-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
no- moglam zrobic jak byl we fiolce, ale z wrazenia nie pomyslalam. Robak jest w Olsztynie w lab- chyba, ze wysłali go gdzieś dalej, bo wiem, że sporo tęgich umysłów myslalo nad nim i nic nie wymyslili. a szkoda wielka, że nie ma zdjęcia, bo mysle ze wspolnymi siłami na dogo byśmy doszly do senda sprawy..a tak juz "po ptokach":placz:
-
[IMG]http://img35.imageshack.us/img35/3658/dsc05910640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/6307/dsc05911640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/2383/dsc05916640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/4058/dsc05917640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/3071/dsc05920640x480.jpg[/IMG]
-
byl na spacerku z naszą nową wolontariuszką- Gosia chyba:) Ja im tylko towarzyszylam z Toffikiem:) Przytyl, ale jeszcze troche kilosow przed nim- za to biega i skacze, tak jakby nic mu nie brakowalo. Spacer byl 1, 5 godzinny i zero zmęczenia. a byly i skoki i biegi- Pachyderk zawsze pierwszy:-o:loveu::multi:
-
co do filipkowego robaka- dzis rozmawialam z weterynarzem- niestety nikt nie potrafil okreslic jego pochodzenia:niewiem:. Pytaja tylko czy Filip byl w Afryce.... co do "robakowego penisa i żeber" nie spytalam, bo mi wstyd:oops: Jestem pewna, ze to wtedy uslyszalam:oops:- nie wiem co mi zagralo w uszach, nie wiem o czym myslalam..i do tego jeszcze to tutaj napisalam:evil_lol::oops::evil_lol: ale może kiedys sie przezwycięże i zapytam bo teraz filipkowy wet. jest naszym schroniskowym wetem:)
-
[quote name='__Lara']Aniołki Charliego :evil_lol:[/quote] moje?? mam swoje aniołki, mam swoje aniołki, hurraa :multi: :knuje: :cooldevi:
-
całuski dla domku w takim razie:lilangel::lilangel:to ja w takim razie idę...na spacer:lol::drinking::drinking:
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Charly replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
:evil_lol::evil_lol: ten wątek jest moim ulubionym:evil_lol::loveu::multi: umocnienia antyłucjowe są the best,a piesy jak patrzą:-o:evil_lol: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Charly replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
czekamy:multi:. "zaraz" się trochę przeciąga- mam nadzieję, że mała nie zwiała:razz:. Tak teraz już będzie, brak informacji= pytania czy czasem nie wybyla:lol: -
Tytaniczny Tycio teraz Tytus ma dom :)
Charly replied to Ewa OTOZ Animals's topic in Już w nowym domu
o trzymamy trzymamy. Potem możemy tez pana nachodzić dyskretnie:diabloti: -
Niewidomy bokser -owaty Ichi i jego Przewodniczka
Charly replied to Hania&Andrzej's topic in Już w nowym domu
cudne te zdjecia. W słońcu wspaniałe, ciepło, sennie... -
[quote name='ana666']No tak, ale rozmawiałam z tą panią Moruska i mówi że nie toleruje kotów:shake: Byli u weta i powiedział że prawdopodobnie wiele lat temu miał zapalenie spojówek i przez zaniedbanie teraz ma takie te oczy:-(, ale w przyszłym tyg. będzie mieć dokładne badania. Mowiła że bardzo odżył, jest już inny niż na początku, lubi patrzec w lustro, z psami innymi sie dogaduje, nie brudzi w domu i nie sprawia problemów- oprócz tego ze nie toleruje kotów.[/quote] mocno zle z tymi kotami?
-
[quote name='__Lara']Akcja przeprowadzona super super super :loveu: sama w niej uczestniczyłam :loveu::cool3::evil_lol:[/quote] ja przeczytalam i wiem wszytko:loveu:Zanim Ola mi odpowiedziala pokonałam leniwość i cofnęłam się tych kilka stron w tył. Akcja wspaniała:loveu::loveu::loveu: Niemożliwe, że ten psiak w domciu jest- cuda się zdarzają:multi:
-
niesamowita historia:loveu::crazyeye: Uratowalas mu zycie tym ogloszeniem:multi::-o Tak szybko to poszlo i tak sprawnie bez wielkiego tam tam- patrzę a tu Morusek w domciu:-o:loveu::loveu::loveu:
-
jak to znalazl? kiedy znalazl? trzeba mowic- to zmienię na wątku slepkow:):) cudownie:multi::multi:
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Fioletko najlepiej pisz tylko jako Fioletka. Do jakiego weta teraz będziesz chodzic? może dziewczyny z Gdańska doradzą jakiegos dobrego.. -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Charly replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
nie. nie mamy już kangurów:shake:wzięliście ostatniego:lol::loveu: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Charly replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Florentynko ona jest lipna, oddaj ją i wez od nas psa- dostaniesz taką jaką obiecano Twojej rodzinie: krzywonogiego kangura:evil_lol::lol: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='lemonka'][quote name='Kana']Pani Doroto. Myślę że lepiej się wstrzymać z taką decyzją. Ma Pani dość zwierząt które wymagają opieki. Może pierw wyleczyc w 100% swoje kotki. Dodatkowy stres nowym domownikiem może jakoś wpłynąć na ich stan zdrowia. MOJE ZWIERZACZKI CZUJA SIE JUZ SWIETNIE. WLASNIE PRZYJECHALA DO MNIE NA KILKA DNI RODZINA Z POLUDNIA POLSKI Z KOTEM I WSZYSTKIE RAZEM SIE BAWIA.[/quote] ..szczerze zazdroszczę takiej sielanki. Gdziekolwiek do kotów jadę z psem, to w najlepszym przypadku ( ze strony kotów) jest ignor. Gdziekolwiek moja siostra zabierała koty, była walka z psem rezydentem lub z kotem rezydentem. A tu prosze rodzina przyjeżdża z kotem i wszystkie razem się bawią... -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Fioletko/Lemonko czy Ty czytasz co piszesz? jak to mają się swietnie? Sama piszesz ze Lilka może miec cukrzyce raka? jak to mają się swietnie??? -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Charly replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
dajcie ją na łańcuch :evilbat:[URL=http://img25.imageshack.us/my.php?image=explain2.gif][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/842/explain2.gif[/IMG][/URL] -
Tytaniczny Tycio teraz Tytus ma dom :)
Charly replied to Ewa OTOZ Animals's topic in Już w nowym domu
...i ze schroniska. Tym ze schroniska też się nie pomaga. Jak można się dostać do schroniska- jak można.... Dzwonią po nasze hasiorki- "piękny, cudny, wspaniały...ach w schronisku? oj nie, to dziękuję" :-o:-o faktem jest, ze duże psy można miziac i tarmosic i calować. Dlatego następny mój pies będzie duży. 7kg ma mało ciała to raz, a dwa jak wyżej opisane tarmoszenie w najlepszym wypadku skończy się grrrrrrrrrrr i wrrrrrrr