-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
Porzucony w lesie, dobroduszny psiaczek-MA DOMEK
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Czasem zastanawiam się dlaczego jestem nazywana Człowiekiem :-( , tak samo jak ci którzy wyrzucają te biedne zwierzęta i jadą sobie spokojnie na urlop; co tam pies, za chwilę gwiazdka to się weźmie następnego szczeniaczka dziecku na prezent :mad::mad::mad: -
Kciuki za zdrówko i domek dla Funi
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']Ja jestem bardzo wyrozumiały i cierpliwy. ale chciałbym pomagać, tak jak obiecałem tworząc ten wątek.[/quote] Dzięki Zmysł :loveu:, bo to ja prosilam Cię o założenie tego wątku. Myślę jednak, że jeśli ktoś już nie chce pomocy to nie należy się narzucać. Jeżeli Teresa nie odezwie się w ciągu najbliższych dni , to będzie znaczyło, iż nie potrzebuje już naszej pomocy i wtedy to poproszę Cię o zamknięcie wątku, bo jest tyle innych bid którym nalezy pomóc. -
Charly, Krzyczki to nie ten sam kierunek co Płońsk. Zwierzęta w domu mam i to sztuk ( na dzień dzisiejszy ;)) 8 :crazyeye: ale wiesz, zawsze we dwie osoby raźniej ;). Moja propozycja jest nadal aktualna. Trzeba to zrobić jak najszybciej, bo szkoda psiny żeby siedziała w schronie i domek można stracić, a to teraz na wagę złota.
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Świetnie rozumiem co to jest brak czasu. Sama pracuję, mam rodzinę i gromadkę zwierzaków do obejścia. Ale jak ktoś chce mi pomóc to korzystam z tego. Ja proponowałam, że podjadę na 5 minut i zrobię psu zdjęcia, aby koleżanka z wątku zrobiła ogłoszenia. Wydawało mi się to sensowne, ale może się mylę ;). Ja naprawdę mam dużo spraw i moja propozycja nie wyszła z braku zajęcia i dla zabicia czasu ;). Jeśli jesteś z Teresą w kontakcie to może Tobie uda się prędzej zrobić te zdjęcia i dać ogłoszenia. -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kostek']przeciez Teresa nie siedzi na pupsku,codziennie gania za jakimis zwierzakami poczekajcie na pewno odpowie[/quote] Spoko. Człowieku nie irytuj się. Czekamy. Przecież nadmiar psów to jej problem i my chcemy jej tylko pomóc w szukaniu domków. Jeśli nie jesteśmy potrzebni to tylko wystarczy to powiedzieć. -
[quote name='Zmysł']Żabcia jest na tymczasie, ale szukamy usilnie DS[/quote] A ja myślałam, że udało Ci się domek przekonać
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Ja się zgadzam z Lemoniadą. Też mam prawie anioły ;) w liczbie 6 sztuk. W nocy grzecznie śpią, a jeśli już zmieniają lokalizację to bardzo cichutko. I choć wskakują wszędzie to starają się nie robić dużych szkód ;) i poruszają się zgrabnie i delikatnie. Cieszę się, że Borysek już zapoznaje się z resztą rodzinki. Czyli idzie ku dobremu :multi:. -
Ja też się cieszę i czekam na dalsze informacje. Oby zawsze były coraz lepsze. Funiu, zdrowiej sunieczko.
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Może nie odebrała wiadomości?[/quote] Nic z tego nie rozumiem...........od wczoraj nie miała czsu odpisać na smsa..................:crazyeye: -
A ja właśnie to samo chciałam zaproponować, żeby napisać, że imię już ma, bo nie dość iż smutne ma życie to jeszcze ten brak imienia........:-(
-
>>>Byłem już w Celi Śmierci<<< TERAZ MAM DOM - JESTEM W DOMKU
EVA2406 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Ten uśmiechnięty pychol jest powalający :lol: -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']Odwiedzimy Misia to go przynajmniej wymiziamy[/quote] A może Tomcug pojedzie razem z nami. Jak mnie pamięć nie myli to pisała, że w czasie wakacji jest wolniejsza i może odwiedzić stolicę :evil_lol: -
Panie, dlaczego mi to zrobiłeś ? Dyzio w nowym domu.
EVA2406 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Małgosiu z checia im podpowiem ! chorobie sie niedaje, 5 lat nie bylam u lekarza , boje sie co teraz tam wynajdzie. Upadam na zdrowiu. Ale póki co pieski i kotki sprawa najwazniejsza.[/quote] Basiu, ale szczególnie dla nich musisz być zdrowa. Weź się za siebie :mad:. Zrób to dla tych biedaków, jeśli nie chcesz dla siebie. Co im po chorej pani :shake: -
Żabeczko, musisz mieć dobry domek i tak na pewno będzie.
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
No, jesteś nareszcie. Tak dlugo to trwało iż myślałam, że już zostałaś w tych górach :evil_lol:. Cieszę się, że już jesteś :lol: A kroton i Borysek to na pewno nie dobrana para. Kroton jest bardzo trujący !!!!!!! -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Zostawiłam dzisiaj Teresie wiadomość, że podjadę z aparatem zrobić zdjęcia Borysa II, ale nie odezwała się do tej pory :mad: -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Już nawet nie wiadomo co poradzić w tej sytuacji. -
[quote name='Zmysł']Mądre słowa... Zobaczymy[/quote] To się nazywa doświadczenie życiowe
-
[quote name='Zmysł']No to poczekamy. Gospodarzom jest żal grubolka, bo bardzo go kochają[/quote] Ja też przeżyłam podobną sytuację, jak starszego już Pana Toffiego ( ukochanego swojego psa) musiałam przyzwyczaić, że nie bedzie już jedynakiem w domu. Najpierw przyszła Nuka a potem Mila. Było ciężko, bo Toffi gryzł dziewczyny, ale się udało i potem była absolutna zgoda, choć do końca dni Toffiego było wiadomo kto w domku jest najważniejszy. Teraz z perspektywy czasu wiem, że dobrze jak w domu jest kilka zwierząt. Jak jest wszystko w porządku to kilka razy więcej radości, a jak któreś odchodzi to łatwiej chyba wrócić do rzeczywistości, bo człowiek ma świadomość, że musi się pozbierać, bo pozostałe footerka czekają. Szczególnie ważne jest to przy starszym piesku. A Grubolek niech żyje w zdrowiu jak najdłużej, ale kiedyś państwo zostaną sami..............a Żabcia może być lekarstwem na ich zbolałą duszę. A Grubolek z czasem się przyzwyczai do Żabci.