-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to jest TEN program???? jestem pod wrażeniem. Ale suuuuper:multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu: -
[quote name='diabelkowa']ale odlot! cenzure wprowadzili na dogo na czerwono! a i dobrze przynajmniej zaczna sie ludzie pilnowac tacy jak ja !:diabloti:[/quote] :evil_lol::evil_lol:
-
Spotkalam wczoraj na spacerku bialego slicznego szczeniora, ktory kilka tyg. temu znalazl domek:) Ma się cudnie i b. fajnie trafil....tylko...czy on juz w schronisku biegał innym psom po glowach:evil_lol:. Nie było zabawy między Eldem( Eldo? co nie Vitka?:eviltong:) a moim Filipkiem, bo Filipek stwierdził, że Eldo nie chce dac się pokryć i szybko się znudził,a Eldo chciał mu wskoczyc na głowę, więc rozeszliśmy się:lol: Otylka widzę wykopala posłanko, które jej dałam:mad:. Nie dostanie więcej. I mała już guzka nie ma? Jakos nie widzę, czy tylko mi się zdaje? Neruchna jaki grozny:cool3:
-
[quote name='sugarr']A tak z ciekawości. Zaobserwowałaś może, czy pies karmiony barfem mniej się interesuje kostkami znalezionymi gdzieś na ulicy, trawniku itd? Nie mam z moim raczej tego problemu, zawsze zostawia na komendę, ale jednak do psyka często weźmie. A skoro nudzi im się pachnący kawał surowej świńskiej nogi, to jakaś mała sucha kostka kury na ulicy powinna przestać robić wrażenie :cool3:[/quote] nie zauważyłam- znalezione zawsze super jest. Tylko mój pies schroniskowy, moze to też ma znaczenie. Ale przed barfem był na suchej karmie i jadl ludzkie koopy z wielkim zapałem. To upodobanie znikło przy barfie i teraz przy gotowanym nie powrócilo. Zresztą od czasu do czasu dostaje surowe mięso i kości, a warzywa zawsze surowe- tylko mocno starte.
-
Filip je ślimaki:evillaug:. Chodzę sobie czasem wokół wody tam gdzie wędkują rybacy i wrzucam ślimaki z powrotem do wody, które oni wylawiają razem z rybami i zostawiają na słońcu. to takie ślimaki o trójkątnej budowie skorupki..Jeśli zdąże przed Filipem, lądują w wodzie. Jeśli nie- w jego mordzie, chrupie je[IMG]http://www.clicksmilies.com/s1106/wuerg/vomit-smiley-019.gif[/IMG], a potem wypluwa skorupki[IMG]http://www.clicksmilies.com/s1106/wuerg/vomit-smiley-008.gif[/IMG]:-? ps. w ogóle rybacy mówią do niego pieszczotliwie: "hej mały piraciku jak tam?":evil_lol:
-
[quote name='ayla1']:angryy::angryy::angryy:słuchaj no,wejdź sobie ty do klatki na 7 godzin dziennie i sobie w niej siedź. chomika sobie spraw.[/quote] a chomik to co:placz:- z natury siedzi przez cale zycie w pomieszczeniu 30 na 20?:watpliwy:
-
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no w poniedzialek dostanie jesc ostatni raz, bo we wtorek rano już wyjeżdzają. On i tak dostaje jesc raz na dzień. We wtorek po prostu nie dostanie. Chyba, że chcesz koopę na wizji;) :diabloti:( Lu to jest żart). A poważnie: zawsze tak robilmy z psami jak jadą w dluższą podróż. Nie dostają od wieczora i przez całą noć już jesc. W innym wypadku z nerwów mają biegunkę czy wymiotują w aucie.. Psy będą oczywiscie kąpane. Nie wyobrażam, żeby panie i panowie z TV mieli ochotę poznąc nasze burki pachnące schroniskiem;) I oczywiście jadą rano. Wszystko jest załatwione. I własnie- jaki to jest program i o której. Koniecznie muszę zobaczyć. -
mój pies po pół roku zrezygnował z barfa. Patrzył tak umęczonym wzrokiem na rzucane mu kości:evil_lol:, że przeszłam na gotowane. Ale pół roku bardzo mu smakowało:)
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Charly replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
hahahhahahhahahah. się popłakałam ze smiechu na dzień dobry. Foka i lemur są the best ahahhahahahahhaha:evil_lol::evil_lol: -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Acha- prosze jak będziesz przekaż, że Dziadzio w poniedziałek ostatni raz mą jeść. Rano miskę i koniec!. Kaja to samo- ale tu wystarczy myslę glodowka od popoludnia..Ja to przekażę plus oznaczę na budzie, ale wiesz, informacji nigdy nie za mało:) Kaja za to będzie musiala być przeniesiona do jakiejs budy czy izo- coby nie żarła non stop;) -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rybciu nie mogę obiecać, że będę w poniedziałek w schronisku. Sila wyższa. Pogadasz z tatą? plizz:) -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie nie. nie będzie sterylki. to i tak by potrwalo. najpierw bazarek, to trwa i trwa. mala jedzie:) -
no tak się sklada, ze ten domek ( pierwsza kobieta ktora zadzwonila) odpadl. tzn. sam odpadl nie udzielając odpowiedzi na kilka pytan... kontakt sie urwal..
-
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Rybc!a']Charly, trzeba będzie go wykąpać w poniedziałek nie? :) Ja w piątek lub sobotę mogę go porządnie wyczesać, bo linieje . Mamy super zgrzebło w adopcyjnym. Po kąpieli też by się przydało . Czy ty będziesz w poniedziałek w schronisku ? Edit: O nic nie muszę się martwić. W poniedziałek w schronisku będzie Marek i mój tato. W razie czego, oni wykąpią Dziadzia . :D Rybciu będzie cudnie jesli zajmiesz się wyczesaniem Dziadza. Nie wiem czy będę w przyszlym tygodniu w schronisku. Wykąpać trzeba Dziada naszego i Kajcie tez:) wątek Kaji http://www.dogomania.pl/forum/f28/przesliczna-mala-biala-kaja-idealna-do-osoby-spokojnej-prosimy-o-ogloszenia-116802/ -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wybrałam Kaję:). Jest przymilna i kochana. Sredni wiek, dlugo w schronisku. poza tym mam wobec niej dlug:oops:. Byla w zeszlym roku pewna pani z ogloszenia Rybci po Kaję. ale Kaja wyglądala dobrze, za to malenka Pysia nie dawala sobie rady wcale. Pokazalam ją. A ona wystraszona i wychudzona siedziala na betonie...no i zostala wzięta. Pysia nie Kaja. To już prawie rok, a Kaja nadal w schronisku. -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wielkie dzięki w imieniu Dziadzia:buzi::) -
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Charly replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
no niby. dziewczyny jutro ide do schroniska. porozmawiam z Afi i ustalimy kiedy jedziemy.