-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
dziękuję o:) -
----------------------
-
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
ojejku Majga, poszłam spać, a tu taka niespodzianka z samego rana:-o:buzi: -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
------------------------- -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
tak coś myślałam, że tak napiszesz:lol: zostaje więc Koma [URL]http://pl.wikipedia.org/wiki/Koma_(astronomia)[/URL] Komę tworzą przede wszystkim cząstki pyłów oraz atomy i cząsteczki głównych gazów OH, NH, CN, C3, C2 i NH2. Rzadziej spotykane substancje to [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBelazo"]żelazo[/URL], [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Chrom"]chrom[/URL], [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Nikiel"]nikiel[/URL], [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Wap%C5%84"]wapń[/URL], [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Mied%C5%BA"]miedź[/URL] i [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Potas"]potas[/URL]. ;););) -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
bardzo bardzo dziękuję. Majga tekst jest wspaniały. Sunieczko jutro wystawiam alegro- i trzymajmy kciuki chyba zmienię jej przynajmniej wirtualnie w alegro imię na Funia. co o tym myślicie? Funia jakos pasuje do niej bardziej. ([SIZE=1]tzn. ja i tak mówię do niej Funia cały czas)[/SIZE] -
[COLOR=seagreen][B][U]najnowsza nowość;): Dupelek ma dom[/U][/B][/COLOR] [COLOR=red][B][U]nieakutalne:)[/U][/B][/COLOR] cytat: [COLOR=red]Sprawa skomplikowala się. . Pies warczy, nie daje do sobie podejść. Kobieta u ktorej jest karze go juz zabierac. Dwóch wetów sugeruje uspienie twierdząc , że to jest pies jednego pana. Taka bomba z opóżnionym zapłonem. Monika ma obawy przed wydaniem go. Nie znamy tej rasy. [/COLOR] [COLOR=red]Szkoda tego psa ! Pomocy.[/COLOR] Na prośbe Basi zakładam ten wątek:) W okolicach Elbląga dziewczyny znalazły Mastino. Nie wiemy na dzien dzisiejszy czy ma tatuaz albo czip- zostanie sprawdzone w następnych dniach. Pies warczy na facetów, kobiecie jadl z ręki. Pies przebywa na razie na DT- jeśli nie odnajdzie się właściciel, zostanie wydany do DS. [URL="http://img200.imageshack.us/i/mastino.png/"][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/2189/mastino.png[/IMG][/URL] kontakt: 0 781 015 201.
-
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
widzisz nie pomyslalam o tym. dzięki:). Przekażę -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']to ja w takim razie się melduję! :smile: prosze, Komuś: [URL="http://tiny.pl/3nwp"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/koma/dsc00543640x480-1.png[/IMG][/URL][/quote] Mru kochana bardzo dziękuję. ale wiesz co:oops:- my nie wiemy na pewno czy ona nie słyszy. bo jednak coś tam reaguje jak się drzwi otwierają, albo pies szczeknie. czasem- a czasem nie. nie wiem czy ma wszystko w nosie, depresje, czy jest glucha. chcialabym poprosic o banerek bez tego, że nie slysze...:oops: Anetek:) jeśli można- poproszę o to samo z Twoim banerkiem. -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
wspaniale. dziękuję bardzo:) -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Majqa napisze małej tekst do alegro za kilka dni. muuusi się udac. musi. -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=586318"][COLOR=#000000]http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=586318[/COLOR][/URL] dzięki Ewuś [IMG]http://upload.miau.pl/3/230525.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/230527.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/230529.jpg[/IMG] -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img269.imageshack.us/img269/7639/dsc00542640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/5264/dsc00544640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/16/dsc00543640x480.jpg[/IMG] -
