Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. Lemonko wysłalam pw. Koniecznie przeczytaj:)
  2. dzięki Basiu. jeśli masz zdjecie suni to moge jej zrobić wątek.
  3. Garbara ahahhahah:loveu: Imię wspaniałe. Strasznie Wam dziękuje
  4. Ty Baska zawsze wszystko musisz popsuć, a było tak fajnie: [URL=http://img4.imageshack.us/i/dreiaffen.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8782/dreiaffen.jpg[/IMG][/URL]
  5. transportu transportu szukamy:lol:
  6. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/koma-szukamy-transportu-elblag-marlbork-gdansk-opole-140233/index6.html#post12496183[/URL] Koma znalazla dom u pani Aliny w Opolu (fundacja azyl nadziei w Opolu) Będzie mieszkala z kilkoma innymi pieskami. Będzie miala ogród. Bedzie szczęsliwa i kochana:multi::loveu: Domek znalazla :loveu:Kordonia:loveu: na miau, więc kotki w domu też będą:loveu: teraz szukamy transportu z Elblaga/Gdanska/Tczewa/Marlborka do Opola Mała może także jechac w transporterku kocim (czyli np. pociągiem), bo jest maleńka i grzeczniutka:loveu: z tego co pamiętam mala musi zostac jeszcze zaszczepiona i zaczipowana.
  7. Koma zamieszka u p. Aliny z Opola:loveu::loveu::multi:(fundacja azyl nadziei w Opolu) Kochana Ewcia-kordonia znalazła ten dom:buzi: Komcia bedzie mieszkala z kilkoma innymi pieskami. I oczywiscie z kotami- bo domek jest z miau:) Będzie miala ogród. Będzie szczęsliwa i kochana:loveu: teraz transport. ona moze jechac nawet w transporterku kocim.
  8. nowy wątek Skoczka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/skoczek-cudowny-pies-szuka-domu-140416/[/URL]
  9. Jejku Moria dziękuję:loveu: Jak ona się miewa?
  10. do dodania w pierwszy post [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/skoczek-cudowny-pies-szuka-domu-140416/#post12492521[/URL]
  11. Skoczek jest wspaniałym cudownym psem. Łagodny, wesoły, przekochany. Rzuconą zabawką bawi się jak szczeniak. Wszystko można mu zawsze odebrać, nie broni, nie wykazuje dominacji. Myślę, że jak najbardziej nadaje się do domu z dziecmi. Jest tylko jedno ale...Skoczek jak imię wskazuje jest bardzo skoczny i zwinny. Potrafi pokonac każde ogrodzenie, aby wydostać się na wolność. Dom z ogrodem w jego przypadku odpada. Spuszczony ze smyczy na spacerku także ma swoje sprawy do zalatwienia. Także spacerki powinny odbywac się na smyczy bądz dlugiej lince. Skoczek jest zaczipowany, wykastrowany, odrobaczony i posiada wszystkie ważne szczepienia. [IMG]http://upload.miau.pl/3/196190.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/172984.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/54/66115d3f4b571e0amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/54/904d76d242068225med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/451/cbd927b356d9330cmed.jpg[/IMG] TEL: (0) 785 132 983
  12. [quote name='jogi']Witam na wątku:p osobiście Pana domysły mi wiszą, bo ja nie wstydze się tego co sadzę o kierowniku schroniska dla zwierząt w Zamościu. Będe to powtarzała wszem i wobec. Że jest niekompetentnym, niewykształconym w tym kierunku hyclem, który ze schroniska zrobił sobie swój prywatny folwark. powodzenia dziewczyny. za dużo takich. za dużo. już dość.
  13. przede wszystkim jak widzą, ze coś jest nie tak, to szukac dalej. a nie tak zostawic. niech lezy. jeszcze kon w dodatku, ktory z natury nie leży.
  14. 1) że ten koń już tak ma 2) że był i wet i kowal i powiedzieli, że nic się nie da zrobić - tu prawda jest- zawolalismy "ichnego" weta, który powiedział, że "on tak już ma i doprowadzenie kopyt do porządku niczego nie zmieni..co najwyzej aspekt estetyczny...ale poza tym...dlatego można to zrobić spróbować albo i nie..". A "ichny" kowal powiedział, że był u konia i "coś tam dłubał".... ale dziewczyny dostały namiary na kowala z krwi i kości, który zajął się konikiem jak widać:).
  15. o jejku dzięki Ewa:lol: cudowne zdjęcia Lulutka..
  16. byłysmy dziś z Kordonią u malenkiej. Mamy kilka fotek:multi: Malutka zachowuje czystość. Wczoraj po poludniu dostala nowe posłanko i bylo dziś o 13 suchutkie. Jest z każdym dniem coraz bardziej komunikatywna. Sprawdzilysmy ją na koty, zero reakcji. nie interesuje sie. A dalysmy nawet tylek do obwąchania:)
  17. ojejku. to byly czasy. zoska jak się chowa za nogami. podloga i miski u kociaków jakie lśniące fakt. ogloszenie dot. wolontariatu i koców, kołder bardzo potrzebne:lol:
  18. no pewnie ze tak. wyscig szczurów juz od malego. to się zaczyna przy każdej zabawie dla dzieci, np. wyścigi itp, a kończy na ocenach w szkole. ale to inny, dlugi i straasznie burzliwy temat.
  19. o widzisz. dokladnie o te piosenki chodzi. lubisz nie lubisz- w przedszkolu jak w wojsku. nie ma zmiluj się- zle to wspominam..nuda straszna:roll: czasem uciekalam do domu jak juz wytrzymac nie moglam tej dziecinady heheheh
  20. hihihi u tez dobre heheh- myslalam ze to przypadek:cool1::eviltong: proszę "Rolnik sam w dolinie" Dzieci tańczą w kółeczko a w śrdoku chodzi sobie jedno dziecko. Śpiewają: Rolnik sam w dolinie, rolnik sam w dolinie, hejże dzieci, hejże ha rolnik sam w dolinie Dziecko ześrodka wybiera sobie jedno dziecko z kółeczka i tańczą we dwójkę w środku a wszyscy śpiewają: "Rolnik bierze żonę, rolnik bierze zonę, hejże dzieci, hejże ha, rolnik bierze żonę" Żona podchodzi do kółeczka i wybiera następne dziecko itd. Piosenka brzmi dalej: Żona bierze dziecko... Dziecko bierze nianię... Niania bierze kotka... Kotek bierze myszkę... Myszka bierze serek... Kiedy kończy sie piosenka wszystkie dzieci wracają do kółeczka a w środku zostaje tylko to, które było serkiem. Wszyscy śpiewają: Ser zostaje w kole, bo nie umiał w szkole tabliczki mnożenia ani podzielenia. I od początku- serek jest teraz rolnikiem:) biedny serek hihihi, no ale potem też jest rolnikiem.
  21. ahahhahahahhahahhahah :bigcool::bigcool: a jak ładnie to "y" zawinełas hihihihihihihihih przenoszę zdjecie na pierwszą. mru to sa piosenki z przedszkola. nie chodzilas?
  22. a chodzi lisek koło drogi?
×
×
  • Create New...