Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Borysku, do snobów nie pójdziesz:angryy:. Jak jesteś dla nich za mało rasowy to niech sobie szukają rasowego :angryy:. Ty jesteś i tak piękne, mądre i dobre psisko. Nie martw się, nie jesteś sam.
  2. Alterek, na spacerek
  3. Misio po śniadanku poszedł na spacerek:Dog_run:
  4. Jeszcze pani nie oddała, to może nie........:evil_lol:
  5. Ze mną też kiedyś była w odwiedzinach u Chłopaków
  6. nie rozumiem, co temu Alterkowi brakuje, że nikt go nie chce?
  7. Noooooo i zupełnie inna sunieczka :lol:
  8. Ja też dzisiaj odebrałam fanty od mojej Kochanej sąsiadki, dobrej duszyczki - Pauliny Katarzyny. Pewnie pamiętacie Ją z wątku Dueciku - Rudasia i Mac Gaywerka [*] Paulinka, choć nie pokazuje się na forum ( praca, studia) nadal dużo pomaga zwierzaczkom. Paulinko :loveu:, bardzo dziękujemy :lol: Jeszcze mamy obiecane fanty od Kory, ale nie możemy jakoś się spotkać. Mam jednak nadzieję, że damy radę znależć dzień kiedy obydwie będziemy czasowe ;)
  9. [quote name='jagienka42'][IMG]http://img359.imageshack.us/img359/5/dscn1892ix0.jpg[/IMG][/quote] Urocze są te psiaki w koszyku :Dog_run:
  10. to dobra wiadomość w ten szary dzień :lol:
  11. [quote name='Minitaur']No bo kto to widział, żeby człowieki spali na kociopsich łóżkach. Ciesz się, że Ci tą odrobinkę na brzeżuniu dały :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. I jeszcze pozwoliły zdrętwieć :diabloti:[/quote] Jasne, przecież mogłam się obudzić na dywaniku przy łóżku :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. A na to ogłoszenie był jakiś odzew?
  13. Ale do ogłoszeń potrzebne są ładne zdjęcia suni. Więc jej fryzjer jest chyba ważniejszy :oops:. Ty, mam nadzieję, nie szukasz jeszcze DT ani DS?
  14. [quote name='Zmysł']Chodzi o sunię? Czy o mnie?[/quote] Zarówno psia jak i męska mają salony w tym samym budynku. Można zrobić za jednym razem :evil_lol:
  15. Do tej chwili cisza............. ale nadzieja umiera ostatnia, więc z nadzieją czekamy.
  16. No i co się stało, że Alterk "za gwiazdę radiową nie robił" ? Za to Emir się reklamował. A Alterek nadal nie ma domku..........:-(
  17. [quote name='Zmysł']Zadzwonię i zasugeruję. Gdyby była u mnie byłoby mi łatwiej. Chociaż sam powinienem iść do fryzjera[/quote] A w jakich okolicach sunia przebywa? Mam babeczkę, która strzyże w saloniku obok mojej wetki. Chętnie pomogę, jeśli trzeba. W tym samym budynku jest fajna fryzjerka męska. Kocha koty, ma dwa w tym jednego adoptowała ode mnie. Zmysł, co Ty na to ? ;)
  18. [quote name='Bazyliah']Pod tym względem psy lepsze - co najwyżej zabiorą poduszkę, czy zepchną z łóżka. Ale nie depczą i nie liżą całą noc.[/quote] Moje koty nie depczą i nie liżą całą noc. No i co z tego skoro tak się poukładają, że dla mnie zostaje tyle miejsca, że rano budzę się wisząca na krawędzi spanka i całkiem zdrętwiała. A często zdarza się tak, że i sunia ktoraś załapie się na tapczanik :evil_lol:
  19. [quote name='Tweety']prosiłam o zgłoszenie się kogoś z Warszawy, kto może nawiązać kontakt z osoba chcącą przekazać rzeczy do sprzedaży na bazarku czy na allegro. Kto może się tym zająć?[/quote] Nie widziałam nigdzie takiej informacji. Oczywiście rzeczy mogę odebrać, tylko kto wystawi bazarek? Ja jeszcze nie jestem na tym etapie :oops: i nie mogę znaleźć czasu na naukę :shake:
  20. Borysek pewnie już po spacerku i smacznie śpi, a my się o domek dalej martwimy.
  21. Jasne, tyle w życiu już biedak przeszedł, że teraz już będzie tylko lepiej.
  22. Ja też dziękuję :evil_lol:. Przed chwilą wysłałam zdjęcia Boryska do domku, który chciał zobaczyć poczciwine. Wskazane kciuki.
  23. Trzymaj się psinko. Masz szczęście w tym wielkim nieszczęściu.
×
×
  • Create New...