[COLOR=darkred][B]i huuura- malutka zostaje u Maugo na stałe:loveu::multi:[/B][/COLOR] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]zdjęcie z domku:) [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000][/COLOR][/B] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6176/koma6.jpg[/IMG] więcej zdjęc na stronie 17 --------------------------------------------------------------------------------- Malutka starsza (okolo 10 lat) niewidoma sunia zostala przywieziona do schroniska kilka tygodni temu. Sunieczka zostala porzucona na placu zabaw dla dzieci..jak stara, zniszczona zabawka. Pierwszy jej czas w izolatce przebiegał cichutko. malenka spała całe dnie. Teraz jednak wyprowadzam ją regularnie i sunieczka nie chce już wracac do izolatki..zapiera się ile sił w małych nóziach...:-( Patrzę potem przez szybę co robi, a ona wyje i chodzi w kółko i w kółko i w kółko:-(:-( Sunia nie widzi nic. Jest bardzo zdezorientowana, caly czas szuka czegoś (pewnie swojego posłanka i domku)- nie reaguje na dotyk, nie reaguje na nic. Dlatego nie wiem na pewno, czy jest glucha, czy tylko bardzo zagubiona. Malenka otwiera sie na spacerku. Drepcze wtedy dzielnie. Jest silną sunieczką. Kochaną. Naprawdę nie potrzebuje wiele- pilnie szukam dla niej kącika, gdzie będzie kochana i bezpieczna. acha. dodam, że sunia jest pozbawiona jakiejkolwiek agresji czy panicznego zachowania. nie gryzie, nie lapie, nie warczy. noszona czasem protestuje popiskując i wyrywając się, bo chce sama chodzic:) tel: 0 785 132 983 Majga dla Komy " [CENTER][B]Pomóż jej zaznać dobra! Terrierka Koma.[/B][/CENTER] [CENTER]Czy można wyobrazić sobie większe upokorzenie, niż bycie potraktowanym niczym [B]śmieć[/B]? Duma, poczucie wartości i tego, że jest się przydatnym, potrzebnym, ważnym i kochanym jak za podmuchem złowieszczego wiatru spadają ze stołu sensu życia. [B]Ból odrzucenia nie ma sobie równych.[/B] Czujemy wtedy, że [B]ktoś "nas posprzątał"[/B], że [B]nie ma już dla nas miejsca[/B]. Nawet dusze zbudowane z kryształu pewności trzaskają w drobny mak i jedyną rzeczą, jaka zdaje się przynosić wtedy ukojenie jest myśl, że ostateczny koniec nas samych przyniesie oczekiwaną ulgę. Tak namalowana rzeczywistość nie staje się jedynie udziałem ludzi. Wie o tym [B]10 letnia[/B] [B]Koma[/B], malutka [B]terrierka[/B], porzucona na jednym z elbląskich placów zabaw, jak[B] rzecz[/B], [B]zepsuta zabawka[/B], która wypadła z gry dorosłych. Odwieziona do [B]schroniska[/B], [B]niewidoma[/B], [B]niedosłysząca[/B], [B]chłonąca świat grą zapachów[/B] może jedynie liczyć na cud, że ktoś zlituje się i zechce odmienić jej przyszłość. [B]Koma tęskni za tymi, którzy odmówili jej prawa do miłości i godności. Do takiej tęsknoty zdolne jest tylko psie serce, ludzkie szybciej potrafi otrząsnąć się z cierpienia. Błagamy o ratunek dla tej sponiewieranej istoty![/B] Rachunku jej krzywdy nie da się wyrównać ale można spróbować, choć spróbować, [B]ukoić jej drżenie[/B], [B]zminimalizować strach[/B] i [B]niepewność jutra[/B]. [B]Pomimo ogromu zła, jakie ją dotknęło, przekochana, spokojna, bez cienia agresji, w jakiś heroiczny sposób wciąż silna, czeka na tego, kto wyciągnie do niej rękę i poprowadzi w kierunku światła...[/B][/CENTER] [LEFT][B][I]Osoby zainteresowane bliższymi informacjami o Komie[/I][/B] [I][B]proszone są o kontakt, dzwoniąc na numer 0-785132983[/B][/I] [B][I]lub pisząc na adres mailowy [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]"[/I][/B][/LEFT] [LEFT][B]i Mru dla Komy[/B] [URL="http://tiny.pl/3n54"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/koma/dsc00542640x480-1-1.png[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT][B]Anetek100 dla Komy[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/koma-niewidoma-malenka-terrierka-w-okropnej-depresji-pilnie-dt-ds-140233/"][IMG]http://i44.tinypic.com/b3jzgi.