Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/5207/dsc01455640x480.jpg[/IMG] Koma ma już dom. Potrzebuje jeszcze "tylko" 80 zl na transport i szczepien- wtedy w piątek pojedzie do domu. Jest transport do Opola w tym tygodniu. Jesli to wszystko wyjdzie w niedzielę będzie już u p. Anieli. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/koma-slepa-glucha-ma-dom-potrzebuje-80-zl-na-transport-140233/index6.html[/URL]
  2. [quote name='mru']nikt tego nie koordynuje, pomagamy sobie ;) ja na wątku dziś jestem pierwszy raz np. Kora odpisała, że to już trzy psy co w niedziele zwiały przez te fajerwerki....[/quote] to jest okropne z tymi fajewerkami. ja mam tyle "dobrze", że moj pies jak sa jakies fajerwerki za chiny nie wylezie z domu. siku i kupie potrafi trzymac 2 dni wtedy. nie wyjdzie i juz.
  3. spokojnie. I tak musze się najpierw dowiedziec, czy Niko zostal uznany jako adopcyjny.....
  4. czy na dobrej dowiem się jutro:roll:
  5. no ale jak nic nie wyjdzie z tym transportem i ze szczepieniami to mala bedzie siedziec w schronie i siedziec.
  6. piesku znajdz sie znajdz się znajdz się
  7. zobaczymy jak to się wszystko rozwinie. najlepszy plan jest taki: wiozę małą pociągiem do Warszawy. W Warszawie przejmuje ją Maugo i wiezie w sobotę do Opola. Pociąg tam i z powrotem to koszt ok. 130. Jesli mamy 50 od Magdy:loveu:zostaje 80. w tym momencie nie zaplace tego sama. Więc jesli ktoś chce pomoc w tej kwestii będzę bardzo wdzięczna inna opcja to sprawa szczepień suni. Postaram się załatwic te szczepienia jeszcze w tym tygodniu. ale dowiedzialam się dzis, ze suka ma byc szczepiona dopiero w poniedzialek, bo wtedy bedzie weterynarz. Jutro się dowiem, czy nie da się tego załatwic wczesniej. Jesli tak, to mala będzie mogla jechac jeszcze w tym tygodniu. jesli nie, to nie wiem kiedy znow nadarzy się taka okazja, ze ktos ja zawiezie z W-wy bezposrednio do Opola.......
  8. nie podejme z Tobą dyskusji. Tzn. podejmę. Ale nie tu i nie teraz.
  9. Charly

    Metamorfozy

    jak ktoś może porzucic takie psie oczy- jak tak można:shake::-( [IMG]http://images43.fotosik.pl/149/ba4a8a037c662ad4.jpg[/IMG] dobrze ze juz szczęśliwa jest:loveu::loveu:
  10. Dowiemy się w srodę, co się dzieje. Moze zwyczajnie znajoma Basi nie mogla go zastać. Facet telefonicznie powiedział, ze pracuje od 14. A sąsiedzi...coż..czasem faktycznie nie chca udzielac informacji. Poczekajmy do środy.
  11. [quote name='basia0607']Rozmawialam w sobotę z panią Malpki. Wszystko ok. pani czeka na drugiego psa , którego jej zaproponowano.[/quote] już dojechal dziś;)
  12. co slychac u Małpki- na to pytanie nie potrafię odpowiedziec. Nie mam tam jak ani czym zajechać. Ale była tam ostatnio p. kierowniczka i nasza behawiorystka Ania. Mozesz zadzwonic do schroniska i zapytac o Małpkę.
  13. a widzialas jaką ma malutką sikawke? prawie jej nie widac- nie to co Czarecki Weroni:D Filipek [IMG]http://upload.miau.pl/3/230547.jpg[/IMG] i sexy man Czaruś [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/czarecki/czarektoosexy-1.gif[/IMG]
  14. Szukamy transportu z Elblaga, Gdanska, Marlborka do Warszawy na piątek (lub elblag itd do Opola obojętnie kiedy)
  15. [quote name='alicjazar']PS. Drukuję wasz plakat. Jest niezły, nie ma co tracić czasu na produkcję nowego. Znowu wyruszam. Trzymajcie kciuki, bo mieknę psychicznie. Gacek tylko leży albo śpi. Taka tragedia. :([/quote] no trzymamy kciuki- z doswiadczenie wiem, ze szeleczki trzymają lepiej. choc i z szeleczek pies potrafi wyskoczyc. wierze mocno ze on się odnajdzie. kupcie mu wtedy szeleczki.
  16. jaką socjalizację? oduczenie pilnowania terenu przez kaukaza?
  17. [quote name='zuzel']tam prawie wszędzie można po prostu wejść...[/quote] tym bardziej nie rozumiem, ze owczarek kaukaski biega sobie luzem:-o Dobrze, że nie doszlo do gorszej tragedii.
  18. [quote name='Rybc!a']Całe szczęście, że to nie Ewa jest od pouczania mnie i prowadzenia w życiu . ;) Jak już powiedziałam, dla mnie EOT w sprawie ogłoszeń .[/quote] Na pewno tak:) Jednak ogloszenia zwierząt ze schroniska to bardzo wazna rzecz. I tu całe szczęście, że jednak dogadalyście się.
  19. [quote name='Rybc!a']Może i masz rację, niektóre osoby uzyskają z tego jakąś satysfakcję. :p[/quote] jak widzę, nie ogarniasz problemu. Dobrze, że Ewa tak dlugo i cierpliwie potrafila Tobie problem dot. np. ogloszen wytlumaczyc.
  20. Mylisz się- ta dyskusja jak najbardziej doprowadzi do czegos pozytywnego:p
  21. nie rozumiem dlaczego pies tej rasy biega luzem po podwórzu, na które można sobie po prostu wejść:-o.
×
×
  • Create New...