Ja też dzisiaj odebrałam fanty od mojej Kochanej sąsiadki, dobrej duszyczki - Pauliny Katarzyny. Pewnie pamiętacie Ją z wątku Dueciku - Rudasia i Mac Gaywerka
[*]
Paulinka, choć nie pokazuje się na forum ( praca, studia) nadal dużo pomaga zwierzaczkom. Paulinko :loveu:, bardzo dziękujemy :lol:
Jeszcze mamy obiecane fanty od Kory, ale nie możemy jakoś się spotkać.
Mam jednak nadzieję, że damy radę znależć dzień kiedy obydwie będziemy czasowe ;)