-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
Charly replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Lulka skontaktuj się proszę w sprawie transportu z żoną p. szczurka:lol: świnkowe forum-:lol: numer przesyłam na pw numer do petera pewnie ma Bajka B -
hihihih:evil_lol: [SIZE=1]Filipek ma takie kuleczki po prostu malutkie. A sikawka tez jest bardziej niz...hm...zgrabna[/SIZE]
-
no to fakt:lol: Tyle ze coraz częściej młodzi, wrażliwi i ynteligentni się nie chcą rozmnażać:niewiem:;) może by tak jakiś banerek:evil_lol:
-
Sliczne:multi::multi::loveu: Elzunio panienko wracaja do zdrowia:buzi: Jaka ona śliczniusia leży sobie pod kocykiem. a jesli chodzi o bezwstydnego bezwstydnika:loveu:to dziwuję się, dziwuję, bo moj Filipek w porównaniu do Twojego Czareckiego coś słabo....bardzo słabo, a przecież wzrost i budowa ciala ogólnie podobna:mdrmed:
-
moj pies z warzyw zjada marchewke i pietruszke- ale tylko drobno potarte i zmieszane z resztą. jesli Twoj chętnie je jogurt to możesz tam je dodac, lub zmieszac z podrobami, jesli chętnie je. Zazdroszczę każdemu, kogo pies je chętnie podroby:placz::lol: jeśli chodzi o figurę psa, najfajniejszą mój pies miał na barfie. jesli chodzi o przykladowy jadlospis jest wątek przyklejony własnie z jadlospisami
-
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
Charly replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']Widze ze potrzebny jest transport do Sosnowca Jutro (jesli wszystko dobrze pojdzie) z Warszawy przyjezdza na ślask krolik, tyle ze nie do Sosnowca tylko do Tarnowskich gor[/quote] [SIZE=3]Trasa Warszawa- TG zdaje się leci przez Sosnowiec ( przynajmniej pociąg tak jedzie)[/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3]a jeśli nie to Peter Beny jest z okolic TG i zna TG oraz Bajkę B[/SIZE] -
juz widzę to zaraz:watpliwy:
-
Młodziutki laciaty Atleta sliczny, cudny w nowym domu
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
dalej czeka na dom i skarży się ile sił w małym ciałku -
no własnie. mój piesek na barfi robil raz max dwa razy dziennie mysle ze jesli robi 5 kupek to zwyczajnie za duzo je:)
-
TEDE- co to właściwie jest? MAŁY, KRĘPY, BARDZO KOCHANY! MA DOM ! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no troszkę;) -
to czekamy:lol::multi:
-
MALEŃKA FUGA-WIELKI STRACH! Już w nowym domu ! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
rybcia lub Vitka się pojawi to pewnie powie. Nie przeglądnęłam całego wątku, ale jesli chodzi o zdjecia z pierwszej strony to mają już 2 miesiące. -
[quote name='ihabe']Czy ktoś może mi poradzić co zrobić , żeby Miki trzymał jedzonko w żołądeczku? Jest głodny , chętnie zjada ale za poł godziny wszystko zwraca?:-( Co mu podać?[/quote] zapytalam Kordoni, (jest co prawda od kotów, ale to bez róznicy chyba). Więc napisala, żeby podawac papkę bardo delikatną najlepiej jakis kleik dosłownie po łyżce co godzine. nic więcej jesli wymiotuje cały czas- kroplowki zeby się nie odwodnil. poza tym nie
-
tu na wątku pewnie wszyscy powiedzą, że...NIE!;) ale wiesz- nie ma nic gorszego niż sztywne reguły. Więc może akurat w przypadku TWojego psa tak jest lepiej. Niestety nic nie doradzę, bo nie wiem. przeczytalam, że przy zapaleniu stawow ( reamatyzm np.) podawnia ryzu itp.nie jest wskazane. Wiesz ja bym zapytala wetki na jakiej podstawie tak sądzi. niech wytlumaczy.
-
TEDE- co to właściwie jest? MAŁY, KRĘPY, BARDZO KOCHANY! MA DOM ! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
bo to jest taki molos wielkości jamnika:) -
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
Charly replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='a.piurek']Napiszcie kiedy co i jak, a pojadę po psiaka i zawiozę go do Sosnowca. Proszę o info, ponieważ muszę zaplanować wolne w pracy, poza tym mieszkam w Malborku. Poza tym deklaruję się wpierać go stale finansowo dopóki będzie taka potrzeba[/quote] napisz najlepiej do zalozycielki wątku na pw, zeby Twoja wspaniała oferta się nie zgubiła tutaj:):loveu: -
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
Charly replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='BajkaB']Jeśli ktoś zechce sie ze mna skontaktowac,wystarczy kliknąc na banerek w moim podpisie,tam sa wszystkie namiary.Mam juz Brajla,psa bez oczu,wiec na pewno bym sobie poradziła z tym biedakiem[/quote] no nigdzie nie będzie mu lepiej:) Zalozycielka wątku musi się jeszcze pojawić i ewentualnie zmienic tytul. Jak rozumiem szukamy transportu na Slask/Sosnowiec -
ciotka Charly się wybiera i wybiera i wybrać się nie może:roll: W tym tygodniu pójdę
-
pies z wypalonymi oczami! zdj. str. 5. Potrzebne wsparcie! Feluś ma dom.
Charly replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Pani Edyto a gdzie trzeba dowiezć? ( pamiętam, że zdaje się Sosnowiec?) -
wznawiam psiakom od czasu do czasu ogłoszenia. wiem, że inni też robia, ale im więcej tym lepiej:) [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1972608_cudowna_latka_wyrwana_z_mordowni_w.html[/URL] niestety na gumtree mam problemy. Marysiu mysle ze nasza klasa to dobry pomysł.
-
[quote name='edie21'] [COLOR=darkred]szkoda że nie szykanuje sie też tych schronisk ,które jak celestynów pod warszawą naprawdę śmierdzi i naprawdę nie ma warunków na cokolwiek. a w ostrowii mazowieckiej ktoś był?[/COLOR] [/quote] a no tak masz rację w sumie. W zeszlym roku byłam w schronisku ( już nie istnieje, bo "szykanowali") w Krzyczkach i zabrałam stamtąd mojego pieska. Tam to dopiero było zle. A tu jakies czepialstwa...a fe. edie- czy Ty pojmujesz różnice między hodowlą a schroniskiem? Ile masz lat?