Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. cudowne zdjęcie http://www.rwpb.pl/atos/atos3932.jpg
  2. a nie można go jeszcze trochę zatrzymac?:oops:
  3. no oczywiscie. Ja również..Nic chętniej niż znalesc dom Kubie:lol: Jeśli masz jego zdjęcia wstaw proszę- założe mu wątek:)
  4. [quote name='Rybc!a']Niestety Fuga nie mieszka już w biurze.. Wróciła do boksu- jest ze szczeniakami. Nasz jeden z biurowych rezydentów- Kuba- nie akceptował jej i 3 razy spuścił jej manto. Na szczęście nic się nie stało..[/quote] najwyzszy czas,aby Kuba znalazł dom:roll:
  5. ale co dokladnie mają poprawic. bo z tego co wiem to tylko "maskują" objawy np. alergiczne, bóle itp co powiedzial lekarz? na co konkretnie steryd? Fioletko pytaj lekarza po co i na co- nie daj ładować w nią wszystkiego tego, co jakikolwiek wet zaleci!
  6. nie znam się, wiem tylko ze sterydy to niezbyt ciekawa sprawa. co jej dolega i na co te sterydy sa Fioletko?
  7. :Cool!::Cool!::Cool!: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :laola: [SIZE=3][COLOR=#ff0000]NO WRESZCIE WRESZCIE WRESZCIE:laugh2_2::iloveyou:[/COLOR][/SIZE]
  8. [quote name='magda222'][CENTER]:multi: :multi: :multi: [B][SIZE=5]102 cegiełki sprzedane[/SIZE][/B] :multi: :multi: :multi:[/CENTER] [/quote] wspaniale:loveu:
  9. [url=http://www.joemonster.org/filmy/7871/Najlepsza-zabawka-dla-twojego-psa]Najlepsza zabawka dla twojego psa - Joe Monster[/url] :roflt::roflt::roflt:
  10. hihihih- zabiedzony zagloszony Tuptuś jest najlepszy. Też bym chciała mieć takiego nakolankowego psa. ale mój taki już nie jest:shake::placz:- w nogach leży tylko-choć ostatnio dzięki burzom jest także znowu nakolankowy:multi:
  11. jest jest nadal. nikt jak na razie p niego się nie zgłasza i ta smutna historia jeszcze trwa
  12. juz sie chyba przyzwyczaic zdążył- tyle tych burz w czerwcu:-o wczoraj zajrzałam do niego. coraz fajniej wygląda. ostatnio miał jakiś zastój w zarastaniu, ale teraz znów idzie do przodu:lol: jest wesoly i bardzo ruchliwy:)
  13. [quote name='wroobelterrorystka']perspektywa wakacji chyba dobrze działa na ludzi, bo jacyś tacy bardziej empatyczni.. jeśli nie mają pieniędzy to przynajmniej przesyłają link dalej, oczywiści też spotkałam się z komentarzami typu "zwierzeta mają lepiej niż ludzie" "jesteś nawiedzona" "pousypiaj" "dzieci głodują" ale ludzi życzliwych jest zdecydowanie więcej :)[/quote] dzięki wroobel T:)
  14. [quote name='magda222']Cieszę się,że wszystkie cegiełki sprzedane i że allegro się podoba. Wznowione: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=659756703"]Błagamy o pomoc!!! Dramat krzyczkowskich psów!!! (659756703) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Edit: acha i zmieńcie link do allegro w wysyłanych zaproszeniach do niego.[/quote] dzięki zmieniam:) podpis tez;)
  15. [quote name='Olena84']O kurcze, nie mówcie, że tylko ja robiłam ogłoszenia, bo się chyba popłacze ze wzruszenia, że wreszcie zrobiłam coś dobrego na dogo:evil_lol:.[/quote] :thumbs::thumbs::cool2: :loveu:
  16. Charly

    Barf

    [quote name='Kasia&Rika']tak z ciekawości ... czy przerywanie barfu nie wpłynie źle?:eviltong: też się zastanawiam jak będę barfować na wyjeździe. może dostawać ziemniaki surowe? czy one nadal są szkodliwe, czy barf dopuszcza? i jak ze smakołykami? wędzone przysmaki, pałeczki?[/quote] ziemniaki itp nie mam pojęcia. natomiast uważam, ze nie trzeba przesadzac i na wyjezdzie spoko można dac sobie na luz i karmic psa "normalnie" w koncu czlowiek też zje od czasu do czasu:cool3: pizze..;) (że o świętach wszelkiego rodzaju nie wspomnę)
  17. a tu nowe wieści. dzis chlopak został wykastrowany:) a w poniedziałek....idzie do nowego domku- tzn. trzymajcie kciuki, bo z ludzmi to róznie bywa, ale zostal wybrany. Będzie na wsi, na duzej i ładnej posesji. Bylam tam już. miejsce naprawdę ładne i bardzo czysciutkie. Buda bardzo bardzo solidna. Nero będzie przy budzie, będzie dobrze karmiony. trzymacjcie kciuki
  18. Dzieki Ewuś za tą informację i, że napisałas wszytko to, co ci "kazałam"hihihi:lol::lol: Z tego co usłyszałam mała ma posłanko w domu i z tego, co zrozumialam sama będzie decydować, gdzie chce być. Podobno bardzo się cieszyła z powrotu do swojego domku. Nie byłam przy tym, ale w dniu, w którym ją zabierałam okazywała swojej pani bardzo dużo ciepła i była przez nią cały czas głaskana i całowana ( w przeciwieństwie do NIko). Niko został odebrany, a w poniedziałek idzie tam Nero- starszy piesek bez szans na adopcje. Pies został dzis wykastrowany.
