-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/5207/dsc01455640x480.jpg[/IMG] Koma ma już dom. Potrzebuje jeszcze "tylko" 80 zl na transport i szczepien- wtedy w piątek pojedzie do domu. Jest transport do Opola w tym tygodniu. Jesli to wszystko wyjdzie w niedzielę będzie już u p. Anieli. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/koma-slepa-glucha-ma-dom-potrzebuje-80-zl-na-transport-140233/index6.html[/URL]
-
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Charly replied to APSA's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']nikt tego nie koordynuje, pomagamy sobie ;) ja na wątku dziś jestem pierwszy raz np. Kora odpisała, że to już trzy psy co w niedziele zwiały przez te fajerwerki....[/quote] to jest okropne z tymi fajewerkami. ja mam tyle "dobrze", że moj pies jak sa jakies fajerwerki za chiny nie wylezie z domu. siku i kupie potrafi trzymac 2 dni wtedy. nie wyjdzie i juz. -
spokojnie. I tak musze się najpierw dowiedziec, czy Niko zostal uznany jako adopcyjny.....
-
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
czy na dobrej dowiem się jutro:roll: -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
no ale jak nic nie wyjdzie z tym transportem i ze szczepieniami to mala bedzie siedziec w schronie i siedziec. -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
dt- ale taki wiesz....;) -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Charly replied to APSA's topic in Już w nowym domu
piesku znajdz sie znajdz się znajdz się -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
zobaczymy jak to się wszystko rozwinie. najlepszy plan jest taki: wiozę małą pociągiem do Warszawy. W Warszawie przejmuje ją Maugo i wiezie w sobotę do Opola. Pociąg tam i z powrotem to koszt ok. 130. Jesli mamy 50 od Magdy:loveu:zostaje 80. w tym momencie nie zaplace tego sama. Więc jesli ktoś chce pomoc w tej kwestii będzę bardzo wdzięczna inna opcja to sprawa szczepień suni. Postaram się załatwic te szczepienia jeszcze w tym tygodniu. ale dowiedzialam się dzis, ze suka ma byc szczepiona dopiero w poniedzialek, bo wtedy bedzie weterynarz. Jutro się dowiem, czy nie da się tego załatwic wczesniej. Jesli tak, to mala będzie mogla jechac jeszcze w tym tygodniu. jesli nie, to nie wiem kiedy znow nadarzy się taka okazja, ze ktos ja zawiezie z W-wy bezposrednio do Opola....... -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Charly replied to APSA's topic in Już w nowym domu
jejku. zeby on wrócil -
jak ktoś może porzucic takie psie oczy- jak tak można:shake::-( [IMG]http://images43.fotosik.pl/149/ba4a8a037c662ad4.jpg[/IMG] dobrze ze juz szczęśliwa jest:loveu::loveu:
-
FLOREK- amstaffowato-bokserowato-dogowaty..JUŻ W NOWYM DOMU! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dowiemy się w srodę, co się dzieje. Moze zwyczajnie znajoma Basi nie mogla go zastać. Facet telefonicznie powiedział, ze pracuje od 14. A sąsiedzi...coż..czasem faktycznie nie chca udzielac informacji. Poczekajmy do środy. -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Szukamy transportu z Elblaga, Gdanska, Marlborka do Warszawy na piątek (lub elblag itd do Opola obojętnie kiedy) -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Charly replied to APSA's topic in Już w nowym domu
[quote name='alicjazar']PS. Drukuję wasz plakat. Jest niezły, nie ma co tracić czasu na produkcję nowego. Znowu wyruszam. Trzymajcie kciuki, bo mieknę psychicznie. Gacek tylko leży albo śpi. Taka tragedia. :([/quote] no trzymamy kciuki- z doswiadczenie wiem, ze szeleczki trzymają lepiej. choc i z szeleczek pies potrafi wyskoczyc. wierze mocno ze on się odnajdzie. kupcie mu wtedy szeleczki. -
jaką socjalizację? oduczenie pilnowania terenu przez kaukaza?
-
[quote name='zuzel']tam prawie wszędzie można po prostu wejść...[/quote] tym bardziej nie rozumiem, ze owczarek kaukaski biega sobie luzem:-o Dobrze, że nie doszlo do gorszej tragedii.
-
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
no pewnie:) -
nie rozumiem dlaczego pies tej rasy biega luzem po podwórzu, na które można sobie po prostu wejść:-o.