Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. [quote name='Vitka']Atmosferka aż pachnie miłością :loveu:[/quote] dobrze, ze nie zdechlym szczenięciem.
  2. [quote name='Rybc!a']Nie stwierdziłam w mojej powyższej wypowiedzi, iż szczenię nie jest chore. Z pewnością, jest. :p Jednak nie ma zaropiałych oczu, ani nosa zasklepionego wydzieliną . Jest bardzo słaby, to fakt . Jednak dzisiaj kilkakrotnie go odwiedzałam i nie zauważyłam , by wyglądał tak, jak opisuje go Basia, która nigdy go nie widziała .[/quote] cyt.:"temp. 37,2 C, biegunka, odwodnienie...[B]ropne zapalenie spojowek......"[/B] Bylas w sobote, siedzialas tam. Cieszy mnie jednak niezmiernie fakt, ze pracownik schroniska widział i opisał dokladnie to, o czym teraz mówie. nIe tylko opisał, ale wycierał mu zaropiałe oczka. Dzis mały nie mial juz zaropiałych oczek, bo jest juz po 3 dniach leczenia. Nos nadal byl zalepiony.
  3. [quote name='Rybc!a'] Myślę Basiu, że ty również go nie widziałaś . :p Jeśli rudy szczeniak, który jest w izolatce, ma według Ciebie zaropiałe oczy, a nos zalepiony wydzieliną, to chyba rzeczywiście nie mówimy o tym samym szczenięciu, a innych z objawami chorobami W SCHRONISKU NIE MA :p To przykre, że ufasz bezgranicznie osobom, które najwidoczniej nie są wiarygodnym źródłem .. . :p[/quote] Racz odpowiedzieć na jedno pytanie: czy opinia lekarzy wet wydana na pismie jest niewiarygodna? Czy mam ją przepisac? Ale co tam weterynarz. A Markowi ufasz? zapytaj zatem, ile razy wycierał rope z oczek temu psu. Ogarnij się dziewczyno.
  4. W niedziele oba szczeniaki pojechaly na kroplowke. Szary w niedziele nie wstawal, lezal, trząsł się. Od razu w ten dzien otrzymal leczenie.dzis wygląda jak wygląda. Poinformujcie się, zanim coś napiszecie.
  5. ej jakie " juz w nowym domu"- ona dopiero jutro zostanie odebrana:lol: chociaz pozytywne myslenie...wybieganie w przyszłość...wizualizacja...coś w tym jest:lol:
  6. Bambaryłku daj się znalesc kochany
  7. kurcze. zmieniam tytul:roll:
  8. [quote name='alicjazar']Boże dzwoniła babka przed chwilą z barcelońskiej i mówi, że on tam latał niedawno. A ja tam chodziłam 3 godziny i nic. :(( wracam i będę szukać do skutku.[/quote]' nie mogę tam byc, ale myslę o Was caly czas.
  9. kurcze Mru dzięki dzięki dzięki:-( On musi się dac znaleść.
  10. ojejku. trzymam kciuki. gorąco wierze ze on wróci. on musi.
  11. [quote name='Maadzia']Ogółem to żaden szczenior nie jest chory, nie wiem kto o czymś takim rozpowiedział ;] [/quote] czemu Ty się wypowiadasz na temat, o ktorym nie masz pojęcia? Mam pod nosem originał diagnozy lekarza, który leczy tego szczeniaka. Kopia znajduje się w rękach kierownictwa. Szczeniak otrzymuje antybiotyk i kroplówkę 2x dziennie. W niedzielę był wyschnietym drewienkiem. Teraz jest w trochę lepszym stanie. Aczkolwiek nie wstaje, nie je, nie potrafi się utrzymac na nózkach. Wieczorem pojechal na następną kroplówkę. Teraz znajduję się pod opieką p.kierowniczki. Mam wielką nadzieję, że przeżyje.
  12. Zula się znalazła! [COLOR=darkred][B]Cytat:[/B][/COLOR] [COLOR=darkred][B]Była na Stegnach , ul. Barcelońska. Fiodor prawdopodobnie również był tam widziany.[/B][/COLOR]
  13. jedziemy jednak do Warszawy(nie Bydgoszczy)- w czwartek raniutko wyjeżdżamy i ok. 9 Komitka kochana będzie już u Maugo. nie dziękuję za duzo przed, nadrobię juz po;)
  14. domku fiodorowy jak dobrze, ze jest Mru i Ninti domku chodzicie tam?
  15. oj. ciekawe co na to wlasciciele cao, (kaukazów zresztą też). ale nie mam doswiaczenia, bo na teren pilnowany przez kaukaza czy cao nigdy bym nie weszla bez zezwolenia właściciela.
  16. strasznie byłam szczęsliwa na tym zdjęciu hihih. dzięki:)
  17. jesli się spotkamy gdzies blizej to nadwyzke finansową przekazemy wedlug decyzji MagdyH i Ragazzy:)
  18. [quote name='maugo']możemy domówic sie telefonicznie bo ja we czwartek jade do Drobina, to jakies 100 km w kierunku na Bydgoszcz, więc by wam oszczędzić drogi możemy się spotkać gdzieś po drodze, moge podjechać w jakieś ustalone miejsce[/quote] o to cudownie. ide z psem, ale napisze potem pw i się zgadamy. Sunia jedzie. Dzis bylysmy ją z Ewą zaszczepić i zaczipować. Jest sliczna, cacy i bardzo się skarzyła:loveu: jejku jeeeedzie do domu:multi::placz::multi:
  19. [quote name='Ragazza']Komu mam przelać pieniądze na transport Komy? Potrzebujecie nadal 80zł?[/quote] Ragazza i MagdaH wielkie wielkie dzięki dziewczyny:lol::multi: Zdecydowałyśmy z Kordonią, ze zawieziemy małą autem do Warszawy. Tak będzie dla niej wygodniej i bezpieczniej. 130 zl mamy od Was:loveu:. Resztę zapłacimy same. Ewcia/Kordonia poda nr. konta na pw jeszcze raz wielkie dzięki.
  20. dziewczyny Mru kochana, dobrze, że jesteś. Fiodorku
  21. będę tam dzisiaj. zobaczę jak się miewa. mam nadzieje, ze modzi naprawią wkoncu te skaczące posty
×
×
  • Create New...