  19. to też z miejsca polecam:lol: jeśli się wet i na szczurkach zna to musi być gość:loveu:
  20. [quote name='bianka0']Od razu widać,że gustujesz w bardziej kudłatych pieskach,ale te golutkie też mają swój urok,są bardzo miłe w dotyku. Co do Goliata to ten mały potworek jest w stanie zadręczyć piłeczką parę osób dziennie,więc jego energii starczy dla wszystkich gości( Isadora już zapomniała jak po kilkunastu godzinach wpychania piłki pod stopę ma się tego dosyć)[/quote] coś w tym jest, najnowsza zdobycz to piesek lekko kudłaty, aczkolwiek mamy jeszcze dalmatynke, a ona nie kudłata- za to łaciata;) wspaniały ten Twój zwierzyniec. Szczęśliwe te psiaki mieszkać w takim miejscu. Czekam na więcej letnich, słonecznych leniwych zdjęc:)
  21. czemu się boisz USG? że tam coś wyjdzie? w ogóle z tym USG to Mru dwóch wetów trzeba. nie każdy lekarz umie czytać. u nas było tak, ze jeden widział coś ,czego w ogole w okreslonym miejscu być nie powinno. Inny widział wodobrzusze w miejscu gdzie ktoś inny nowotwora. Hanna Rupczyńska wypowiadała się kiedyś na wątku Filipka na temat wetów i ich umiejętności czytania USG- oczywiscie nie chce tutaj nikomu urągać- tylko wiesz- lepiej dwie opinie.
  22. [quote name='mru']wiesz pewnie im chodzi o mięso z polskiej ziemi bo jak wiadomo kebaby robi się z tureckich baranów... a hamburgery z amerykańskich cows z Alabama State anyway, im chyba chodzi o klientelę o niskiej świadomości, Charly :P i małym rozumie, więc się nie kłopocz ;) wiesz u nas wystarczą takie właśnie hasła, że "dość chemii" i "polska ziemia" i już każd[B]en[/B] jeden leci ;) tak no, bo oni wolno swoje kebaby robią :):) no na razie pan wet uspokoił mnie, że te wyniki amoniaku nie są AŻ TAK wysokie :roll: ponoć wysokie to od 100... Gacek ma brać leki i jeść tego Royala przez kilka miesięcy, a potem badanie powtórzymy szukałam czegos o wątrobowej diecie a tu proszę jacy eksperci! ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1026/dieta-watrobowa-105088/#post10125212[/URL] hihi oceniając wetów to ten pan przynajmniej: a) poświęcił nam sporo czasu, mimo że już późno było b) tłumaczył o co chodzi DOKŁADNIE (wiele już wiedziałam z netu, ale rzadko spotykam sie z tym, że wet sam z siebie tłumaczy coś i zachęca do zadawania pytań) c) zlecił badania dodatkowe! poprzednia pani wet nie wspomniała o USG np., o moczu też nie no i na biochemii nie było glukozy ani elektrolitów... a w sumie czemu nie zrobić, jak można? d) zbadał układ nerwowy jakby, czyli reakcje na różne bodźce (brrr to było dość masakrycze hihi ale i got the point) e) nie robił tiu tiu tiu do Gacka tylko rzeczowo zajął się chorobą f) no i nie mówił od progu, że wie o co chodzi, nie stawiał teorii, tylko zlecił badania minus? sporo zapłaciłam. bo 82 złote, ale w sumie wzięłam też tabletki na odrobaczenie ;)[/quote] aaaaa I see:fadein: hihihi mru- ta dieta wątrobowa- broń Cię Boże się do niej stosowac heheheh;). Potem będzie na mnie hihihi. A poważnie takie małe tłumaczonko to jest, ale wiesz.... Bardzo się cieszę, ze jak widać wet powaznie podszedł do sprawy. W takim razie nie pozostaje nic innego jak karmić odpowiednio i co-- chyba uważac coby się chłopak nie przemęczał - co?
  23. dzięki Majga. Jeśli ktoś chce starszą, to jest jeszcze ona [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/przyjaciolka-nasza-sliczna-babulinka-136448/[/URL]
×
×
  • Create New...