-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='lemonka']Weterynarz podejrzewa u lilki uszkodzenie sledziony. Jeszcze 2,3 tygodnie bedzie na antybiotykach i sterydach. Jesli wyniki nie poprawia sie znaczaco trzeba bedzie usunac sledzione. Fioletka[/quote] lemonko dlaczego nie wstawisz wyników badania krwi. Czy krew byla pobrana i zbadana? jesli tak- wstaw proszę jakie usuwanie sledziony? podejrzewa i usuwa??? nie no ludzie. ok. lemonko. czy przyjmiesz wizytę Kamy, czy trzeba przyjsc oficjalnie? Czy możesz się z nami podzielić czymś więcej niż tylko informacjami o zabiegach? -
hm. sprawdzę raz jeszcze, ale raczej nie pomylilam.
-
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Maugo kochana troszkę się ogarnę, naładuję telefon, zadzwonię do p. Aliny i Was skontaktuje:) -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[quote name='kordonia']Maugo!!! :) Dziekujemy :loveu:[/quote] Ewa bez Twojej pomocy i wspaniałego zmyslu praktycznego nie wiem jak daleko bym zajechała. Ja oczywiscie nie pomyslalam o transporterku. Kordonia tak. Dala mi transporterek wylozony ręcznikiem, ręcznikiem papierowym i !!! pociętym w kawałki polarem- Ewa pomysł bombowy. Bo..mała oczywiscie dostała sraki 2 razy. 2 razy wyszłam na korytarz, otworzyłam transporterek, usunęłam zapaćkaną część polarka i znów było cacy. Bez transporterka i Twojej pomysłowości bardzo słabo by ta podróz wyszła:smhair2: za bilet Ebląg- Warszawa- Elbląg zapłąciłam 117 zl. Wielkie dzięki za pomoc. Ewa wpisze ile zostało i powiecie co z resztą zrobić. Dzięki Wam wszystkim za pomoc:) -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']Charly i Koma prawie w Warszawie... a maugo nie odbiera :roll: Edit: hahahahaha ale my z Charly jesteśmy przewrazliwione hihi juz alarm odwołany :D maugo spała hihihi :D przepraszam, maugo ![/quote] no już się bałam, że zostaniemy na dworcu- dwie bidy bezdomne:placz::roll::oops: Sorki Maugo, ale jestem ostatnio strzępem nerwow:oops: [quote name='maugo']Sunieczka już u mnie, w domku, pilnie wszystko obwąchała, nareszcie zrobiła siu w kuchni, popiła wody, pojadła z miseczki znalazła kącik również w kuchni i się położyła. Zabrałam ją na jej miejsce jakie dla niej przygotowałam pod fotelem, na którym śpią koty no i teraz sobie spokojnie śpi nikt jej nie niepokoi. W sobotę rano ruszamy dalej do Opola.[/quote] Kochana Maugo bardzo Ci dziękuję za przyjęcie Komci, za troskę o nią i o mnie, za szybciutkie relacje o pierwszym siku (bałysmy się z Kordonią bardzo o zdrowie małej,bo od wczoraj południa nie sisiała, ale w końcu w końcu zrobiłą piękną kałużę w kuchni Maugo:lol: o czym dowiedziałam się w pociągu i oczywiście nie omieszkałam krzyknąć w przedziale: no wreszcie siku zrobiła....hurra...:roll:) [quote name='maugo']wyszłyśmy na spacerek, maleńka brodzi w trawie i prawie cała się w niej chowa razem z Mróweczką, wróciła i pomaszerowała na swoje posłanko i znowu śpi. :lol:. Ona jest niesłychanie ufna, taka do kochania,:loveu: zupełnie nie wiem co za [COLOR=red]ścierwo[/COLOR] tak ją opuściło:angryy:[/quote] :buzi: -
FLOREK- amstaffowato-bokserowato-dogowaty..JUŻ W NOWYM DOMU! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Nie mam pojęcia dlaczego fotki są takie brzydkie ? Na pulpicie są ładne. Do mieszkania Florka pukalam i pukalam. Przy okazji zapukalam do sasiadów obok i wypytalam o psa. Pani stwierdziła, że nie raz go widuje na spacerze z sąsiadem tj. rano i wieczór. W tym czasie otworzyła drzwi mloda zaspana kobieta, weszlismy. Jak się okazalo państwo mają maleńkie dziecko i wszyscy spali z Florkiem na czele. On nawet nie zaszczekal jak walilam do drzwi. Mieszkanko w wierzowcu , wysoko, bardzo malenkie. Florek na pewno wolałby domek z ogrodkiem ale nic na to nie poradzimy. Pies wyglada dobrze, jest przekochany, wylizal mnie całą i wlazl na kolana. Nic złego nie moge powiedziec. Acha Folrek zaczyna gryżc buty i inne sprzęty. Boje się problemu jak dzieciątko zacznie chodzić. To malenkie mieszkanko a pies duży. Za jakis czas trzeba tam zadzwonic i dyskretnie popytać czy nie ma problemu ?[/quote] dlatego poprzedni ludzie go oddali. bo skakal na 3letnie dziecko. ale może do tego czasu florek się ustatkuje. bo on faktycznie skacze prosto w twarz:roll: i jest b. energiczny i silny. -
FLOREK- amstaffowato-bokserowato-dogowaty..JUŻ W NOWYM DOMU! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Basia opisze. Ulżyło mi. bardzo [URL="http://img95.imageshack.us/i/florekd.png/"][IMG]http://img95.imageshack.us/img95/7307/florekd.png[/IMG][/URL] [URL="http://img95.imageshack.us/i/florek1.png/"][IMG]http://img95.imageshack.us/img95/6954/florek1.png[/IMG][/URL] [URL=http://img95.imageshack.us/i/florek3r.png/][IMG]http://img95.imageshack.us/img95/1765/florek3r.png[/IMG][/URL] -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Charly replied to APSA's topic in Już w nowym domu
powodzenia kochana Mru. -
[quote name='agata-air']Byłam wczoraj na konferencji, Pani Dyrektor pokazała nam część schroniska, odpowiedziała na nasze pytania. Generalnie odpowiada na wszystko tak jak Bertanika: wady projektu, robimy co możemy, pogryzienia to pojedyńcze przypadki, w tym roku [COLOR=darkred][B]ZAGRYZIEŃ było 5.[/B][/COLOR] (...)quote] odwoluje wszelkie negatywne posty dot. palucha. 5 zagryzien powala...
