Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Telefon do p. Lucyny do Krakowa ja mam, jeśli jeszcze potrzebny.
  2. Teraz kolej na Pluta. To też bardzo sympatyczny pies, tylko kategoria inna. Ten to wydanie bardziej kieszonkowe ;)
  3. Trzymam kciuki, żeby tej biednej suni się udało. Hotelik to nie domek, ale i tak lepiej jak schron.
  4. Cieszę się, że Lucuś już w lepszej formie. A zamiast essentiale forte proponuję zamiennik o nazwie esseliv. Ten sam skład, a dużo tańszy.
  5. Miło czytać takie wiadomości :lol:. Życzymy dużo zdrówka i radości z Muszeczki.
  6. Ja się czyta o takich klinikach to człowiek boi się iść do weta
  7. U mnie zarówno dogo jak i ja działam kiepsko :angryy:. Ze mną już trochę lepiej, ale jeszcze na zwolnieniu. A który dzień pasuje Ci na odwiedziny u Misia?
  8. [quote name='iwop']Nie jestem pewna czy Łatka szuka domu...:oops:[/quote] Też tak ,sobie cichutko, żeby nie zapeszyć, myślałam. To cudowna wiadomość.............:lol: :-( :lol: :-(
  9. [quote name='Zmysł']Szkoda, że Misia nikt nie odwiedza[/quote] fizycznie czy wirtualnie?
  10. Nie przeczytałam całego wątku dokładnie, bo dogo chodzi jak............każdy wie. Ale bardzo mnie ujął ten piękny, dzielny piesio. Niestety, nie mogę dać mu domku, bo jestem zapsiona i zakocona na maksa, ale chociaż troszkę pieniążków podeślę na jego leczenie. W której części Warszawy znajduje się ta lecznica, ale to chyba bardzo daleko ode mnie :-(, niestety. Wpłaty ta jak na początku wątku?
  11. Chyba przestaję lubić wiosnę. Ten wysyp szczeniaków i kociaków jest nie do przerobienia :-(. To będą duże psiaki. Nie mam pomysłu, ale będę im kibicować i tym samym podnosić wątek.
  12. Kontakt z domkiem ma Teresa
  13. Szkoda, że całej zapaśniczej akcji nikt nie nagrał. Pierwsza nagroda w : Śmiechu warte" murowana :evil_lol:
  14. Pakita, nie zauważyłam Cię? Przepraszam. Dlaczego nie podeszłaś do mnie? Festyn był super i takie " żniwo " zebrane :lol:. Szkoda, że nie uda się nic przygotować, bo w tym tygodniu festyn na drugim końcu Marek, w Strudze.
  15. [quote name='tomcug']Ewa bardzo tajemnicza. ;)[/quote] Kochani, to nie tak. Ostatnio doba jest dla mnie za krótka a i zmęczenie po całym roku daje o sobie znać. Poza tym Borys był kilka dni na próbie, bo nowa pani Boryska bała się czy da sobie radę z takim duuuuuuużym psem. Ale Borys przeszedł próbę pomyślnie. Wiadomo, to super pies :lol:. A więc tak. Borysek mieszka w Skierniewicach u państwa, którym umarł kilka tygodni temu piesek na raka. Domek podobno jest bardzo dobry. Borysek był dzisiaj na przeglądzie u weta i wszystko jest ok. Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc, ciepłe myśli i słowa oraz ogólnie za towarzyszenie w trudnych chwilach Boryskowi. Borysku :loveu: , bądź szczęśliwy i już nigdy nie giń swoim Dużym.
  16. Tej Pani z Krakowa można wysłać koty, bo to super kobieta. Tylko sterylizowane, bo znowu trafią do tego strasznego schronu :-(. Malagos, odpoczywaj i wracaj z nowymi siłami do swoich footerek.
  17. [quote name='mysza 1']Może śliczny Gucio już w domku???[/quote] Oby tak było.
  18. W piątek nie mogę, bo jest zakończenie roku szkolnego, więc muszę być w szkole. Jutro stawiam samochód do warsztatu na większą naprawę i nie wiem czy nie będzie trzeba sprowadzać części więc muszę poczekać z decyzją wyjazdu do momentu jak coś mi się wyjaśni. Jak tylko czegoś się dowiem, dam znać.
  19. Jeśli znajdzie się jakiś kącik dla suni, ja też dołożę trochę pieniążków.
  20. Festyn był super, a nasze stoisko najładniejsze :lol:. To nie przechwałki, to najszczersza prawda. Wyniki już są i .......................... przeszły nasze najśmielsze oczekiwania :multi: :multi: :multi:. Ja już wiem ile, ale zostawię tę przyjemność podania wyniku Ani. Dziękujemy Wszystkim za odwiedziny, a Ci których nie było niech żałują, a mają czego.
  21. Kochani, Borysek już nie czeka, pojechał do swojego nowego domku :multi: :multi: :multi:. Długo czekał na tę chwilę, ale wreszcie nadeszła :laola:
  22. Ja niestety nadal mam wątpliwości :-(. A kiedy planujesz urlop? Może wybierzemy się razem?
  23. [quote name='malagos']A dacie potem choćby jedno zdjatko? :oops: Nie moge być, a bym chciala....[/quote] Postaramy się ;). Dla Ciebie specjalnie :lol:
  24. [quote name='zolzunka']Ok. To dobrze,ze zajrzalam to tego watku, bo chce sie jutro wybrac :) O 16 start, tak ???[/quote] o 14. Do zobaczenia :lol:
×
×
  • Create New...