-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
Rudzik Tongo uratowany z Krzyczek bezpieczny w hotelu pod opieką PiSdZ
EVA2406 replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
kciuki za Rudzika -
Skazana na śmierć młodziutka sunia leonberger-mix-MA DOMEK!!!
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Dona jest coraz piękniejsza :lol: -
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
EVA2406 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja o tym wiedziałam. Przecież Neigh zawsze dokonuje cudów :evil_lol:. -
Skazana na śmierć młodziutka sunia leonberger-mix-MA DOMEK!!!
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Piękna dziewczynka :lol:. Oby dobry domek szybciutko znalazła. -
Rozmawiałam z p. Ewą. Rudasio jest na antybiotyku po tym pogryzieniu z psem sąsiadki. Uzyskałam zapewnienie, że do dnia kiedy Go zabierzemy będzie wykastrowany. Pani Ewa może Rudasia przywieźć. Myślę, że jak tylko przyjedzie trzeba bedzie podawać mu te kropelki, żeby się uspokoił, wyciszył i był taki jak kiedyś. Gdzie zamawia sie te kropelki i jak długo trzeba czekać na dostawę? Kto dobiera odpowiednie krople? Zmysł, dobry duchu, dziękuję :loveu:
-
Ja też, ale nie mam pomysłu gdzie Go umieścić, żeby nie wychodził. Ja nie mam takich warunków. A w domu super zagęszczenie psio - kocie i ..........na dodatek Mama z Altzhaimerem. W tej sytuacji nawet zamknięcie w jednym pomieszczeniu zwierzaka nie gwarantuje mi, ze jak wrócę z pracy będzie tak jak zostawiłam. Przykro mi........:-(
-
A co tam u Bolsa słychać?
-
Kropelek nie da się podawać ze względów organizacyjnych. Schronisko tak sie rozrosło, że mieści się w dwoch, odległych od siebie, miejscach, a poza tym Rudasio nie podchodzi do ręki. Tak bardzo szkoda mi tego psa. On był bardzo proludzki. Niestety nie moge znależć żadnego sensownego rozwiązania, a Pani Ewa między wierszami mówi o uśpieniu.....:placz::placz::placz:. Może znalazłby sie ktoś kto ma porządny boks, doswiadczenie i mógłby poświęcić Rudasiowi trochę czasu. Nawet odpłatnie........ To naprawdę kochany pies.
-
Wieści są niestety złe. Przed chwilą rozmawiałam z Panią Ewą. Rudaś znalazł sobie nowego kumpla i poczuł swoją siłę. Ze spokojnego potulnego misia stał się agresywnym, polującym psem. Uciekają już drugą noc przez ogrodzenie i choc są najedzone, zagryzają kaczki sąsiadowi. Poza tym rano napadł na psa sąsiadki i mocno go pokaleczył. Sam też ucierpiał - ma naderwaną wargę. Dzisiaj również był sasiad ze skargą na niego, bo zaatakował rower. Na dodatek Rudasiek nie chce podejść do ręki. Tak więc sytuacja sie mocno skomplikowała. U mnie nie może być, bo na tym terenie błyskawicznie go złapią jak tylko będzie poza ogrodzeniem. Pani Ewa zaproponowała, że załatwi kastrację w Warce, aby Go nie stresować transportem i zobaczymy co będzie później. Może trochę się uspokoi. A jak nie........:-(:-(:placz:
-
Skazana na śmierć młodziutka sunia leonberger-mix-MA DOMEK!!!
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Dzięki za dobre wiadomości. To duży krok w kierunku nowego kochającego domku. -
Skazana na śmierć młodziutka sunia leonberger-mix-MA DOMEK!!!
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
:thumbs::thumbs::thumbs: za Bolusia i za jutrzejszą wizytę u weta z sunią. -
Skazana na śmierć młodziutka sunia leonberger-mix-MA DOMEK!!!
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Trzymamy, trzymamy, ale dlaczego mają być dopiero w piątek? -
Skazana na śmierć młodziutka sunia leonberger-mix-MA DOMEK!!!
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
I ja też czekam na te wyniki Bolusia. Miały być wczoraj. Zmysł, odezwij się, proszę. -
Monikusf :loveu:, cieszę sie, że dalej interesujesz się losem Rudasia ( już tylko :-(, Rudasia). On ma trzy i pół łapy i daje sobie znakomicie radę. Kastracja ma się odbyć bezpłatnie. Dzieki za chęć pomocy. Załatwia to Pani Ewa. Natomiast co do boksu. Tu juz pomoc bardzo sie przydała. Ja mam taki prowizoryczny i należałoby go przerobić, bo Chłopaki pokonywali go bez problemu. Poza tym nie mam budy w tym boksie. Pani Ewa jednak sugeruje, że Rudasio do kojca się nie nadaje. On jest przyzwyczajony do większego terenu i do bliższego kontaktu z człowiekiem. Ja mam malutką działeczkę i do tego jedna z moich suń jest dość agresywna, więc nie wiem jakby to było. Po wzmocnieniu boksu i postawieniu budy mogłabym spróbować, ale boję się pomysleć co będzie jak One nie pogodzą się albo jak Rudasiek będzie dalej wychodził na ulicę.
-
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
EVA2406 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No a jak się ma oprócz dwóch burków w łóżku, jeszcze kilka kotów to co wtedy? Czasem myslę, że będę spała na dywaniku przy łóżku....:evil_lol:. A jak przesuwam któregoś, zeby choć kawełek miejsca było dla mnie, to jeden z drugim takie obrażone miny strzelają, jakby działa się im okropna krzywda. -
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
EVA2406 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a jaki bazarek? czemu ja nic nie wiem? uwielbiam bazarki :evil_lol: -
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
EVA2406 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Neigh, zagladam, zaglądam, tylko cichutko jestem i trzymam kciuki. -
Rudzik Tongo uratowany z Krzyczek bezpieczny w hotelu pod opieką PiSdZ
EVA2406 replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
To należy wyrazić umiarkowany optymizm i życzyć psiaczkowi duuuuużo zdrówka i siły do walki o siebie. -
Przepiękny kociak Hetre... Już od dawna w cudownym domku!!! :)
EVA2406 replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że ma dobry domek i chociaż o Niego nie musimy się martwić. -
Rudasio z innymi psami w stodole. Nie chciał wejść do domu i nie chce podchodzić do ludzi. Z innymi psami dogaduje się. Pani ewa ma już za dużo psów, żeby mogła poswięcić Mu czas. Tak więc wszystko spadło na mnie. A ja się boje, że nie dam sobie rady z następnym psem i to dużym psem.....:-(. Pani Ewa zaproponowała kastrację. Ale wcześnie trzeba Go wziąć wykąpać i po kastracji zabrać do domu na tymczas, bo nie można wpuścic Go do innych psów. No dobrze, powiedzmy, że wezmę, a co dalej? Mam Go odstawic do schronu........:shake::shake::shake:.
-
Samym hopsaniem i podrzucaniem Czarusiowi życia, niestety, nie uratujemy.........:-(
-
Przepiękny kociak Hetre... Już od dawna w cudownym domku!!! :)
EVA2406 replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
Witam, witam, dawno mnie tu nie było. Cieszę się, że chociaż u Was dobre wieści. Co do krotona, to radziłabym postawić w miejscu niedostępnym dla kotów - silna trucizna, nawet w małej ilości !!!!!!