adopcji, gdyż zaatakował panią:roll:. raz mily, raz atakujący. obecnie przebywa w schronisku w Bydgoszczy, gdzie dziewczyny z nim pracują. -
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jak-bardzo-jak-dlugo-cierpial-wyglodzony-chory-pachyder-prosi-o-pomoc-134693/#post12057448[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/95/6c3b4ac54ccd14f4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/95/8b68b123697f59d2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/95/c9ff65ea72be85ce.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/91/6464534c875aac8cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/91/9251d0ef8b170c00.jpg[/IMG][/URL]
-
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
oki. a zdjęcia przydatne są w pierwszym poście? jesli nie to poproszę zdjęcie jakies fajne i trochę na jej temat. Sorki ale nie czytalam wątku Wiola napisz mi proszę cos o niej:) wiek zdrowie: sterylka jest charakter stosunek do innych zwierzakow, ludzi, dzieci jak na spacerach i wogole cosik o niej:) gracias:)