-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
są szkoły Barfa z wypelniaczem...jakimś ziarnem itp. np.
-
no samego mięsa wiadomo, że nie. a co do reszty...no idea
-
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
Charly replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
jak to wypalone oczyyyyyyyyy jak tooooo? jezu -
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
Charly replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
dziewczyny nie przeczytalam calego wątku, ale to piersze zdjęcie jest potworne. czy w tym schronisku tak wygląda? tzn. taki syf? [URL]http://img194.imageshack.us/img194/2977/18136930.jpg[/URL] -
MALEŃKA FUGA-WIELKI STRACH! Już w nowym domu ! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
nie ma. będziemy wdzięczne za pomoc:) -
Przyjaciółka nasza sliczna babulinka już w swoim domku w Elblągu
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
zero zainteresowania:shake: -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
Charly replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
poza tym..(bylabym zapomniałą, a muszę opisać, po prostu muszę..sorki Gacku, Jeżu i Mru:loveu:) spotkalam pewnego milego pana (okolo 35 lat) z jego sunią, którą znam "od maleńkości'. przekochany piesek. wlochaty, mniamlasty, przytulasty, kochający wszystkich ludzi i zwierzęta- zwyczajny nadzwyczajny radosny kundelek. pierwszy raz widzialam tego psiaka jakies 2 miesiące temu. miala wtedy 1, 5 miesiąca. myślalam, ze to jakis pseudo leonberger. Taka puchata kulka to byla. Poza tym mniejszy i lżejsza niz leonberger, ale...podobna. Nie wiedzialam suki kilka tygodni. Dzis znow zobaczylam. wyrosla, wyszczuplala. ma teraz prawie 4 miesiące. Oczywiście jak zawsze przekochana i przytulasta...A po leonbergerze pozostalo tylko wspomnienie:oops: [B]wzrost tak do kolana, dlugie nogi, szczuplutka, zgrabniusia- taki zwyczajny kundelek, waga moze 12 kg.[/B] sunia sliczna i kochana. pytam co to za mieszanka. spodziewalam się odpowiedzi, ze "gdzieś tam może jakis leonberger, owczarek niemiecki...coś tam" ale nie. Okazalo się, ze........ to rasowy......owczarek kaukaski :roflt::roflt::roflt: ostatni raz wyszlam bez aparatu. teraz będę na nią czychac i przedstawię Wam tą sunię owczarka kaukaskiego....:mdleje: facet mieszka w kamienicy. Cale szczęście, że ktoś mu na bazarze taki kit wcisnął.., bo koles chcial miec kaukaza....... -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
Charly replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
ale on jest cudowny Mru- prześliczny:loveu: I jakie ma sliczne mieszkanko:loveu: zostawisz go sobie?:cool3: a ja mialam dzis cudowne przeżycie. Szlam sobie szlam jak zawsze kanałem ( gdzie co jakiś czas znajduje to lub owo zyjątko:roll:) ...i nagle patrzę na chodniku lezy..rybka. ciezko oddycha. pewnie wyskoczyla jakiemus wedkarzowi z torebki, do ktorej oni zawsze te ryby wsadzają, zanim pojdą do domu.....Więc wpuścilam mała do wody. Znieruchomiala a potem odplynęła. to bylo cudowne uczucie -
[quote name='EMT']No więc właśnie ma zdecydowanie znaczenie.:) Dlatego w BARFie tak ważna jest obecność mięsa wraz z kośćmi i chrząstkami!!! Podawanie samego mięsa czy podrobów bez części kostnych i chrzęstnych , jak i odwrotnie kości bez mięsa/podrobów jest niewłaściwe i prowadzi do niezbalansowanej podaży składników mineralnych czyli szkodzi! quote] oczywiscie:) W naturze też nie występuje tylko mięso. Przewaznie ma kości;) Chodzi o nie popadanie w paranoję i obliczanie kalkulatorem stosunku wapnia do mięsa.;)
-
