-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
[quote name='tomcug']Dwie osoby z collie zadeklarowało wpłaty na Alterka. Chociaż ja wolałabym deklarację domku :cool3:.[/quote] Trudno. To się lubi co się ma. I za takie wsparcie dziękujemy w imieniu Alterka.
-
Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
EVA2406 replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
A przecież w weekendy są tam wolontariuszki. Bo w tej sytuacji to nawet nie wiemy czy psina żyje? -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
I jeszcze zapomniałam dodać, aby Cię rozczarować, że ponowne zaproszenie byłoby przyjęte :eviltong:. Gorzej z tymczasem dla Dzitki, ale to tylko ze względu na dwie suki w domu. Mogłaby wystąpić niezgodność charakterów ;). Moja córcia, ktora jest tak samo żywiołowa jak Dzitka żałowała, że jej nie wzięłam do suni. -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliah']Uffff bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9987095[/URL] Jeszcze mam prawie drugie tyle książek. Zobaczymy - może chętni się znajdą choć na część. I wielkie podziękowania dla Eva2406 za odwiedziny i prezenty :) Bondzik pokazać się nie chciał, za to Dzitka pokazała, jak koooofa Cioteczkę. Eva nie odzywa się na wątku, pewnie boi się, że ją jeszcze raz zaproszę - albo jej Dzitkę na DT podrzucę :diabloti:[/quote] Jestem ,jestem Cioteczko, to nie strach, a rodzinne obowiązki zatrzymały mnie z dala od kompa. Bondzio to cudny facet, choć biedny nie mógł się ze mną przywitać, bo Dzitka przesłoniła mi cały swiat :evil_lol:. Pomysł z zarabianiem na adopcji Dzitki jest super. Nie wszystkie domki umiałyby docenić aż taką miłość suni :evil_lol:. Dziękuję za piękny wisiorek. Domki po adopcję Bonda powinny już się ustawiać w kolejce. -
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
EVA2406 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Agnieszko :loveu: , a my ( dwie sunie, 6 kotów, moja rodzinka i ja ) życzymy Ci dużo zdrówka, mało kłopotów z dwu i czeronogami, woreczek stóweczek na drobne wydatki, sprawnego autka, samych dobrych domków adopcyjnych i wszystkiego o czym po cichutku marzysz :buzi: -
Czyli wracam do tego sposobu żywienia jak kiedyś robiłam: gotowane w domu. Bardziej pracochłonne, ale zdrowsze i nie krzywdzi bezbronnych psów i kotów.
-
Czarnuszek nie otwiera pyska JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!
EVA2406 replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
I nadal cisza? CZY NIE MOŻNA W SCHRONIE NICZEGO SIĘ DOWIEDZIEĆ? -
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']tak się złożyło, ale wysłałam zdjęcia jeszcze przed fryzjerem i bez tego się Muszka spodobała bo śliczna z niej panienka :loveu::loveu::loveu:[/quote] To prawda :lol: -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Sylimarol nigdy nie zaszkodzi. To dobry ziołowy środek. -
Dlaczego nikt nie chce pokochać takiej "siły spokoju " ?
-
Alterek ma taki piękny, szczenięcy, ufny pyszczek i nadal wierzy, że będzie miał własny domek.
-
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Powiedziałam, że jak będzie po fryzjerze to domek znajdzie się szybko :evil_lol: -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Wszystkie zdjęcia na tym wątku są super. Każde powinno kandydować do nagrody zdjęcia roku ;) -
niestety :shake:
-
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Z własnego doświadczenia wiem, że po krótkim czasie w wieku szczenięcym, gdy pies często jeździ samochodem,objawy choroby lokomocyjnej mijają. -
[quote name='malagos']może jednym samochodem przyjedziecie w kilka osób? To tylko 100 km od Warszawy, ale by mi było miło! :multi: Piszę pw z telefończykiem :cool3:[/quote] Jakby ktoś był chętny proszę o kontakt.
-
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
EVA2406 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A co gotujesz? Ja kiedyś gotowałam wołowe z ryżem i z marchewką, ale potem psy nie chciały już tego jeść. -
>>>Byłem już w Celi Śmierci<<< TERAZ MAM DOM - JESTEM W DOMKU
EVA2406 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Też myślę, że to reakcje lękowe. Moja biedna podrzucona, mix jamnisia, Mila, też ma reakcje lękowe, ale odwrotne. Jak ktoś obcy wchodzi do domu to ona chowa się w jakiś kącik i strasznie szczeka. Też chyba skorzystam z pomysłu ze smakołykiem, może się uda uciszyć szczekuna :evil_lol: -
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
EVA2406 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To jakie jedzonko kupować, już sama nie wiem :-( -
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
EVA2406 replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Neigh :loveu:. A edycja podpisu już działa ;). Kciuko - łapki za zdrówko Tigera. Będzie dobrze!! Musi być !!! -
A ja tak cichutko trzymałam kciuki i .............:shake: Alterku, widać to jeszcze nie ten domek.
-
>>>Byłem już w Celi Śmierci<<< TERAZ MAM DOM - JESTEM W DOMKU
EVA2406 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
A to Filuś agresor :evil_lol: -
[quote name='malagos']O, ale by było fajnie :multi: Festyn jest 1 czerwca, ja będe przy stoisku Ośrodka Doradztwa Rolniczego, jako pracownik of course :roll:[/quote] A w jakich godzinach? i podaj mi na pw swój tel
-
[quote name='malagos']To ja przy okazji.... :oops: U nas też będzie festyn, tym razem ekologiczny, połączony z Dniem Dziecka. 1 czerwca na błoniach rzeki Orzyc, w Krasniosielcu za Makowem Mazowieckim. Moze ktoś ma tu "po drodze", moze będzie w sąsiedztwie?... Zaopraszem jako jeden z organizatorów. Loterię i ulotki zapewnia Stowarzyszenie "Niczyje", czyli dziewczyny działajace w Ostrowi Maz. Ale wszyscy mile widziani :cool3: :multi: Napiasałam tez do "Viva!" i "Bociana", ale na razie bez odpowiedzi.[/quote] Bardzo lubię te okolice. Kiedy ten festyn? Może uda się wpaść ;)