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT][B]allegro[/B] [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=668109674"][COLOR=#000000]NIEWIDOMA MALEŃKA KOMA PILNIE SZUKA DOMU (668109674) - Aukcje internetowe Allegro[/COLOR][/URL][/LEFT] [LEFT][B]Majqa[/B] [URL="http://www.animalia.pl/"][COLOR=#000000]animalia.pl[/COLOR][/URL] pchlitarg.com [URL="http://owi.pl/"][COLOR=#000000]owi.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.drobne.centrumofert.pl/"][COLOR=#000000]drobne.centrumofert.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.sellit.pl/"][COLOR=#000000]sellit.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.olx.pl/"][COLOR=#000000]olx.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][COLOR=#000000]e-zwierzak.pl[/COLOR][/URL] przygarnijzwierzaka.pl [URL="http://www.kokosy.pl/"][COLOR=#000000]kokosy.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/"][COLOR=#000000]ale.gratka.pl[/COLOR][/URL] zoonet.pl bono-polska.pl pajeczyna.pl [URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=#000000]pineska.pl[/COLOR][/URL] neeon.pl [URL="http://www.dwukropek.pl/"][COLOR=#000000]dwukropek.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://telezoo/"][COLOR=#000000]telezoo[/COLOR][/URL] vegie.pl [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=#000000]adopcjapsa.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/"][COLOR=#000000]eoferty.com.pl[/COLOR][/URL] [/LEFT]
-
MALEŃKA FUGA-WIELKI STRACH! Już w nowym domu ! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
dzięki Iwonko:) Mała nadal ze szczeniakami i zero zainteresowania:-( -
chciałam bardzo serdecznie i gorąco podziękować wspaniałej Mori:loveu: jej wspaniałej córce Michalinie:loveu: i wspaniałemu Michałowi:loveu: za tak szybką akcję pt. "biega kura po ulicy".. przyszlam do domu ze schroniska. ledwie się rozsiadłam, a mój TZ mówi mi, że od rana po naszej ulicy biega kura.miałam nadzieję:oops:, że już sobie poszła...Ale niestety....usłyszałam gdakanie. patrzę, a tam po ulicy między samochodami biega zdesperowana, zdezorientowana kura:-o. biorę kosz na pranie, ryż i złażę do kury. Złapac pomógł mi ją miły pan ze sklepu z winami. I zaraz potem nadjechali Michalina i Michal i wzięli kurę do siebie, gdzie będzie żyła w doskonałych kurzych warunkach długo i szczęśliwie:-D:multi:
-
no. właściciel to miły, przyjemny, młody, b. zadbany, inteligenty przedsiębiorca. a konik- jak widać. Trzeba mu jednak przyznać, że i on i jego pracownik byli skorzy do współpracy. wszystko odbylo się w spokojnej atmosferze:) no i wielkie ukłony dla Mori, Michaliny i Michała- naszych koniarzy:) tak dla informacji to byla interwencja na zlecenie OTOZu..
-
i po kilku godzinach pracy bardzo fajnego kowala [URL="http://img196.imageshack.us/i/migotka018.jpg/"][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/6335/migotka018.jpg[/IMG][/URL] i śliczna nóżka (za 3 tygodnie znów to samo, aż kopytka będą wyglądac jak wyglądac powinny) [URL=http://img196.imageshack.us/i/migotka022.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/4459/migotka022.jpg[/IMG][/URL]
-
a tymczasem:lol: wstawię zdjęcie z mojej tzn. naszej (moriaa, michalina i michal) ostatniej interwencji we Fromborku. tak można zaniedbac konika:shake: [URL="http://img196.imageshack.us/i/migotka004.jpg/"][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/103/migotka004.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img196.imageshack.us/i/migotka002.jpg/"][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/7531/migotka002.jpg[/IMG][/URL] a tak stał postawiony na nogi... [URL="http://img196.imageshack.us/i/migotka005.jpg/"][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/5731/migotka005.jpg[/IMG][/URL]
-
dzis byl na spacerku:). prawodpodobnie w poniedzialek pojedzie.
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no i tak właśnie się czuje