Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. rybciu, zbierzmy wszystkie wątki do kupy i wstaw je w pierwszy post elbląski. tak będzie wszytko na miejscu ok? ja zbiorę jeszcze raz wszystkie moje i wstawię na elbląski do wstawienia w pierwszy:)
  2. Charly

    Barf

    [quote name='Złośnica'] Albo je tio co mu daje albo nie je wcale. Najdłuższy strajk w wykonaniu mojego Lugera wyniósł ponad 7 dni. od tego czasu koniec z fochami przy misce :p [/quote] i co nie jadl 7 dni?
  3. umarl nam dzis Dziadek w schronisku, ale weszlam tu i się szczerze posmialam. Florentynko jestes po prostu niesamowita:loveu:
  4. ale piękna- wygląda jak moj Filipek ( troszkę przynajmniej;)) nikt nie chce takiego psiaka?
  5. [URL]http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Basia,19980[/URL]
  6. czy ktoś się nad nią zlituje:-( coraz więcej psów. ona wsród młodych suk....
  7. ja tego już nie wytrzymam. po prostu nie wytrzymam tego wszystkiego
  8. gdyby nie Weronia nie byloby już Czareckiego...
  9. [quote name='Weronia']Charly, jaki dziadek?????[/quote] ten tutaj [URL="http://www.youtube.com/watch?v=drFKz_fvnlQ"]YouTube - Kaja i Dziadzio[/URL]:-( to było tydzien temu. Dziadek wrócil do schroniska i pękło mu serce
  10. wziął i umarl, bo nikt go nie zechcial. tydzien temu w TV, dzis już go nie ma z nami:-( Kiedy przyjechal z powrotem z Warszawy zrozpaczony zamknął się w sobie. Jego kolezanka prosto ze studia pojechala do domku...a Dziadzio z powrotem do schroniska... Już nie bylo merdania ogonkiem i podawania łapy. Usiadl w budzie tyłem do świata i tyle. Pełen energi pies, ktorego widać na filmie postanowil odejsc.....I odszedl dzis rano lub w nocy:-(
  11. sliczny kochany Tomaszek
  12. na jajkach:-o. nie wiem, jakos sobie nie wyobrazalam ze taki jez ma jajka:-o a te razy 3 to jednym srodkiem? jakim?
  13. Ten sam typ co Dziadzio nasz. Oby zdążył:-(
  14. tak jest. ludzkość nie dojrzala jeszcze do TAKIEGO psa. Zegnaj Dziadziu Maksiu:-(
  15. Dzięki Mru:-( On umarl, wiedzial, że nikt go nie zechce. I dobrze zrobil. Będzie p.......ludziom ufal. Bardzo dobrze zrobil.
  16. czy ktoś ją dostrzeże...czy też jak Dziadzio odejdzie...
  17. ..tyle tylko, że go wykąpałam, zeby czysty poszedl za TM:-(:-(:-( Wyczyscilam calego jak królewicza od stop do glow- Dziadku
  18. to trzymam kciuki. nasz dziadek umarl:-(
  19. Dziadzius umarł. zostal nam film po nim, buda i dom wczoraj wieczorem położył się i zasnął na zawsze domu nie bylo już. wlasnie dzwonilam, by powiadomic...ale... sprawili sobie szczeniaczka i "tego" Dziadka już nie chcą "no"...coś tam mówila, odłozylam po prostu
  20. coraz bardziej mi się parówa podoba:loveu::multi: ja co najwyzej mogę zaciskac uszy nocą, kiedy sądziedzi balują, albo grzecznie prosić o ciszę. wtedy oni sa ciszej przez 2 minuty......A taka parówa proszę- kogo nie lubi, tego pogoni i sąsiadów moresu nauczy.
  21. [quote name='Vitka']No tak, ale Lindzia nie wydaje psy pierwszym lepszym ;) Na szczęście! :) Nasza kochana pracowitka!! :loveu: Przyszli też państwo ze szczeniakiem na szczepienie :lol:[/quote] a to wiem:)
  22. [quote name='Vitka']Dziś przyszłam do schroniska przed samą 17 i Linda miała taki zapierdziel, że szok! Tłumy ludzi!! :lol: Poszło kilka szczeniaków (4?) i kociaków chyba 5 (ale nie dam sobie głowy uciąć :roll:[/quote] no, dzień dziecka jest dziś...
×
×
  • Create New...