-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
czy on to spiewa? am too sexy it hursts ?? ahahahhahahhahahhahahhahahahhahah a w ogóle ciekawe kto pamieta ten kawałek, bo Ty mru wtedy chyba spiewałas rolnik sam w dolinie, rolnik sam w dolinie
-
..tacy sami..a sciana między nami, tacy sami tra la la:niewiem: żartuję troszkę, a piesek cudowny. aż żal, że nie można ścisnąć przez monitor
-
kiedyś jak wzbogacałam wątki muzycznie:evil_lol: wstawilam tutaj piosenkę Phila Collinsa i bardzo przy tym płakałam...sobie. pamiętacie? myślę, ze najwyższy czas na nowe wzbogacenie dla Czarka. oto i moja wstawka muzyczna [URL]http://www.youtube.com/watch?v=39YUXIKrOFk&feature=PlayList&p=67DDF5C5A4DBD39C&playnext=1&playnext_from=PL&index=44[/URL] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/1477/p1130598x.jpg[/IMG]
-
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
no tak jest. psy w izolatce i nie tylko mają na bierząco wymieniane posłanka, bo i okno otwarte i izolatki myte są codziennie. jest wilgotno. widzialam jak siusia poza poslankiem. ale sprawdzę to:) posty jak zwykle skoczne -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
dzięki. i dzięki za wzięcie jej w banerek:) jak mi nic nie wyskoczy to siąde sobie z nią wponiedzialek, dam z rana suchutki kocyk i posiedzę do poludnia, wieczorka (zalezy o ktorej zajde) i zobaczę czy sunia siura pod siebie. Tzn. dzis bylo zmieniane posłanko, które widac na zdjęciu. lezala na kocyku i jakim sweterku. sweterek byl wilgotny. nie wiem czy siku, czy woda od mycia izolatek. Ale sprawdzę i będziemy wiedziec:) -
no- Weronia normalnie anioł najprawdziwszy:angel:
-
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
nie znam się na yoreczkach, ale ona wygląda jak taki przerośnięty york- yoork właśnie -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
:buzi:termin tekstu do allegro. Ale Majqa już wczoraj w nocy napisała tekst dla Komy:) -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[quote name='MagdaH']O matko, Charly, zaczęłam Ci na ślimatym wątku w banerkach grzebać a teraz siedzę przed kompem i ryczę jak głupia:-( Taka mała malizna (w ogóle jak ona jest mała, ile waży tak +/-, w sumie mam trzy terrierkowate, a każdy inny i róznej wielkosci) i wywalona jak zużyta ścierka:placz: ona jest troszkę wychudzona. nie widać tego, bo ma sporo włosków. ale chudzinka z niej na razie. to piórko jest takie. może 4 kg. -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=668109674"]NIEWIDOMA MALEŃKA KOMA PILNIE SZUKA DOMU (668109674) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Przyznam, że ta sunia bardzo mnie zaskoczyła. Wyobrazałam sobie, że będzie się tulić, będzie nieśmiala i biedna- ale tak nie jest. Sunieczka cierpi- cierpi w izolatce. Nie można patrzeć na kółka, które kręci w samotności. Jednak wyprowadzona na zewnątrz nie boi się, nie tuli. Chce sobie pochodzić, powęszyć, chce kontatku z innymi psami. Czasem lubi być noszona, czasem piszczy i się wyrywa- taka Zosia samosia. W jej mniemaniu wcale nie jest bezradna i biedna. Cudowne z niej stworzenie. -
[quote name='basia0607']Ola niech będzie Twój numer jako kontaktowy, nie będziemy już mieszać.[/quote] ok. podam Twój jak ktoś zadzwoni.
-
[quote name='mysza 1']Dzwoniłas do mnie ale akurat łapałam z Asiaf pewną suke w ciaży... oddzwaniałam ale nie odbierałaś... Co z kotem? Nie wiecie kto umie banerki robić? Potrzebuję pilnie.[/quote] MagYa robi śliczne:) MagYa^^
-
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dzika_Figa']Jak Ty, wolontariuszka schroniskowa, możesz tak z zimnym sercem skazywać psa na śmierć przez zagłodzenie, co? :diabloti: Mnie to żal tej Buby, brzydka, zła, nikt jej nie lubi...[/quote] Jak to dobrze, że jest jeszcze Sonia. Ale i tak wielkie dzięki, że daliście dom tej Bubie. -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
fioletko/lemonko o coś takiego chodzi. (przekopiowalam z wątku innego psa) wyniki badan krwi (robiłas badania = masz od lekarza wyniki tych badań) 19/06/2009 19:31: Laboratorium Opis badań laboratoryjnych: Wykonano[B] morfologię krwi.[/B] Laboratorium: MCV(ŚOK): 68,40 MCH(ŚMH): 20,90 MCHC(ŚSH): 30,50 Erytrocyty: 8,10 mln/mm3 Hematokryt: 55,00 % Hemoglobina: 16,90 g/dl Leukocyty: 10,00 tys./mm3 Trombocyty: 77,00 tys./mm3 Neutrofile segmentowate: 90,00 % Limfocyty: 9,00 % Monocyty: 1,00 % Wykonano [B]biochemię krwi.[/B] ALT (GPT): 29,00 U/l 37°C AST (GOT): 11,00 U/l 37°C AP (Fosfataza zasadowa): 10,00 U/l Kreatynina: 0,9 mg/dl BUN: 17,4 mg/dl Proszę o jak najszybszą odpowiedz. Konkretną z wynikami. Jesteśmy(jako schronisko) zobowiązani ( czy chcemy czy też nie) do sprawdzenia stanu zdrowotnego pieska; było podejrzenie o raka, a informacji dot. stanu leczenia brak. Ale nie musisz pisać na wątku. Kana Tobie bardzo życzliwa osoba oferowała spotkanie i pomoc. Nie jest to wygodne dla Ciebie. Rozumiem to. Nie jest to także wygodne dla Kany- ale poprosiłam ją o to. -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