-
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Charly replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
----------------------------------------- -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Ewa o ona nadale nie zrobila siku?:-o -
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Charly replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
tamb wrócił. ----------- -
Droga Pani- schronisko i zwierzęta to szeroki temat i osoba postronna nie jest w stanie ocenić tematu. A przecież jest Pani postronna.... Jak widzę, nie zna pani Kordoni, nie wie ile zrobiła i nadal robi dla zwierząt. Szczególnie dla tych ze schroniska Elbląg. I jak wielką ma w tej kwestii wiedzę. Jej uwagi dlatego są niezwykle cenne i zawsze trafne. Ale jako osoba postronna nie może Pani oczywiście o tym wiedzieć. [B]Jeśli chodzi o paragrafy- tak. Istnieją. I całe szczęście[/B] Jeszcze krótko na temat frustracji życiowych- naprawdę nie trzeba wyslugiwać się kimś innym, aby o nich opowiedziec. Od tego są profesjonalne miejsca. Serdecznie pozdrawiam i kończę temat z postronną osobą, która postronnie wchodzi na wątek, raczy nas pseudopsychologicznymi wywodami i próbuje obrazic wspaniałą osobę, a to wszystko pod przykrywką postronności i kultury. Widzę droga Pani, ze informator coś kiepski Czemu mnie to nie dziwi. Swoją drogą trzeba było prosto z mostu dziś w schronisku...postronnie oczywiście. Pożegnam się teraz. Widzę jednak, ze coraz więcej zainteresowanych postronnych osób. Proszę zapytac informatora, czy wobec tego życzy wyłozenia wszystkiego publicznie tu na forum. Zawsze do usług się stawię.
-
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Charly replied to APSA's topic in Już w nowym domu
no szkoda, że nie ma więcej chętnych do szukania. Ale to co Wy robicie jest wspaniałe. -
a ma Boy numer setki? podaj mi proszę na pw- bo myślę, że Boy tak często tu nie wchodzi
-
zostalo oddzielone juz duzo wczesniej i tak wlozylyscie do transporterka by sobie dogorywalo. negujesz typowe objawy chorobowe malucha i nie pojmujesz, że niedbała diagnoza mogła się dla niego bardzo zle skończyć. nawet teraz czytając diagnozę lekarza, mój opis i pracownika twierdzisz uparcie, że przekazane przeze mnie informacje są niewiarygodne. Bardzo smutne. Faktycznie masz rację. czas zakonczyc tę rozmowę. Nie ogarniasz problemu. nie tylko tego zresztą. w schronisku elblag jestem od kwietnia 2008 roku i faktycznie nie będę się z Toba licytowac.
-
[quote name='Rybc!a']Jak dobrze, że tyle o mnie wiesz. Uważasz, że nie potrafię ocenić ani dostrzec stanu tego szczeniaka? Przykro mi, jeśli nadal nie doszło do Ciebie to, iż stwierdziłam, że [B]TAK, JEST CHORY I SŁABY ! - [/B]o czym pisałam już kilkakrotnie, no ale cóż. No, tyle ode mnie. Jak mówi moja mama ;) , w każdej kłótni, czy konfrontacji " mądrzejszy " kończy spór. I właśnie tak zrobię . Dobrej nocy .[/quote] Ja uważam, ze nie potrafisz. w sobotę szczeniak chodził tzn. kolebał sie, miał zaropiałe oczy, wydzielinę z nosa, biegunkę. bardzo zle wyglądał. siedzialas tam, widziałas go. nie zainteresowalas się nim. nie powiadomilas nikogo. nie zainteresowalo cię, czy je, czy pije, czy jest leczony. NIC. Ale wyrosłas juz z tego prawda? Kiedys za purzyka potrafilas wejsc do schroniska, rzucic jednym okiem na psa i juz wiedzialas, czy jest chory, czy jest leczony czy tez nie, czy pije czy je. wszystko cię interesowalo. Ale to bylo takie intrygujące nie? wykradac purzykowi nocą chore szczeniaki. a teraz? taka nuda. tam jakis chory szczeniak. "ktos" już się zainteresuje.
-
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Charly replied to APSA's topic in Już w nowym domu
fiodorek się znajdzie. znajdzie się. znajdzie się. znajdzie sie. jest dzielnym pieskiem.