-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
już wszystko jasne:) nie ma jak telefon. Teraz tez rozumiem o co chodzi. Ludzie widzą psiaka, chcą, a potem są rozczarowani. Dla większości ludzi wlasnie 10 to taka granica. smutne, ale prawdziwe. -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dobrze. jesli pies jest oddany ( nie pamiętam czy to sprawdzałam) to może właściciel podał wiek. Najprawdopodobniej jest z ulicy i wtedy wiek można tylko szacować. Ja na razie pamiętam tylko dwa przypadki w naszym schronisku, gdzie pies został oddany z książeczką, w której wpisana byla data urodzin. oba psy byly rasowe ( dog niemiecki i pudel). czy jest granica wiekowa? a jak "okazalo się, ze pies ma więcej"? z wyglądu? To może pokaż zdjęcia temu kolesiowi. niech zdecyduje. -
100 lat 100 lat:multi::loveu::multi: pranie czyste i pachnące jest najlepsze:lol:. Szczególnie jak już ładnie ulozone lezy w szafie. Można wejsc i poleżec zostawiając kilo piachu, a nawet zwymiotowac na to. Pancia zaglądnie tam może za 3 tygodnie....:-? Obróżkę Czarecki ma boską. dopiero teraz zwróciłam uwagę:loveu:
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Charly replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
buahahahhahahhah:evil_lol: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Charly replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
hihihihi to jest dobre...stoi i kombinuje hahahah:evil_lol: "zasieki zrobili [IMG]http://lh3.ggpht.com/_68XWlWzU85U/ShA35uu4vhI/AAAAAAAAByc/DAl-yUJNSgA/s576/DSC_0853.JPG[/IMG]" -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Charly replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Zero odzewy z allegro. zrobię mu allegratke:roll: -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no ja zdecydowanie 10 z plusem jej daje. 10letni piesek tego wzrostu to wcale nie taki stary pies jest. A ona wyglada dla mnie na więcej. ale nie wiadomo jak zyla, kto ją trzymal. Ale jak ją wykąpać, ladnie wyczesac;). W kazdym razie jest dzielna i energiczna. -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
z wygladu jak swiat. juz sam pyszczek, figur...starutka jak swiat. Zajrzysz w mordkę:shake::shake::shake: z zachowania mlodziej- duzo mlodziej. Jest dziarska i zywotna. byla ostatnio na 1, 5 godzinnym spacerku z dwoma silnymi duzymi psami. Nie byl to spacer po chodniku, łaziłysmy po lesie sciezkami zdecydowanie nie dla spacerowiczow. Mala z nami:) Psinka jest cudna, strasznie się tuli. bardzo walczy o to,żeby ktos ją zauwazyl. Jest b. dzielna. podchodzi co czas do krat i tam zawodzi, ale kto ją zechce. poza tym siedzi większosc czasu w srodku i spi. Dalam jej poduszkę i lezy na niej teraz:( -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='lemonka']Oferuje transport z Gdanska do Krakowa,Zabrza,Bielska-Bialej,Wroclawia,Lodzi i do Gdanska. Jade dzisiaj wieczorem. Wracam kolo wtorku. Moge zabrac wszystko co sie da wpakowac do pociagu. 509-423-142[/quote] Czy ktoś wyczytuje z tej wypowiedzi, że fioletka chce/chciala przetransportowac cale zoo? "wszystko co się da wpakowac do pociągu"- też bym tak napisala. Taki skrót myślowy, pies lekki, pies cięzszy, mniejszy, większy, albo kot albo albo swinka morska, albo slimak= "wszystko co się da wpakowac do pociągu"... -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Maszaberla']A Gadula? Nie widzialam jej watku - podajcie jakis link http://www.dogomania.pl/forum/f28/nasza-gadulinka-elblaska-babulinka-136448/ -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dam znac jutro:) -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
troche mi sie zdublowalo. -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czyli jutro zobacze, ktora z tych się nadaje Fuga Kaja Łatka Kira -
przede wszystkim to co widzisz-to "za dużo" trzeba zglosic...ale nie łudzę się jesli chodzi o efekt...Ogólnie dół
-
zabralam dzis na spacer Neruska, Tofika, Kaspara, Leyle:) i Eljota. Tofik jest tym psem. Rozumnym, sprytnym, samodzielny, współpracującym z człowiekiem psem- tak jak sobie wyobrazalam prawidziwego psa kundelka jako dziecko. Dzis w bazantarni mialam okazje sporo sprawdzic. bylismy na 1, 5 spacerze. Tofik lubi ludzi, lubi dzieci-male, duze i te calkiem malenkie, lubi psy i suki, na smyczy czy bez- zero agresji czy zdenerwowania. Jesli napotkany pies się spina, Tofik odchodzi merdając ogonkiem. Z zachowania w boksie wiemy, ze unika starć itp. Schodzi z drogi. nie poluje, nie leci za rowerami- aczkolwiek lubi rowerzystów. macha ogonkiem na ich widok, ale nie biegnie za nimi:), przybiega na pierwszy gwizd;). Jesli ktos zechce psa nie za malego, nie za duzego, mlodego, mądrego, ladniutkiego, takiego typowego rodzinnego psa, ktorego mozna wszedzie zabrac i ktory nie sprawia problemow -zaproponujcie Tofika. edit: ma jedną wadę i zaletę zarazem:). Ręce w kieszeniach będą w jego glowce juz chyba na zawsze oznaczac: smakolyki:multi:. tzn. wystarczy wsadzic rękę do kieszeni,a Tofik przybiega. Ale takze podbiega do ludzi trzymających ręce w kieszeniach:evil_lol:. Napatoczylismy się dzis na grupkę harcerzy- każdy jeden trzymal ręce w kieszeniach i Tofik biegal miedzy nimi żebrząc o smakolyki:evil_lol: [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/6307/dsc05911640x480.jpg[/IMG]
-
[quote name='basia0607']Wiem u kogo jest schroniskowa Małpka (obecnie Kama ).Kama nie chce spać w budzie tylko poza nią, nie jest wiązana. Natomiast drugiego psa z checią by zamienili na innego, ponieważ skacze, wariuje, przewraca panią. Wypersfadowalam jej ten pomysł , kazalam psa szkolić. Pies jest na łańcuchu.[/quote] skacze, wariuje, wywraca panią? ze skacze to wiem, ze wariuje to tez. wywraca? a ta pani ile wazy? nie wydajemy psów na lancuch. czyli Kama i Niko sa przy budzie? NIko na łancuchu? ze panstwo doktorstow to tez wiemy, dziewczyny mówily,ze kilka razy to podkreslali..................... czyli malpa nie jest wiązana, ale ze nie wchodzi do budy to oznacza nic innego ze spi na ziemi. A Niko jest na lancuchu. To pies ktorym trzeba się zając. pojsc na spacer, pobawic się, nauczyc czegos. nie na lancuch. niestety to jest za elblagiem. bez auta nie zajade. Afi- kiedy myslisz moglybysmy tam jechac? gdybym miala auto pojechalabym tam juz teraz. z miejsca. shit
-
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Powiem Rybci, zeby podala na pw:) wielkie dzięki:loveu: Dziadzio wczoraj był na spacerku. Poniewaz jest grzeczny i powolny uwolnilam go z całej uprzęży:). Dziadzio stanął, otrzepał się i ruszył...ale jak:-o:loveu:. Odmlodniał nagle:-o. Ruszył z kopyta, pięknie cwałował. Nie spodziewałam się czegoś takiego po Dziadku naszym:).