Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Pisałam już to dość dawno, ale na to dostałam odpowiedź, że w tym schronie są takie super warunki i opieka, że nie ma różnicy między pobytem psa u nich a w hoteliku. No, dziwne to trochę. Hotelik ma 10, 20 miejsc a schron 300. Doba tu i tu trwa tylko 24 h. To chyba zasadnicza różnica..........
  2. Radosne, piękne szczeniorki szukają domku
  3. [quote name='KWL']Polecam konsultację ortopedyczną u dr Olkowskiego, można go złapać w sobotę w Milanówku. Specjalista i dobry człowiek.[/quote] To prawda. Poza tym przyjmuje na SGGW
  4. To prawda, pies w szoku ucieka na oślep i może pokonać dużą odległość. A jeśli właścicielem suni jest starsza osoba to nie będzie szukać jej w internecie. Dlatego proponowała WOT. A teraz pomyślałam, żeby powiesić w okolicznych lecznicach wet, bo to bliższe myśleniu starszej osoby. A może jakiś wet ją pozna jako swoją pacjentkę, nawet jeśli tylko przychodzi na szczepienia.
  5. Wieści o Borysku będą za kilka dni, bo Malagos na urlopie. Cioteczko, wypoczywaj :lol:
  6. Jaki on już duży :lol:
  7. Ulv, dzięki że tu jesteś z nami. Twoje doświadczenie bardzo się przyda i pomoże biednej suni. Najważniejsze to żeby od razu jak najwięcej z Funią mieć kontaktu i żeby rozpocząć rehabilitację.
  8. Może jednak uda się żeby Lucek został w kraju i nie musiał uczyć się już obcego języka ;)
  9. Piękny, uśmiechnięty goldenek.......... prawie ;)
  10. Przepraszam, w piątek miałam temp i widać nie doczytałam dokładnie. To dobra wiadomość, bo większe prawdopodobieństwo, że sunia dojdzie do pełni sił i stanie na łapki.
  11. A może sunię pokazać w WOT , to chyba w soboty....
  12. Funia ma takie kochane spojrzenie i tyle nadziei w oczach. Może przeoczyłam, ale jak u suni z fizjologią?
  13. [quote name='BUDRYSEK']Jak znajdzie się hotelik lub domek to kaska tez sie znajdzie!!! Ja też dorzuce pare zlotych[/quote] Ja też. Kolejarko, trzymaj się, jesteśmy z Tobą.
  14. [quote name='tomcug']A o Misiu pamiętamy i czekamy na decyzję Rodziny.[/quote] Pamiętamy, pamiętamy
  15. A co z tym czipem? Ktoś to sprawdził ?
  16. Nooo, te małe niedźwiadki niedługo będą sporymi misiami ;)
  17. Pluto to wesoły i mało poważny psiak, ale domek zdecydowanie powinien być poważny i odpowiedzialny.
  18. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111624&goto=newpost[/URL] A może będzie też następowała poprawa, tak jak u Lucka z powyższego wątku. Tylko bardzo ważna jest rehabilitacja i nie dopuszczenie do ciągłego siedzenia psa w miejscu. U Lucka dziewczyny są kilka razy dziennie i wychodzą z nim na spacery i to bardzo psy pomaga. A w jakiej części miasta jest sunia? Może udałoby się ją odwiedzać i próbować wychodzić na spacery?
  19. U mnie na początku lipca praca, praca i jeszcze raz to samo, ale jakoś może się chwila znajdzie.
  20. Jejku, jaka to maleńka kruszynka i taka biedna :-(. Może ta diagnoza się nie sprawdzi i powoli wszystko zacznie wracać do normy. Zmysł, dziękuję za pomoc.
  21. [quote name='Zmysł']Opiekunowie Misia w weekendy lubią się "wyobcować". Zostaje więc jakiś wieczorek w dzien powszedni. Kuruj się;)[/quote] Dzięki. Mam nadzieję, że za dzień, dwa będzie ze mną ok. Może środa?
  22. Kciuku za udaną rehabilitację
  23. Jak długo ta biedna psina będzie jeszcze wypatrywać tego domku :-(
  24. A jak już maluch nie ONkowaty, to brzydki? :razz: Reszta maluchów też jest piękna, chce być kochana i szuka swoich domków.
  25. [quote name='pakita']a po co ci miałam tyłek zawracać ;) i tak kobieto mnie zachwyciłaś - babka dynamit o wielkim sercu, jak ty znajdujesz czas na to wszystko? pozdrawiam gorąco.[/quote] Dzięki :loveu:, jesteś miła, ale parę lat i kilogramów temu było lepiej z tym dynamitem :evil_lol:
×
×
  • Create New...