Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. jak to:placz: co się stało:placz::placz::placz:. bylysmy z Anią przy jego adopcji:-( boże jaki on jest smutny:placz: pewnie po dziecku skakał co? robil to już na miejscu, ale został wzięty mimo tego- powiedzieli ze dają radę:-( czy stało się coś jeszcze?
  2. :crazyeye: pazury porażka:-o Jak ona się porusza? Vitka bransoletka ekstra:cool3:
  3. e no- Neruś to samo życie teraz. Po pierwsze przytył ladnie. A psychika jest wspaniała i co rusz pnie się do góry:) Na spacerach galopuje tak szybko, że się zastanawiam ile ten pies faktycznie ma lat. Mam nadzieję, że to wszystko ma sens. Ze nie rozczaruje się. Ze znajdzie dom
  4. Charly

    Barf

    [quote name='ania_wawa']A ja mam pytanie dotyczące barfu i jego wpływu na nerki. Karmię mojego psa barfem i zaczął mieć słabe wyniki moczu. Kryształy, białko itp. Posiew nic nie wykazał. Przeczytałam że psy karmione barfem mają problemy z nerkami. Czy to prawda> Czy spotkaliście się już z takimi opiniami?? Może powinnami jednak zmienić dietę?[/quote] problemy z nerkami? nie spotkałam się z czyms takim tzn. spotkałam się z opinią, że to mit,tzn. twierdzenie, że duża ilość białka powoduje choroby nerek. moze Martens wie więcej. [B]Napisz proszę jak wygląda jego dieta.[/B] ogólnie wyczytałam, że przy problemach z nerkami należy obniżyć zawartośc fosforu w jedzeniu. tzn. przede wszystkim obniżyc ilość podawanych kości, gdyż oprocz calcium zawierają najwięcej fosforu. calcium można uzupełnić np. węglanem wapnia czyli calcium carbonicum[COLOR=black][B], [/B]który poza tym wiąże fosfor.[/COLOR] mam gdzieś tabelkę z zawartościa fosforu poszczególnych produktów. Wstawię ją, ale nie dziś.
  5. tak szczeże to myslalam, ze ta kwestia jest już omówiona:oops: Chyba Vitka najbardziej zajmowała się MIgotką socjalizując ją, "ucząć świata" itd. i może coś powiedziec na ten temat. Albo Rybcia. Mogę zobaczyć jak ona się zachowuje w poniedziałek. A teren nie jest ogrodzony? edit. wlasnie czytam, że nie szczelnie...Hm nie mam pojęcia szczeże mowiąc..
  6. :loveu:Wierzę w Ciebie Vitka:multi:- poradzisz sobie:evil_lol:
  7. malych piesków jest coraz więcej:roll: Część jest teraz w trójce. A baby z trójki w dwójce. W trójce jest teraz taki wredny pinczerek ( wiecie który?). I m.in. szary, kudłaty pudel. Pudel lezy na betonie, a wredny pinczer na nim:D. Kiedy wchodzę do psiarni, budzi się, otwiera jedno oko i groznie warczy, po czym znow wtulony w plecy i loki pudla zasypia:evil_lol:
  8. szkoda. taki fajny piesek. dalam go nawet do rasowych w ogloszeniu. ma allegro hop i inne ogloszenia i nic. no to czekamy:roll:
  9. "mój" śliczności [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/605/dsc03985640x480.jpg[/IMG]
  10. ...chce ktoś ogromu molosowatej miłości..? Nie zastanawiajcie sie i bierzcie Neruśka. Facet tuli sie całym cialem, a ma naprawdę czym. Nie, że jest tłusty- nieee....ma mięsnie...jest naprawdę cudowny. Ciesząc się skacze i wszystkie 4 ma w powietrzu. przy tym burczy, mruczy, chrząka i oczywiscie groznie (:evil_lol:) szczeka na wszystkich wokół:loveu: jest okazem łagodności, ale na wszelki wypadek nie zaszkodzi zaszczekac, szczegolnie jak ludz go odwiedza. Ludz nie nalezy do słabeuszy,ale jak Neruś się tuli to musi uważac, by nie paść plackiem na ziemię:lol: bierzcie go...no już..
  11. dziś i jutro Monika ( przyszła pani Dziadzio) ma odwiedziny, więc wizyta zostala przełożona na poniedzialek. czekamy zatem nadal..
  12. byl wczoraj na dluuuuugim spacerze. szalal i biegal. jest wspanialy. nie ucieka, w lesie łowczy zapęd minimalny. natknęlismy się na malego ptaszka. Tofik go obwąchał i zostawił. Jest wspanialy i grzeczny.
  13. [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/4902/dsc04101640x480.jpg[/IMG]
  14. zrobiłam ślicznotce alegratke. Kto ją pokocha?:-( [url=http://ale.gratka.pl/dodaj/]Alegratka.pl - Og
  15. robert mam do Ciebie pytanie, bo nadal nie rozumiem tych porównan ze schroniskami. Abstratereferetereferejąc teraz od hodowli z tego wątku, czy naprawdę twierdzisz, iż warunki lepsze od schroniskowych w hodowli to powód do dumy?
  16. nie zapominam:lol:- osobiście pamiętam:multi:- myslalam, że myślisz o bardzo dużych- jakimś mastifie molosku itp.
  17. hop siup:)
  18. koffany Żorżyk- trzeba go pocałować w ryjek koniecznie:loveu: tylko tak wirtualnie, bo pewnie robaki ma fuu:cool3:
  19. a nie no galeria bez zdjeć....ehmmm...to bardzo ciekawe, ja zawsze jestem za nowymi ekonomicznymi rozwiązaniami:lol::multi:
  20. hehehhehe:evil_lol:. Ja chcę zdjęcia Żorzyka (imię rewelacja). Wstawiaj:lol:
  21. Nikuś jeszcze na łancuchu, ale lepsza przyszłość już czeka. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=649678546[/URL] trzymajcie kciuki
  22. [quote name='bonsai_88']Bo ja nie mogę mieć normalnego życia :placz:... I dobrze mi z tym :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] drugi raz mnie już z tym nabrałaś. czekam i czekam, aż zdjęcia się otworzą:mad::evil_lol:
  23. wspaniałe allegro. Ten program rodziny zastępczej to świetna sprawa.
  24. [quote name='bonsai_88']Tak swoją drogą jak wyobrażacie sobie porządne zmęczenie szczeniaka dużej rasy, u której trzeba bardzo uważać na stawy? Bo przyznam, że sama mając bardzo aktywnego psa i planując jeszcze aktywniejszego [ale to jak będę miała domek i będę pracowała w domu] nie wyobrażam sobie porządnego zmęczenia szczeniaka... przecież sam długi spacer psa nie zmęczy, aportowanie odpada, bo stawy, bieganie przy rowerze odpada, bo stawy, agility odpada, bo stawy, frisbee odpada, bo stawy, ciągnięcie odpada, bo stawy... wszystko co robię obecnie z moja suką odpada, bo stawy :roll:...[/quote] może te duże, które nie mogą tego wszystkiego robić, szybciej się meczą:niewiem:
×
×
  • Create New...