FLOREK- amstaffowato-bokserowato-dogowaty..JUŻ W NOWYM DOMU! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Natalia kieruj swoje uwagi proszę bezposrednio do kierownictwa schroniska. Bylam wczoraj przez chwile w schronisku i o adopcji dowiedzialam się przypadkowo zagadując do faceta stojącego w drzwiach, jak się okazalo obecnego wlasciciela Florka. Basia zajmie się wizytą. -
mój malutki piesku. YouTube - Wojciech Kilar - Smuga cienia - motyw
-
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cudowny:-(. -
FLOREK- amstaffowato-bokserowato-dogowaty..JUŻ W NOWYM DOMU! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ten pan z Olsztyna jest. przyjechal po niego. rozmawialam trochę. wczesniej mial rotka, ale zostal otruty. mysle, ze trzeba tą adopcje miec na oku i zrobic wizyte -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Leyla']Bóg jest!! i dał nam ludziom wolną wolę , też tego czasem nie rozumiem czemu na to pozwala...ale zakładam ,że nie wszystko jeszcze wiem ,jestem tylko człowiekiem. Wierze w Boga ,mimo cierpienia. Widzę olbrzymią pomoc od niego i dgy tylko potrzebuję kasy na psy natychmiast się znajduje. Ostatnio byłam spłukana , bez grosza ,a w domu cztery psy.... facet wjechał mi w tył samochodu,nie zrobił nic wielkiego oprócz małego zadrapania, którego prawie nie widać, wypłacił szybko 1000zł i odjechał. Ja wiem ,że to od Niego,żebym się nie martwiła. jestes wspaniałym człowiekiem Leyla:buzi: podziwiam Twoją wiarę...taką żywą..prawdziwą. tak myśle, że m.in. o takiej ON właśnie mówił:) -
[quote name='Złośnica']Tak, nie jadł nic przez 7 dni ( albo i dłużej, teraz nie pamiętam dokładnie bo to strasznie dawno było, jakieś ...5 lat temu :lol:, na początku naszego barfowania ) ale na bank przez tydzień nie podchodził do żarcia. Wyglądało to tak, że pewnego dnia dałam do miski kure, on jej nie tknął więc w ciągu 5 minut kura została schowana i podana w porze następnego posiłku, znów nie tknął więc schowałam. Tym sposobem zmarnowałam 2 kury :angryy: bo po 3-4 dniach już śmierdziały cholernie. Ale 3 śmierdzącą kurke zjadł ze smakiem i od tego czasu nie ma fochów przy misce. Raz jeszcze spróbował przy papce ( 2 dni ) i przy rybie - rybę odpuściłam, ale okazało się, że jemu po prostu flądra nie smakuje, bo surowe śledzie zielone, makrele, pstrągi, dorsze zjada bez mrugnięcia okiem. Suka nie była aż tak uparta, strajkowała z białym serem 2 dni i jej przeszło.[/quote] e nie. to ja tak dlugo nie czekalam. 1 dzien nie jadl, potem się krzywil i jadl z wyrzutem w oczach:cool3:, więc odpuscialam. teraz je gotowane i to je tak, ze miska jest w 2 minuty czysta, wiec myslę, że dobrze zrobilam:) ale poł roku byl na barfie ze smakiem:)
-
kurcze, zeby to czlowiek tak zdrowo się odzywial jak karmi wlasne psy patrze czasem jak moj maly wcina kroliczka z marchewką , troszkę ryzu, olej, ziólka...a ja? cola i pizza:roll:
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Charly replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
podoba mi sie na pierwszym zdjęciu jak ją ktoś profesjonalnie czesze trzymając za nogę:evil_lol: -
[quote name='Rybc!a']Przecież tak właśnie jest, jakich psów brakuje?[/quote] nie widzę np. moich. toffik, nero, grubciu- juz kilka razy wstawialam linki na elbląski nowe to: gadulka i kociołek i Pachydera tez chyba nie ma. wyszukam linki pozniej i wstawie
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
Charly replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
:evil_lol::evil_lol::diabloti: -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzięki Paros. to sliczne jest:-( -
[quote name='Miśka84']Dobry pomysł :p[/quote] to Rybci pomysl:). Tylko ostatnio trochę to zaniedbałysmy:)