Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. napisałam do kordonii- pewnie kogoś tam zna
  2. [quote name='brazowa1']odnajdzie sie tylko dzieki plakatom,ale one musza byc WSZEDZIE.To cieżka praca. [B]Najlepsze w pomocy,przy zaginionych schroniskowych psach,sa karmicielki kotow.Wychodza ,gdy inni juz albo jeszcze spia.I widza każdego nowego zwierzaka,zwykle tez nakarmia,a schroniskowce traktuja je jak pracownikow schronu-przeciez ida z wiadrem zarcia.W takich "kocich " miejscach trzeba zostawic ogloszenia.[/B] On sie odnajdzie.[/quote] dziewczyny kto zna warszawskie karmicielki kotów? Napisalam do Kordoni
  3. no tak- teraz jak to mówisz tez to widzę- lenistwo intelektualne to coś strasznego. chyba muszę zacząc rozwiązywac krzyzówki:evil_lol:;) agility- jak najbardziej dla Łucji:lol: wspólne tarzanie w kupie jest suuuper hehehehhe
  4. moi drodzy odkrylam dziś, że Łucja wcale nie jest tam jakims kundlem. to rasowy pies o! [IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/68/SwedishVallhundAgility_wb.jpg[/IMG] a nazywa się: Västgötaspets- to po szwedzku i nie wiem co oznacza pies obronny (?hihih), zaganiający i do towarzystwa, kiedyś do zabijania szczurów heheh [URL="http://de.wikipedia.org/wiki/V%C3%A4stg%C3%B6taspets"]http://de.wikipedia.org/wiki/V%C3%A4stg%C3%B6taspets[/URL]
  5. i niech troszkę popada i niech znajdzie jedzenie. Bambaryłku:placz:
  6. -----------------------------------------------------
  7. trzymam kciuki. miałam tez kilka telefonów w sprawie Komci, ale chcą albo ją, albo wcale:-(
  8. Na dworzec przyjechały po nas dwa pieski. Ale nie pamietam jak się nazywała druga.
  9. Małpeczka jest bardzo grzeczna i układna. Trochę powolna. Myślę, że ona w przeciwieństwie do Niko nie skacze po kwiatkach. Dlatego też wolno biega.
  10. Relacje z domu: Małpiszonek wpatrzony w swoją panią (na pierwszym zdjęciu z panią swoją). Wygląda zdrowo i jest b. zadbana. Chodzi krok w krok za swoją panią. Nadal nie chce wejść do budy:roll:. Pewnie jak się oziębi, to w końcu wejdzie. Dzięki Basia i Róża za wizytę:) [URL="http://img38.imageshack.us/i/malpka1.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/8766/malpka1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img3.imageshack.us/i/malpka2.jpg/"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6735/malpka2.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='Charly']nasza niewidoma i glucha Komcia znalazla domek, ale napisał pan, który był chętny ją przyjąc. dom i pan nie sprawdzony. komu mogę przesłac kontakt? proszę piszcie na pw-żebym wątków nie pomyłiła:oops:[/quote] Kontakt przesłałam Murce powodzenia Łatku
  12. Mru jak Jeży się miewa? a nie chcesz go rozmnożyć:razz:. Zobacz jakie słodkie są małe jeżyki- ukradłam z wątku krzyczkowego Patosa [CENTER][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/9263/53597171.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/6553/80953742.jpg[/IMG] :loveu:[/CENTER]
  13. może prześlij jej od razu obydwa i powiedz proszę, że jeśli są za duże, to inne małe i slepe tez jeszcze szukają domu:-( (trochę jak targowisko, no ale cóż- mozna spróbować)
  14. [quote name='brazowa1']tylko nie wlazcie na zadna ferme,przy drzwiach kupujcie i w nogi ,zanim cokolwiek zobaczycie.Po co sobie tworzyc kolejna frustracje :-( Charly znalazlam fajna stronke o robalach bytujacych w ciele,ale takiego,ktory z opisu przypominalby Twojego-nie widziałam[/quote] z tym penisem pan doktor oczywiście sprawdzał pewnie jak uwaznie słucham lub...coś mi się przyśniło:roll::oops: Takiego robaka więc znaleść pewnie nie można:lol: Poza tym myślę, że to faktycznie jakiś egzotyczny stworek był, skoro nawet "wielcy uczeni":lol: nie potrafią rozeznać kto zacz. Ale wstaw proszę tę stronkę. Chętnie poparzę i porównam:lol: Mru:evil_lol: czasy kiedy miałam robaki bezpowrotnie minęły:evil_lol:- Po latach na krótko powróciły wraz z przyjęciem Filipka pod mój dach; troszki mnie wtedy owszył (ale tylko na kilka dni).
