Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. on nie jest głupi:mad:. Jest naprawdę mądry. bardzo szybciutko się szkoli i wogole- bardzo fajowy pies:multi:
  2. [quote name='beam6']Też myślałam, że nic mnie już nie ruszy i myliłam się. Przeznaczam dla tego biedaka złoty drobiazg (pierścionek) tylko ktoś musiałby zrobić bazarek - ja zbyt często nie jestem na dogo, żeby się podjąć. Podeślę zdjęcie, sama wyślę na swój koszt. Kto chętny ? ja mogę zrobić bazarek podeślij zdjęcia na [email protected] i proszę podaj cenę wywoławczą. wielkie dzięki:lol:
  3. nio. telefonów kilka było. ale starsze osoby. a nikus jest bardzo ruchliwy. Noi najwazniejsze...daleko mieszkają i zaden jak na razie nie bylo ochotny odebrac psa no zobaczymy.. trzymajmy kciuki. edit: bardzo mądry hehehhe:loveu:
  4. [quote name='Vitka']19 kwietnia w Światowidzie od 14 do 16 odbędzie się dzień psa. W tym święcie będzie brało udział 5 naszych schroniskowych psów. Będą wyświetlane na rzutnikach zdjęcia innych psów. Akcja będzie duża. ZAPRASZAM :) będą pokazy psów policyjnych, rodowodowych, psich terapeutów i wiele innych atrakcji. O szczegółach napisze jak będą uloteczki. :lol:[/quote] wspaniała akcjonistka Vitka hurraa:multi::loveu::loveu:
  5. Ja poszłam już po godzinie. Bardzo wialo i zwialam:oops: Ale udalo się rozdzielic sporo ulotek, bokserowych i naszych z 1%. Dziękuję Aga za poinformowanie nas o tej akcji:loveu:
  6. Jutro będzie w schronisku Vitka i prawdopodobnie ja. Zobaczymy jak piesek. A swoją drogą kto takie odlotowe imię wymyslił? już mnie Vitka naprowadzila. sprawdzilam na wikipedii; wyszlo "thick skin" czyli gruba skóra:razz:. Jakis apacz czy jak...:hmmmm:;)
  7. dzięki Gagata. NIcerawik widzę:multi:- dobrze jest:lol:
  8. łooooo...to czekam niecierpliwie co "z tego" będzie:)
  9. on tam calkiem stary jeszcze nie jest. I będzie piękny. Dziękujemy Wam za obecność na tym wątku.
  10. o dzięki Gameta:loveu:
  11. można zapytać, czemu ta kobieta do weterynarza nie poszla, czy nie poinformowala nikogo, ale...biorąc pod uwage panującą znieczulicę, to już strasznie dużo, że go żywiła....:shake:
  12. [quote name='ARKA']Czytaam kiedys ten watek ale...nie wierze w skutecznosc leczenia, do konca gdyz jak sam autor pisze: W normalnych warunkach organizm sam potrafi zwalczyć nadmierny przyrost ilości tych pasożytów i ustala się pewien poziom ich populacji. Jednakże w pewnych warunkach dochodzi do zaburzenia równowagi i nadmiernego rozwoju roztoczy. Czynnikami sprzyjającymi są wszystkie sytuacje, w których następuje zaburzenie i spadek odporności zwierzęcia, przewlekłe choroby, złe warunki środowiskowe i bytowe, brud, ciąża, niewłaściwe odżywianie i niedożywienie. Poki nie znajdzie sie przyczyny spadku odpornosc( choroby) jest to zaleczenie chwilowe i tyle.... no oczywiscie diagnoza to podstawa wszystkiego. Kuracja opisana w podanym wątku uratowala Atosa
  13. acha. wiem tylko o Bydgoszczy. nic poza tym.
  14. widzialam go w piątek. wiesz otumaniony jest taki. bardzo lagodny. ale co tez pies w takim stanie ma robic. Poddaje się i tyle.
  15. wspaniala jest pani Wanda. Jak dobrze, że sunieczka powoli się budzi do zycia. oby znalazla jak najlepszy dom, ktory jej to wszytko wynagrodzi..:loveu: nasz pisiulek wlasnie zaczyna: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jak-bardzo-jak-dlugo-cierpial-wyglodzony-chory-pachyder-prosi-o-pomoc-134693/#post12057664[/URL]
  16. Jazzik ma obserwatora na allegro. oby oby oby:roll:
  17. a no srednio:roll:. Dobik wrócil z adopcji, gdyż zaatakował panią:roll:. raz mily, raz atakujący. obecnie przebywa w schronisku w Bydgoszczy, gdzie dziewczyny z nim pracują.
  18. biedak. pewnie wszytko mozliwe wyjdzie w testach edit: pewnie sporo osob tu zajrzy, więc zareklamuję ciekawy wątek na temat nużeńca. http://www.dogomania.pl/forum/f1090/niekonwencjonalne-wyleczenie-nuzycy-124989/
  19. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jak-bardzo-jak-dlugo-cierpial-wyglodzony-chory-pachyder-prosi-o-pomoc-134693/#post12057448[/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/95/6c3b4ac54ccd14f4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/95/8b68b123697f59d2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/95/c9ff65ea72be85ce.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/91/6464534c875aac8cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/91/9251d0ef8b170c00.jpg[/IMG][/URL]
  20. oki. a zdjęcia przydatne są w pierwszym poście? jesli nie to poproszę zdjęcie jakies fajne i trochę na jej temat. Sorki ale nie czytalam wątku Wiola napisz mi proszę cos o niej:) wiek zdrowie: sterylka jest charakter stosunek do innych zwierzakow, ludzi, dzieci jak na spacerach i wogole cosik o niej:) gracias:)
  21. Dzięki za ten wątek Rybciu Biedaka kąpałysmy w trójkę w specjalnym srodku. Jest kochany, lagodny, wystraszony. Jak widać cale cialo to jedna wielka rana. Jak kąpac takiego psa, kiedy rana na ranie jest:(, jak go dotykac, gdzie nie dotykac:(....kąpałysmy przeklinając cały świat..:-(
  22. kochani pomózcie na Krakvecie- bo przegrywamy:-( sorry
×
×
  • Create New...