Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Słuchajcie, problem jest coraz większy. W naszej okolicy zaczynają ginąć psy z posesji. Dzisiejszej nocy jednej z Dogomaniaczek zginął ONek długowłosy. Pies nie uciekał, był dość agresywny i nagle znoknął bez śladu. Całodzienne poszukiwania nic nie dały. Jedynie dowiedzieliśmy się, że to nie pierwszy taki przypadek. Zwykle są to psy dość silne i dobrze utrzymane. Dlaczego takie psy..................pewnie już wiecie :-( :placz:. I teraz ten problem Teresy : z jednej strony brak ogrodzenia ( rozwaliło się całkowicie). Dzisiaj sąsiedzi powiedzieli, że powiadomią policję, bo psy wychodzą z terenu. Gdy pies wyjdzie Teresa biega za nim aż go złapie, ale to straszne ryzyko. Musimy jej pomóc, bo sama nie da rady :shake: A Borysek tak dobrze się czuje, że nawet domku nie chce mu się szukać. Borysku, szukaj domku, szukaj !
  2. Alterek nadal w potrzebie. Domek bardzo pilnie poszukiwany.
  3. Chciałam przelać dzisiaj pieniążki z bazarku, ale niestety, mimo obietnic, Wandul nadal nie przelała pieniążków, choć wiem, że paczkę już dawno dostała :shake:
  4. Muszeczka jeszcze bardziej wypiękniała i widać, że czuje się w domku tak jakby była tam od lat :lol:
  5. Zmysł, zmień tytuł wątku :lol:
  6. Dobranoc Muszeczko. Śpij spokojnie. Już nic Ci nie grozi. Masz swoich Dużych i własny domek. Bądź szczęśliwa sunieczko :loveu:
  7. Nie powiem co myślę o tej......................i co bym jej zrobiła........:mad::mad::mad::mad::mad::mad:. A do tej pory to sunia nie kopała dołków? Z tego co wiem to szczególnie młodsze psy kopią. Każdy powód jest dobry aby się pozbyć kłopotów. Ona jak będzie stara to też skończy w przytułku. Ja nie jestem mściwa ................ale za krzywdę wyrządzoną zwierzakowi ............:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
  8. Qrcze, w budzie to on dalej nie nauczy się czystości w domu. A wtedy marne szanse na adopcję
  9. Dajcie im się nacieszyć sobą :multi:. Sprawozdanie z pierwszych godzin Muszki we własnym domku pewnie dostaniemy później ;)
  10. Jaka biedna suńka :-(. Ja nie mogę, niestety, mam już gromadkę ;) kotów i dwie suki w tym jedna dość agresywna. Jakiej wielkości jest ta sunia, bo każdy o to pyta jak się proponuje i czy to pewne, że ma 13 lat?
  11. Kto przygarnie trzyłapka? To naprawdę nie jest kłopotliwe. Pies jest tak samo sprawny jak czterołapek. Wiem to z własnego doświadczenia.
  12. [quote name='Panca']moge dolozyc grosic zeby Pania wesprzec finansowo[/quote] Dobrze jakby udało się to ogrodzenie wyremontować, bo to bezpieczeństwo psów. Może ktoś ma trochę siatki ogrodzeniowej, nawet używanej? A może jest jakaś " złota rączka" , która za niewielką opłatą coś takiego by zrobiła? To byłaby ogromna pomoc dla pani, bo ona bardzo boi się, że te wychodzące psy zostaną wyłapane.
  13. [quote name='Bazyliah']A gdzie jest powiedziane, że dama nie może taplać się w mokradłach i końskiej kupie :crazyeye: Wręcz przeciwnie - Zuzia, wie co dla urody czynić należy :lol:[/quote] Naturalne, ekologiczne kosmetyki są teraz w modzie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. [quote name='Zmysł']A dałoby się uzyskać te krótkie info na temat zwierzyńca. Założyłbym wątek zbiorczy[/quote] Wczoraj powiedziała mi, że już przygotowuje. Z czasem u niej też kiepsko.
  15. A jak tam te jego sprawy ;)? Poprawiło się coś?
  16. EVA2406

    Barf

    [quote name='Bura']Do mielenia kości najlepsza jest ręczna na korbę maszynka.[/quote] A ja swoją niedawno wyrzuciłam, bo tylko zawalała kąty :angryy:
  17. Dyzio pięknie prosi o własny domek. On już dość wycierpiał w życiu.
  18. EVA2406

    Barf

    A w czym udaje Ci się zmielić kości?
  19. Oni wszyscy tacy delikatni i zapobiegliwi :mad: :evil_lol:
  20. EVA2406

    Barf

    On jeść je i to w dużych ilościach. Waży prawie 6 kg. Ale nie je mięsa świeżego ( ani surowego ani gotowanego) tylko suche i ew. trochę sosiku z mokrej karmy.
  21. [quote name='Neigh'] Mój Tz - od którego dostałam krem przeciwzmarszczkowy:mad:, a wolałabym spokojne popołudnie w kinie....... Na spokojne popołudnie w kinie to nie bardzo bym liczyła przy gromadce dzieci i zwierzaków, ale krem przeciwzmarszczkowy to gruba przesada :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:. Gdzie ON ( TZ) widział u Ciebie te zmarszczki :crazyeye:
  22. EVA2406

    Barf

    A co zrobić z kotem, który za nic nie chce jeść mięsa ? :evil_lol:
×
×
  • Create New...