  15. no no. na pewno:loveu: Że o Twoim zaangazowaniu nie wspomnę:loveu::loveu:
  16. no podobno wszystkie carefoury tak maja teraz i kauflandy:-o będę musiała jechac na jakąs fermę króliczą. coś wymyśle. ale w pierwszym momencie w szoku bylam. jak to nie mają jedzenia dla Filipka..szok.
  17. jakby któs chciał:placz: w piwnicach można trzymać......+ porady co do ściągania skórek... [U][COLOR=#800080][URL]http://www.biznesforum.pl/hodowla-zwierzat-futerkowych-vt5043.html[/URL][/COLOR][/U] ech do d....to wszystko.
  18. mam doła strasznego. tak sie cieszyłam, ze znalazałm jedzonko, które mój pies prawie w 100% toleruje, czyli królika i co się stało? nie ma już królików:-o. byly w kauflandzie i carefourze- oblecialam wszystkie rzezniki i inne sklepy juz w zeszlym roku- byly tylko w tych dwóch sklepach. ale były, zawsze. i ja sobie spokojnie kupowałam. od kilku dni nie ma ani w jednym:-o pytalam kierownika, powiedział, że zamawiają zawsze na swięta wielkanocne. zamówili w zeszlym roku i zostały im az do wakacji tego roku. i więcej nie kupują na razie, bo słabo idą:-o Myslalam, ze tam zemdleje, jak mi to powiedział. mały teraz je tuńczyka, ale wiem, że dlugo nie mogę mu dawac. po 2 tyg. tuńczyka zaczyna się biegunka. kurcze. został mi jeszcze jeleń, ale malo mają tego jelenia w lodówce. poszukam w sieci. moze jest tu gdzie jakas farma królików? nie wyobrazam sobie, ze tam jeżdzę i to wszystko widzę... chyba cos znalazlam. znalazlam firme o nazwie: stado hodowlane królikow......u nas w Elblągu. i co i teraz tam mam jechac? Mruuuuuuuuuu pomocy i jeszcze: hodowla zwierząt futerkowych........już czuje czym to się skończy...
  19. cudownie. wspaniałe wieści:). Łapki- no cosik się chwiała. niestety. Maugo a jest szansa na jakies zdjęcie?
  20. miał ogloszenie na allegratce. Natusiaa nasza slepa i glucha Komcia znalazla dom, ale allegro leci jeszcze ponad tydzien i jest chętna osoba na takiego psiaka. Myslalam, ze masz tylko tego pieska z problemowym oczkiem, a teraz patrzę, a masz kilka takich wątków:-( Przesyłam kontakt na pw- wybierz slepka takiego najbardziej w potrzebie i zgłoś się proszę do tej osoby. może akurat. dom i osoba nie są sprawdzone. trzymam kciuki.
  21. nasza niewidoma i glucha Komcia znalazla domek, ale napisał pan, który był chętny ją przyjąc. dom i pan nie sprawdzony. komu mogę przesłac kontakt? proszę piszcie na pw-żebym wątków nie pomyłiła:oops:
  22. [quote name='deathgs'] Zwłąszcza, że ostatnio robię b. mało tych ogłoszeń. To jest dołujące bo kiedyś robiłam kilkanaście allegro miesięcznie o kosztach tego nie napiszę a efekt = 0[/quote] czasem niestety tak jest. zrobiłam sporo allegro do dzis. a psów z allegro dom znalazło tylko kilka. jakos te w wielkiej potrzebie (slepe np.) dość szybko znajdują dom przez allegro. inne czasem wcale.
×
×
  • Create New...