Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. [quote name='tomcug']Dwie osoby z collie zadeklarowało wpłaty na Alterka. Chociaż ja wolałabym deklarację domku :cool3:.[/quote] Trudno. To się lubi co się ma. I za takie wsparcie dziękujemy w imieniu Alterka.
  2. A przecież w weekendy są tam wolontariuszki. Bo w tej sytuacji to nawet nie wiemy czy psina żyje?
  3. I jeszcze zapomniałam dodać, aby Cię rozczarować, że ponowne zaproszenie byłoby przyjęte :eviltong:. Gorzej z tymczasem dla Dzitki, ale to tylko ze względu na dwie suki w domu. Mogłaby wystąpić niezgodność charakterów ;). Moja córcia, ktora jest tak samo żywiołowa jak Dzitka żałowała, że jej nie wzięłam do suni.
  4. [quote name='Bazyliah']Uffff bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9987095[/URL] Jeszcze mam prawie drugie tyle książek. Zobaczymy - może chętni się znajdą choć na część. I wielkie podziękowania dla Eva2406 za odwiedziny i prezenty :) Bondzik pokazać się nie chciał, za to Dzitka pokazała, jak koooofa Cioteczkę. Eva nie odzywa się na wątku, pewnie boi się, że ją jeszcze raz zaproszę - albo jej Dzitkę na DT podrzucę :diabloti:[/quote] Jestem ,jestem Cioteczko, to nie strach, a rodzinne obowiązki zatrzymały mnie z dala od kompa. Bondzio to cudny facet, choć biedny nie mógł się ze mną przywitać, bo Dzitka przesłoniła mi cały swiat :evil_lol:. Pomysł z zarabianiem na adopcji Dzitki jest super. Nie wszystkie domki umiałyby docenić aż taką miłość suni :evil_lol:. Dziękuję za piękny wisiorek. Domki po adopcję Bonda powinny już się ustawiać w kolejce.
  5. Agnieszko :loveu: , a my ( dwie sunie, 6 kotów, moja rodzinka i ja ) życzymy Ci dużo zdrówka, mało kłopotów z dwu i czeronogami, woreczek stóweczek na drobne wydatki, sprawnego autka, samych dobrych domków adopcyjnych i wszystkiego o czym po cichutku marzysz :buzi:
  6. Czyli wracam do tego sposobu żywienia jak kiedyś robiłam: gotowane w domu. Bardziej pracochłonne, ale zdrowsze i nie krzywdzi bezbronnych psów i kotów.
  7. I nadal cisza? CZY NIE MOŻNA W SCHRONIE NICZEGO SIĘ DOWIEDZIEĆ?
  8. [quote name='malawaszka']tak się złożyło, ale wysłałam zdjęcia jeszcze przed fryzjerem i bez tego się Muszka spodobała bo śliczna z niej panienka :loveu::loveu::loveu:[/quote] To prawda :lol:
  9. Sylimarol nigdy nie zaszkodzi. To dobry ziołowy środek.
  10. Dlaczego nikt nie chce pokochać takiej "siły spokoju " ?
  11. Alterek ma taki piękny, szczenięcy, ufny pyszczek i nadal wierzy, że będzie miał własny domek.
  12. Powiedziałam, że jak będzie po fryzjerze to domek znajdzie się szybko :evil_lol:
  13. Wszystkie zdjęcia na tym wątku są super. Każde powinno kandydować do nagrody zdjęcia roku ;)
  14. niestety :shake:
  15. Z własnego doświadczenia wiem, że po krótkim czasie w wieku szczenięcym, gdy pies często jeździ samochodem,objawy choroby lokomocyjnej mijają.
  16. [quote name='malagos']może jednym samochodem przyjedziecie w kilka osób? To tylko 100 km od Warszawy, ale by mi było miło! :multi: Piszę pw z telefończykiem :cool3:[/quote] Jakby ktoś był chętny proszę o kontakt.
  17. A co gotujesz? Ja kiedyś gotowałam wołowe z ryżem i z marchewką, ale potem psy nie chciały już tego jeść.
  18. Też myślę, że to reakcje lękowe. Moja biedna podrzucona, mix jamnisia, Mila, też ma reakcje lękowe, ale odwrotne. Jak ktoś obcy wchodzi do domu to ona chowa się w jakiś kącik i strasznie szczeka. Też chyba skorzystam z pomysłu ze smakołykiem, może się uda uciszyć szczekuna :evil_lol:
  19. To jakie jedzonko kupować, już sama nie wiem :-(
  20. Neigh :loveu:. A edycja podpisu już działa ;). Kciuko - łapki za zdrówko Tigera. Będzie dobrze!! Musi być !!!
  21. A ja tak cichutko trzymałam kciuki i .............:shake: Alterku, widać to jeszcze nie ten domek.
  22. [quote name='malagos']O, ale by było fajnie :multi: Festyn jest 1 czerwca, ja będe przy stoisku Ośrodka Doradztwa Rolniczego, jako pracownik of course :roll:[/quote] A w jakich godzinach? i podaj mi na pw swój tel
  23. [quote name='malagos']To ja przy okazji.... :oops: U nas też będzie festyn, tym razem ekologiczny, połączony z Dniem Dziecka. 1 czerwca na błoniach rzeki Orzyc, w Krasniosielcu za Makowem Mazowieckim. Moze ktoś ma tu "po drodze", moze będzie w sąsiedztwie?... Zaopraszem jako jeden z organizatorów. Loterię i ulotki zapewnia Stowarzyszenie "Niczyje", czyli dziewczyny działajace w Ostrowi Maz. Ale wszyscy mile widziani :cool3: :multi: Napiasałam tez do "Viva!" i "Bociana", ale na razie bez odpowiedzi.[/quote] Bardzo lubię te okolice. Kiedy ten festyn? Może uda się wpaść ;)
×
×
  • Create New...