Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. zaznaczam i zrobię jutro gumtree i alegratke. a buda super jest. panele w środku- made by Oktawia- inaczej być nie mogło:lol: Otwierane z boku- widać, że ktoś;) myśli.
  2. dawno tu nie byłam. Legowisko super:multi: zawładneły nim kobitki:multi::multi:
  3. Nasz Pachyderek też bardzo powoli przybiera na wadze. Powolutku ale systematycznie. Straszne co Izunia musiala przejść. Wielkie szczęście, że już jest dobrze, że jest inaczej. Cały świat się zmienił dla tej pieski. wielkie szczęście:multi:
  4. skojarzenia musi miec straszne:-(...albo... intuicje
  5. o co do yorka i jego szczeniaczków- ręcę opadają:placz::-(
  6. a gdzie to jest? może są tam w pobliżu inspektorzy jakies organizacji- warto czasem porozmawiac. wskazac ludziom co mają zrobić. Uświadomić, że naruszają prawo i, że ktoś reaguje. Bo wiesz, gdzie tego psa dac? do schroniska?:-(. Czasem faktycznie rozmowa- taka profesjonalnie przeprowadzona coś może dać. Wszystko wynika z nieświadomości ( jak kto chce głupoty) ludzkiej. Niektórych można "oświecić".
  7. już mogę oglądać. Florentynko ona tej kury kawalka nie połknie? Bo na dogo już był taki przypadek. piesek się prawie przejechał. kura w jelitach czy gdzies utknęła. maly juz na most wchodził.
  8. Florentynko o co chodzi z tym flimem? jest napisane.., ze, jeśli nadawca jest Twoim przyjacielem upewnij się, ze akceptujesz jego prośbę... O co chodzi?
  9. nie wiem co napisac nawet:-(. zycze jej zdrówka i 100 lat:-(
  10. ojejku Elzuniu:-(...ile ona ma lat Weroniu?
  11. [quote name='hop!']Charly, byłyście u Małpki i Niko?[/quote] hop:shake:. otrzymalam dzis odgórną wiadomośc, że jedziemy w poniedziałek:roll:
  12. w poniedzialek wypiore Dziada- ciekawam kto bardziej mokry będzie ja czy Dziadzio:lol:. Mam nadzieje,że nie będzie skakal jak Pachyderek ostatnio....To będzie zabawa:evil_lol:. Dziadzio nie był chyba kąpany już sto lat kajunie też wykąpie oczywiscie. Taki maluch to raz dwa i będzie lśniła:)
  13. dzięki. nie rozumiem od czego zależy dzialanie linkow na dogo. czasem wchodzą, a czasem wlasnie nie, jak powyżej.
  14. czy ktoś może przedstawić Missieek, opisać działalnośc? chcę wstawic na molosy. Na wątku do wyborów był taki tekst o Agnieszcze Szubert potem Prakseda. O Missieek nie widzę.
  15. Leyla to mloda sunia. Dokladnie nie wiem- jeśli nikt nie napisze, dziś sprawdzę. Bardzo dlugo przebywala w izolatce bidulka, nie wychodziła. Zdaje sie najpierw miala zlamaną czy okaleczoną lapkę, potem rana nie chciala sie goic i niunia nie mogła opuścic izolatki.Siedziala i siedziala i bardzo się skarżyła. W zeszlą sobota zabrałam ją na spacerek- radości końca nie było:). Z moich obserwacji na spacerku- jest łagodna do wszystkich psów jak i ludzi:) Fajna jest.
  16. widzialam widzialam:lol: On to pazurkami chyba tak poszarpał- ale i tak super wyglada:lol:. Drań Fabio i Otylka od razy wywalili. Nero porwał na kawałki i śpi na tym teraz:roll:
  17. to jest mobbing:talker:8-)
  18. jakis maluczki lokalny myślalam:oops:. Tak- widzialam raz kącik adopcyjny tam:) Szczeniorki byly i jakis starszy pies:)
  19. Najbardziej urzeka mnie spojrzenie tego psa. Pachulek nie jest już taki zrezygnowany. Czynnie uczestniczy w życiu schroniska tzn. jak przystalo na psa skacze i szczeka.... Działka jego sąsiadka i Fabio z przodu podnoszą raban, jak tylko ktoś się pojawi i Pachyderek oczywiscie też:loveu::-D W ogóle można go tylko chwalić. Jako jeden z niewielu piesków ( tylko Działka jeszcze jest taka grzeczna) nie porwał na kawałki czy wywlokł swojego posłanka..Cała reszta rwie wszytko na strzępy lub wywala z budy i na zewnątrz się znęca nad posłankami:mad::lol:
  20. [quote name='evl'] ogólnie zapanowała jakaś paranoja :evil_lol: jak zamykasz psa w klatce, chcą na Ciebie donosić do TOZu. jak mieszkasz w bloku i masz czelność mieć psa [!] - donos do TOZu. jak nie pozwalasz psu drzeć japy 24h/dobę - donos do TOZu. nie pozwalasz psu ujadać pod bramką na każdego przechodnia - donos do TOZu... zapowiada mi się ciekawe życie z mnóstwem donosów... :diabloti:[/quote] bogu dzięki, że TOZ tak strasznie aktywny jest:shiny:
  21. [quote name='Charly']dzis tam jedziemy.[/quote] niestety nie dziś. Afi jest jeszcze w schronisku i końca nie widać. Szczepienia , szczepienia, szczepienia, roboty mnóstwo. W takim razie jedziemy jutro zaraz po zamknieciu schroniska o 17
×
×
  • Create New...