Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. Jesli Ty nie wiesz Rybciu to sprawa bardzo pilna;):loveu:. Detektyw Charly dzis dowie się kto zacz
  2. :-o wiedzialam, ze dobrze się skonczylo, ale mimo wszystko jak czytalam to az cieplo mi się zrobilo. Co jej, że ucieka? Cieczka, czy taka się zrobiła bardziej samodzielna??
  3. ja wiem, bo sama mam:loveu::evil_lol:. Taki półjajnik odpowiedniej wielkości:D:evil_lol::multi: kochane, urocze, uparte, humorzaste kurduple są the best:diabloti:
  4. jak wyzdrowieje to będzie wyglądal jak piękna hiena:) Bo zadatki na sliczną hienkę to on ma- nie da się tych uszysk przeoczyc:) Bedzie dobrze: wszyscy o niego dbaja, wirtulanie i w schronisku. ma jedzonko, leczenie, cieplutko, spacerki. mizianka, miękkie posłanka. Ten pies pewnie już teraz czuje się o niebo lepiej
  5. no- to są zdjęcia:loveu:. Tak mu zrobię sliczne ogloszonka:multi: Biedak- wychudl- strasznie przezywa to co się stalo
  6. Czy ten bidak ma wątek? [URL]http://images48.fotosik.pl/96/9001904e6bd48b67med.jpg[/URL] napiszcie cos o nim. to zaloze A Pachyder po prostu slicznosci. Super uszka, piękne oczki i dlugie ciałko. Bedzie boski On juz jest sliczny [IMG]http://images38.fotosik.pl/92/1df635d2709cd28fmed.jpg[/IMG]
  7. ło- urósł w ciągu tygodnia. Jaki sliczny byczek:-(:loveu: tak mi przykro. nikus biedny. oglaszam oglaszam, ale jakos jakby wszytko się uwzielo. wyroznione allegro ma, wyróznioną allegragkę, w metrze byl i nic i nic i nic.
  8. o tak:evil_lol:..kurduple są straaaszne:loveu::lol:
  9. cudnie:loveu:. Koce, kołdry itp błyskawicznie schodzą. Przydadza się teraz szczegolnie dla naszego chorego Pachydera. Ma chorą skore i musi lezec na suchym zawsze:) Wielkie dzięki:lol:
  10. hihihi:) NIe wiem. Ale zadzwonili i okazali się wspaniała rodzinką. A propos- może poprosze Cie kiedys o poadopcyjną wizytke- Dzordz zamieszkał w pięknym smrodliwym Bytomiu;):loveu::multi:
  11. hihih:) Ja poważnie mówie. Podziękowania i ukłony naleza sie Basi0607 która na zlecenie OTOZ Animals odebrala tego psiaka z tej szopy, czy gdzie on tam był:)
  12. i czekają az zadzwoni ten telefon:roll:
  13. moja orientacja i pamięc do boksów zatrzymala się w stadium bardzo początkowym. Jest w tym boksie, który widac z okna psiarni- z tego pierwszego glownego pomieszczenia. Zawsze jak się wejdzie do psiarni Toffik wskakuje na bude i patrzy prosto w psiarnię:) Wtedy daję mu jakies przysmaki i tak sie ładnie wytrenowalismy, ze nie mogę już tam wejsc, bez jego skoków i pisku:lol::placz::-(. To jest zdaje sie ten sam boks w ktorym jest ten "pseudopodhalan"
  14. nie mu w tym zadnej mojej zaslugi. chodze do schroniska. Kazali wykąpac to wykąpałałyśmy. dzis nie bylam, bo wyskoczyla inna sprawa. ale Vitka będzie miala wiesci. Staramy się nie pytac wszystkie naraz, zeby nie było bałaganu. Wczoraj zebrałysmy wszystkie pytania, ktore się ukazaly tu na wątku i Vitka to wszystko przekaże na miejscu.Wieczorem przyjdzie to pewnie napisze.
  15. dzięki dziewczyny:) Wiola wysłała mi tekst. dzis wieczorem porobię kilka ogłoszen
  16. jak na razie nie jest:shake: ale....po naszego Dzordza domek zadzwonil miesiąc po ukazaniu się ogloszenia, wiec nic straconego:lol:
  17. wygląda tak samo
  18. dzięki Mru:lol:
  19. nasza rzeczniczka Vitka;) przyniesie swieże wiesci:)
  20. dzięki kochana Mru:-( Rybciu wstaw je prosze na pierwszą, żeby nie zagubily się.
  21. [quote name='Moria']A może byście zaprezentowały Nele, o ktorej juz troche zapomniałyscie.[/quote] tez mysle, ze dobrze by bylo Nele zaprezentować. Dziewczyny płacą za hotelik- a domku ni widu ni słychu...
  22. [quote name='miśkowa']Dziewczyny,u mnie w mieście w każdą środę jest wielka wyprz w lumpeksie,wszystko na sztuki po 2 zł,często trafiają się jakieś stare kołdry,koce itp,napiszcie czy się przydadzą. (sorki za nieaktualne banerki,ale nie umiem ich usunąć:oops:)[/quote] bardziej niz bardzo się przydadzą:loveu::multi::multi: dzięki wielkie:loveu::loveu:
×
×
  • Create New...