Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. i co? teraz będzie zawsze już na tej wątrobowej? cieszę się, ze na razie nie znalezione nic "strasznego"- może nie jest tak zle:roll: ps. a jeśli chodzi o plakat- nie rozumiem tego podpisu. "dośc fastfoodu, dość już chemii" na plakacie werbującym budkę z kebabem, hamburgerem itp. A może oni mysla, ze fastfood to MC Donalds....:hmmmm:
  2. kurcze. az się boje z tymi kleszczami. wlasnie natknęłam się na plakat stowarzyszenia chorych na boreliozę. okropność te kleszcze mru sorki, że zasmiecam wątek, ale Ty jesteś bystra dziewczyna. Może wytłumaczysz mi ten całkiem poważny plakat reklamujący budkę z hamburgerami na dworcu w xxx...;) Zwróc szczególną uwage na podpis (zdjęcie komórką robione- więc jakośc taka sobie) [URL="http://img41.imageshack.us/my.php?image=fastfoodwgdynia.png"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/3915/fastfoodwgdynia.png[/IMG][/URL]
  3. moje "W" z "nieuczciwego Dzierżonowa" nadeszło:multi::multi::evil_lol: Dzięki wroobelterrorystko:)
  4. hahahahhahahhahahahahhahah dobry ten jeż hahahahahhahah
  5. ale ten Jeży śmieszny:evil_lol:- a te pazurki:evil_lol:
  6. brzydal:-D Gacuś jaki mądry pycholek ma:loveu:
  7. Dorota na siłe nikt jej nie wcisnąl, bo wiem ze chcieli ją z powrotem. nie wiem jakie były ustalenia ze starym nowym domkiem. nic więcej na ten temat nie wiem. na pocieszenie mogę tylko powiedzieć, że oni Małpkę kochają i Małpka też kochała swoją panią. nie jest to dogomaniacki dom- ale nie jest zle. Buda jest bardzo solidna, małpka ma ogród do biegania, wszystko jest b. czysciutkie- nie było sladu kupy czy brudu. Małpka nie jest na łancuchu, biega sobie i dostaje b. dobre jedzenie, ma zabawki. I tyle. No i bardzo ważne- nie będzie miała dzieci. I będzie pierwszą wysterylizowaną sunią na tej wsi.
  8. [quote name='ihabe']Miki jest teraz właśnie z Nianią i jej synem oraz moim mężem na kroplówce. Mały podobno śpi na siedząco, Niania trzyma mu łebek oparty a Pawełek nóżkę aby była wyprostowana:loveu: Normalnie aż mi się płakać chce, że tak bardzo go wszycy pokochali. Ale prawdę mówiąc tego psiaka nie da się nie kochać, jak on tymi ślepkami tak patrzy to serce pęka z miłości:loveu: Jak ktoś mógł patrzeć w te oczka i taką krzywdę mu zrobić:-(:-(:-( To mi się nie mieści w głowie:-( to jest największa dewiacja jaką znam:-([/quote] :-(:-(:-( :-(:-(:-( :placz:
  9. okropne to jest. ja tez kilka razy wyroznilalam za 20, 50 a potem wystawilam na 7 dni..grrr
  10. nie no ciebie to bym prosić nie smiała teraz mru- zajmij się swoim zwierzątkiem mysle do kogo by tu napisac jeszcze. a kto ma adres wogole?
  11. [quote name='BajkaB']Fuluś jest juz w moim samochodzie i zaraz wyruszamy do kliniki! Gorące podziekowania raz jeszcze dla Roberta za dostarczenie psiaczka oraz dla a.piurek za sfinansowanie kosztów podrózy. dalsze wieści i foteczki pot powrocie[/quote] ale cudowna szybciutka akcja. czekamy na wieści
  12. ooo nie doczytalam goferka:multi: ok. dzięki za W
  13. [quote name='Neigh']ALEŻ OCZYWIŚCIE! (...) Nie każdy jest ześwirowanym dogomaniakiem, któremu nie przeszkadza, że mu pies zeżre firankę, zrobi kupę na środku pokoju, na spacer wynosi sie go na rękach, a żeby pogłaskać to trzeba najpierw złapać[/quote] hihihihi:lol:. dajcie mi jakąs literke proszę
  14. wspanialy wątek:lol: Zwierzaki boskie, aczkolwiek mam swoich faworytów:cool3:( włoczykij Jogi i kudłaty Goliath:loveu:)
  15. radunia wiem tyle, co się dowiedzialam telefonicznie. to wszystko.
  16. hop! własnie dzwoniłam do schroniska. Wczoraj Małpka zostala odwieziona z powrotem, a Niko jest w schronisku.
  17. hop dzwonilam do schroniska. Więc wczoraj Małpka zostala odwieziona z powrotem a Niko jest w schronisku
  18. cudowne wieści z samego ranka:multi::multi::multi:
  19. maluszek czuje się pewnie o niebo lepiej:) Wspaniałe wieści
  20. wow, dzięki dzięki dzięki
  21. [quote name='BajkaB']Po całym dniu wróciłam,rotacja tymczasowiczów zrobiona,wszystko dopiete na ostatni guzik i czekamy na psiaczka.[/quote] dobrze czytać takie wieści:lilangel:
×
×
  • Create New...