-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Ja jestem spokojna. :) Wyraziłam tylko swoje zdziwienie. Obydwa allegra wystawione są w tym samym dniu i są na sąsiednich stronach. Podane są różne dane kontaktowe. Ustaliłam na wątku elbląskim, że będę podawać kontakt do Rybc!i - nikt nie miał nic przeciwko temu. [B]W tym wypadku "jedno allegro więcej", to wprowadzenie zamieszania i forma "rywalizacji". Po co i dlaczego?[/[/B]quote] nie widzę tego w ten sposób hop.. jedno ogłoszenie więcej nie zaszkodzi. Fakt nie musiało wychodzić rownolegle. I na tym problem i temat dla mnie się kończy. -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
----------------------- -
[quote name='madeleine']nie zdołałam jeszcze przeczytać całego tematu ale po jego części coraz bardziej się przekonuję żeby przestawić młodą na barf. nie wiem czy to stres związany ze zmianą miejsca (podczas wakacji jestem w domu rodzinnym :eviltong:), kaprys czy też jej się przejadło ale odmówiła stanowczo wcinania suszu. ugotowane je w miarę dobrze ale dzisiaj dałam jej kość z mięskiem na spróbowanie to mało co się nie posikała ze szczęścia :multi: zjadła prawie całą a po tym jakby w nią diabeł wstąpił.. na dworzu latała, w domu to samo:diabloti: nie wiem może to ta radość, że w końcu coś innego myślę o przestawieniu szczyla na barf tylko boję się, że sobie nie poradzę, albo że zrobię jej krzywdę :roll: myślę tylko, że póki co musiałabym trzymać kość w ręku bo pazerne to to bardzo, co do mixów warzywno-owocowych to nie będzie raczej problemu bo bardzo lubi i warzywa i owoce szczególnie zmiksowane. jakby nie patrzeć to wszystko przemawia na korzyść barf, jest tylko jedno pytanie.. co ja zrobię z tymi 8kg karmy co stoi w przepokoju?:eviltong:[/quote] jest wątek z przykłądowymi jadlospisami BARF na samej górze w dziale.
-
przyda się:) wyjazd na urlop z małą np:) a co do wariowania po Barfie....mój pies zrezygnował po ok. pół roku z Barfu- odwidziało mu się zwyczajnie:roll:- ale te pół roku to była masakra:-o:evil_lol:- był żywy i ruchliwy niesamowicie. na szczęście to już za nami;):lol:
-
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
co to jest tm? dostałam zapytanie o Komę z ogloszenia "tm"? hm..a moze fm? forum miau:) Tak czy siak pewien pan bardzo chciał Komcię. Piszę z nim- jeśli zechce polecę mu inne slepaczki. ale fajowo. Koma bohaterka:multi::loveu::multi: -
tylko białe kupki to chyba oznaka, że za dużo kości. tak miala moja dalmatka. białe suche kupy- jak wiejskie, lancuchowe psy.
-
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Maugo i p. Alina współnie zdecydowały, ze mała zostaje w Warszawie:) -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
oj wątpie wątpie. ja nie jestem taka grzeczna jak komcia:shake::lol: Magda i Ragazza, zostalo 23 zl- co z nimi zrobic? -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
wiedzialam, ze jest w najlepszych rękach:multi::loveu: -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.garncarz.pl/[/URL] -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
jak cudownie Maugo cudownie:lol::lol::lol: wczoraj wieczorem przed zaśnięciem przypomniałam sobie jak ją od razu przytulilaś do serca, a ona taka obsrakana była i drętwiałam na myśl, że mogła być jeszcze w schronisku. Samiutka, opuszczona. z tym widzeniem to ja sama nie wiem. Bo u Kordoni w domu (przynajmniej z tego, co ja widzialam) nie wpadała na sprzęty. Prawe na 100% nic nie widzi. Ono jest też trochę wybałuszone. Moża ma tam nadciśnienie. Jeśli tak jest, to jest to bolesne. Jakby co polecam Waszego swietnego okuliste p. Jacka Garncarza (ale pewnie znasz go). Lewe jest jakby bardziej "przytomne". Kto wie, może ona cuś tam widzi. -
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
spokojnie dziewczyny. nie ma problemu. Rybciu tyle masz na głowie, tyle ogłoszeń na Twój kontakt:) Jedno allegro więcej to szansa więcej. A jak zadzwoni ktoś sensowny, przekieruję do Ciebie. deagths dzięki za allegro dla naszych psiaków:) -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
...w łóżku? -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Charly replied to APSA's topic in Już w nowym domu
pewnie masz rację. strasznie współczuję, podziwiam wytrwałość i nieustannie trzymam kciuki -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Charly replied to APSA's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']napiszę to samo co na zaginionych: tak naprawdę, żeby go znaleźć powinniśmy iść w co najmniej 10 osób :roll: serio, żeby dosłownie przeczesać teren w tym samym czasie... ale to marzenie chyba :-( w pracy spróbuję raz jeszcze napisać do ludzi z Ursynowa, którzy dotąd nie dali głosu może dadzą się namówić na taką akcję... :-( tak blisko byliśmy...[/quote] ech. wielka szkoda, ze nie da rady zebrac 10 osób -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[quote name='maugo']:loveu:a to sprytulki ,:loveu: nawet słowem sie nie zdradziły, że takie nadzieje miały. :lol:[/quote] bo nie chciałysmy presji wywierać;). Ale się udało:loveu: -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
:laola: nasze ciche nadzieje się spełniły:multi:. Komcia już jest w nowym domku. Zostaje u Maugo w Warszawie:lilangel::lilangel: -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
Charly replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
hihihi. juz widzialam :evil_lol: -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
juz wyczyściłam skrzynkę;) -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
tak wogóle to chciałam zaznaczyć, że domek znalazla malenka dzięki Kordoni, a transport znalazł się dzięki allegro:) -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Charly replied to APSA's topic in Już w nowym domu
jeszcze nie czas zeby się poddawac. prosze Cie wierz nadal, że on się znajdzie. wiem, ze to tak malo, że lepiej bym pomogła. ale nie ma mnie tam:roll: -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
bo jest głucha:loveu: oj bardzo- ale opłacało się:multi: -
[quote name='Weronia']W naszym schronisku przepełnienie jest maksymalne, ilość pracowników minimalna (wręcz śmieszna na taką ilość psów), a do zagryzienia ani poważnego pogryzienia przez kilkanaście lat nie doszło...[/quote] trudno uwierzyć, ale Ci wierzę. wspaniałe jest takie maksymalne zaangażowanie. Super:thumbs: