Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. No i co z tym kaszlem? Co powiedział wet?
  2. A jakaś "narada wojenna" ;) będzie?
  3. Dlaczego nikt nie chce pokochać Boryska :-(
  4. [quote name='tomcug']Borysek szuka swojego Pana.[/quote] Panie też bardzo kocha ;)
  5. Borysek, cudny Chłopak szuka domku. Kto wreszcie pokocha Boryska?
  6. Z tymi nowymi fotkami to dobry pomysł.
  7. [quote name='Agata69']Biedny Murzyn, biedna Basia. A u mnie nowa bida do adopcji, przypadek beznadziejny tym razem. Mam dziś dosyć. I jeszcze skończyłam dzisiaj 39 lat. Katastrofa.[/quote] Rozumiem, że dołek ze względu na bidę ( beznadziejny przypadek, a może okaże się, że nie), ale dlatego, że kończysz 39 lat :-o. Cioteczko, ja w Twoim wieku czułam się super młoda wydawało mi się, że będzie tak zawsze............:evil_lol:. Nie poddawaj się. Życie zaczyna się po 40 - tce ;). Dużo zdrówka, radości i jak najmniej biednych zwierzaczków :tort::Rose:
  8. Dyziu, naucz się manier ;) i wtedy będzie większa szansa na domek .
  9. Borysek, na spacerek........... w poszukiwaniu domku.
  10. Mnie się też podoba, ale mnie się podobają wszystkie psy....... no może za wyjątkiem ras bojowych. Chociaż najbardziej na świecie kocham malutkie kundelki na krzywych łapkach :evil_lol:
  11. Muszeczko, na poranny spacerek ............ może ktoś wypatrzy piękną dziewczynkę :lol:
  12. Niestety, masz rację. Ja jednak cały czas mam nadzieję, że domowe psy polubią spokojnego Misia i wszystko będzie dobrze. Wspólne spacery powinny ich połączyć.
  13. Słodki kotuś :loveu:. Gdzie ten domek dla Mruczusia?
  14. Nie martw się Cioteczko. Jak ostatnio napisałam na którymś wątku, że im dłużej jestem na forum i spotykam te okropne tragedie, tym bardziej przestaję kochać ludzi, znalazła się jedna osoba która stwierdziła, że powinnam ludzi kochać, bo oni tylko popełniają błędy. To się grzecznie pytam czy skatowanie psa, wyjęcie oka kotu to są błędy ? :angryy::angryy::angryy:. Może ja jestem głupia, ale wydaje mi się, że to sadyzm i okrucieństwo :mad::mad::mad:. Przepraszam Zuzię i Bonda oraz życzę im dobrej nocki.
  15. Cioteczko, to tak jak u ludzi, najpierw widać urodę a dopiero potem rozum i serce. Nie wszyscy umieją zauważyć przymioty duszy, niektórym wystarczy piękne ciało.
  16. Myślę, że się nie da. Państwo to super ludzie, ale ten stan już ich przerasta.
  17. Borysku, głaski na dobranoc i niech Ci się śni dobry domek. Na pewno taki znajdziemy.
  18. Muszka w nowej fryzurze napewno będzie się wszystkim podobać.
  19. :loveu:Dziękuję, że takiemu mądremu psiakowi dałaś szansę.
  20. [quote name='Tweety']jestem wredota rodzinna:oops:, za godzinę u nas impreza, bo dwoje młodszych dzieci ma urodziny, mąż imieniny a właśnie pojechał po tę kocią rodzinkę. Kiedyś mnie wystawią za drzwi i chyba będą mieli rację[/quote] Dziewczyno, skąd Ty wzięłaś takiego faceta? To chyba jakiś wyjątek ;). Ja bym też takiego chciała.........
  21. Błagam, zmieńcie już tytuł tego wątku.......
  22. Ryczę z radości, że to piękne maleństwo już w drodze do domku stałego , że Mu się udało :multi:
×
×
  • Create New...