To dobrze, to bardzo dobrze. Bubę nie nalezy karmić. Jest zła i powinna zniknąc. -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
Charly replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
hihihih fakt Mru odnośnie Jeżego- on faktycznie nie ucieknie- może go jednak wcisniesz "komuś" do ogrodu..hm? -
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
skoro mama taka "podła" to Buba z pewnościa zeżarła koteczka mam nadzieję, że wróci kocinek -
świetnie wygląda. super ujęcie to pierwsze:)
-
Niko teraz jest wyprowadzany codziennie na spacer. Bardzo się uspokoił, grzecznie chodzi na smyczy. nie skacze, nie podgryza. pięknie uczy się robić siad. jest jak zawsze kochany i czekamy na dobry dom w poniedziałek wykastrowany Nero jedzie do Małpki
-
Piękna Buba-OD URODZENIA W SCHRONISKU- nareszcie znalazła super dom!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
to cudownie, że jest taka kochana i mądra. Jaki właściciel taki pies:buzi: -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
mała szuka domku gdzie może sobie spokojnie i bezpiecznie pożyć do końca. nie wiemy ile to będzie,ale sunieczka jest dość energiczna, żywotna i wie dokladnie czego chce:) Potrzebuje króciuteńkiego mini mini spacerku na kupkę i siku, bezpiecznego miejsca, uczucia, bardzo chętnie innego pieska i będzie zadowolona. Natomiast pobyt w izolatce dołuje i deprymuje maleńką bardziej niż każdego innego pieska, którego widzialam do tej pory w izo. Wiecznie nie możemy jej tam trzymać- dlatego mam nadzieję, żę ktoś odpowiedni odpowie na ogłoszenie. jak sie ogarnę troszkę, bo wlasnie wróciłam ze schroniska, wystawię jej alegro z tekstem Majqi:) -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']no ten mi się nie udał,ale mru ładny zrobiła na szczęście;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/koma-niewidoma-malenka-terrierka-w-okropnej-depresji-pilnie-dt-ds-140233/"][IMG]http://i44.tinypic.com/b3jzgi.jpg[/IMG][/URL] a jak sunieczka reaguje na inne pieski???miała już z nimi styczność?? jest taka maleńka trzymam za nią mocno kciuki[/quote] dzięki Anetek:) własnie chcialam napisać, że sunieczka kocha inne pieski. po prostu je kocha. a na widok tzn. na zapach;) szczeniaczków to już ogonek ma odpaść i rusza się szybciutko we wszystkich kierunkach. [quote name='ulvhedinn']Ojjjj...... :-( Mam pytanie- czy ona wykazuje jakiekolwiek checi zachowania czystosci, czy np. siusia tam, gdzie stoi... Bo gdyby ją miało spotkać coś złego, to ....[/quote] sunieczka zachowuje czystość. tzn. schodzi ze swojego posłanka i robi kupę i siku poza swoim legowiskiem. na początku chyba sikala pod siebie, bo posłanko było b. mokre- ale teraz już nie jest. tzn. raz na kilka dni jest wilgotne. ale posłanka wszystkich psiaków są mokre i trzeba je wymieniac co kilka dni. więc nie wiem dokladnie. widzę w każdym razie ze sika i kupka poza swoim posłaniem. dziś ją wykąpałam. Bardzo się cieszyła. Wypinała plecki jak kotek z rozkoszy. ale szybko jej się odechcialo i chciała mi uciec:lol:. Pomrukiwała przy tym i popiskiwała, ale jak zawsze zero gryzienia czy cos. odżyła w czasei tej kąpieli. Kontakt ze szczeniakami także ja bardzo ożywił. spacerek, kąpiel i "zabawa" ze szczeniaczkiem to dla maleńkiej sporo wrażen i po powrocie do izolatki szybciutko poszła na swoje posłanko, wygrzebała dołek i zasnęła. sprawdzałam potem co robi. Nie wyła, nie płakała, nie dreptała w kółeczku. Słodko spała. Ona naprawdę potrzebuje tak niewiele. co do uszek: weterynarza nie bylo- na razie sama sprawdzilam uszki.są czyste, sciskałam małżowniki, obmacałam uszka od wewnątrz i zewnątrz. Nie reagowała. nic nie boli. a mala reaguje, jeśli coś jest nie tak.. Kąpiąc nadepnęłam na malutką stópkę troszkę (mea culpa) i głośno krzykneła. Ona w ogóle taka terrierka jest typowa. jak coś nie po jej myśli, to daje znać:) Jest przy tym b. łagodna i kochana. -
o jeziuuu- to ostatnie zdjęcie jest ukochane
-
dzięki dziewczyny:)