-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
[quote name='Rybc!a']Nie stwierdziłam w mojej powyższej wypowiedzi, iż szczenię nie jest chore. Z pewnością, jest. :p Jednak nie ma zaropiałych oczu, ani nosa zasklepionego wydzieliną . Jest bardzo słaby, to fakt . Jednak dzisiaj kilkakrotnie go odwiedzałam i nie zauważyłam , by wyglądał tak, jak opisuje go Basia, która nigdy go nie widziała .[/quote] cyt.:"temp. 37,2 C, biegunka, odwodnienie...[B]ropne zapalenie spojowek......"[/B] Bylas w sobote, siedzialas tam. Cieszy mnie jednak niezmiernie fakt, ze pracownik schroniska widział i opisał dokladnie to, o czym teraz mówie. nIe tylko opisał, ale wycierał mu zaropiałe oczka. Dzis mały nie mial juz zaropiałych oczek, bo jest juz po 3 dniach leczenia. Nos nadal byl zalepiony.
-
[quote name='Rybc!a'] Myślę Basiu, że ty również go nie widziałaś . :p Jeśli rudy szczeniak, który jest w izolatce, ma według Ciebie zaropiałe oczy, a nos zalepiony wydzieliną, to chyba rzeczywiście nie mówimy o tym samym szczenięciu, a innych z objawami chorobami W SCHRONISKU NIE MA :p To przykre, że ufasz bezgranicznie osobom, które najwidoczniej nie są wiarygodnym źródłem .. . :p[/quote] Racz odpowiedzieć na jedno pytanie: czy opinia lekarzy wet wydana na pismie jest niewiarygodna? Czy mam ją przepisac? Ale co tam weterynarz. A Markowi ufasz? zapytaj zatem, ile razy wycierał rope z oczek temu psu. Ogarnij się dziewczyno.
-
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
ej jakie " juz w nowym domu"- ona dopiero jutro zostanie odebrana:lol: chociaz pozytywne myslenie...wybieganie w przyszłość...wizualizacja...coś w tym jest:lol: -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Charly replied to APSA's topic in Już w nowym domu
Bambaryłku daj się znalesc kochany -
kurcze. zmieniam tytul:roll:
-
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Charly replied to APSA's topic in Już w nowym domu
[quote name='alicjazar']Boże dzwoniła babka przed chwilą z barcelońskiej i mówi, że on tam latał niedawno. A ja tam chodziłam 3 godziny i nic. :(( wracam i będę szukać do skutku.[/quote]' nie mogę tam byc, ale myslę o Was caly czas. -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Charly replied to APSA's topic in Już w nowym domu
kurcze Mru dzięki dzięki dzięki:-( On musi się dac znaleść. -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Charly replied to APSA's topic in Już w nowym domu
ojejku. trzymam kciuki. gorąco wierze ze on wróci. on musi. -
[quote name='Maadzia']Ogółem to żaden szczenior nie jest chory, nie wiem kto o czymś takim rozpowiedział ;] [/quote] czemu Ty się wypowiadasz na temat, o ktorym nie masz pojęcia? Mam pod nosem originał diagnozy lekarza, który leczy tego szczeniaka. Kopia znajduje się w rękach kierownictwa. Szczeniak otrzymuje antybiotyk i kroplówkę 2x dziennie. W niedzielę był wyschnietym drewienkiem. Teraz jest w trochę lepszym stanie. Aczkolwiek nie wstaje, nie je, nie potrafi się utrzymac na nózkach. Wieczorem pojechal na następną kroplówkę. Teraz znajduję się pod opieką p.kierowniczki. Mam wielką nadzieję, że przeżyje.
-
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Charly replied to APSA's topic in Już w nowym domu
Zula się znalazła! [COLOR=darkred][B]Cytat:[/B][/COLOR] [COLOR=darkred][B]Była na Stegnach , ul. Barcelońska. Fiodor prawdopodobnie również był tam widziany.[/B][/COLOR] -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
:p:p:p:multi: -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
jedziemy jednak do Warszawy(nie Bydgoszczy)- w czwartek raniutko wyjeżdżamy i ok. 9 Komitka kochana będzie już u Maugo. nie dziękuję za duzo przed, nadrobię juz po;) -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Charly replied to APSA's topic in Już w nowym domu
domku fiodorowy jak dobrze, ze jest Mru i Ninti domku chodzicie tam? -
oj. ciekawe co na to wlasciciele cao, (kaukazów zresztą też). ale nie mam doswiaczenia, bo na teren pilnowany przez kaukaza czy cao nigdy bym nie weszla bez zezwolenia właściciela.
-
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
strasznie byłam szczęsliwa na tym zdjęciu hihih. dzięki:) -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
huuuurraaaaaaaa:multi: -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
jesli się spotkamy gdzies blizej to nadwyzke finansową przekazemy wedlug decyzji MagdyH i Ragazzy:) -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[quote name='maugo']możemy domówic sie telefonicznie bo ja we czwartek jade do Drobina, to jakies 100 km w kierunku na Bydgoszcz, więc by wam oszczędzić drogi możemy się spotkać gdzieś po drodze, moge podjechać w jakieś ustalone miejsce[/quote] o to cudownie. ide z psem, ale napisze potem pw i się zgadamy. Sunia jedzie. Dzis bylysmy ją z Ewą zaszczepić i zaczipować. Jest sliczna, cacy i bardzo się skarzyła:loveu: jejku jeeeedzie do domu:multi::placz::multi: -
Kochana KOmcia zostaje u Kochanej Maugo w Warszawie:)
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ragazza']Komu mam przelać pieniądze na transport Komy? Potrzebujecie nadal 80zł?[/quote] Ragazza i MagdaH wielkie wielkie dzięki dziewczyny:lol::multi: Zdecydowałyśmy z Kordonią, ze zawieziemy małą autem do Warszawy. Tak będzie dla niej wygodniej i bezpieczniej. 130 zl mamy od Was:loveu:. Resztę zapłacimy same. Ewcia/Kordonia poda nr. konta na pw jeszcze raz wielkie dzięki. -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Charly replied to APSA's topic in Już w nowym domu
a te Twoje grono?:oops: -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
Charly replied to APSA's topic in Już w nowym domu
dziewczyny Mru kochana, dobrze, że jesteś. Fiodorku