-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Telefon do p. Lucyny do Krakowa ja mam, jeśli jeszcze potrzebny. -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Teraz kolej na Pluta. To też bardzo sympatyczny pies, tylko kategoria inna. Ten to wydanie bardziej kieszonkowe ;) -
Cieszę się, że Lucuś już w lepszej formie. A zamiast essentiale forte proponuję zamiennik o nazwie esseliv. Ten sam skład, a dużo tańszy.
-
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Miło czytać takie wiadomości :lol:. Życzymy dużo zdrówka i radości z Muszeczki. -
Ja się czyta o takich klinikach to człowiek boi się iść do weta
-
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
U mnie zarówno dogo jak i ja działam kiepsko :angryy:. Ze mną już trochę lepiej, ale jeszcze na zwolnieniu. A który dzień pasuje Ci na odwiedziny u Misia? -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']Szkoda, że Misia nikt nie odwiedza[/quote] fizycznie czy wirtualnie? -
Nie przeczytałam całego wątku dokładnie, bo dogo chodzi jak............każdy wie. Ale bardzo mnie ujął ten piękny, dzielny piesio. Niestety, nie mogę dać mu domku, bo jestem zapsiona i zakocona na maksa, ale chociaż troszkę pieniążków podeślę na jego leczenie. W której części Warszawy znajduje się ta lecznica, ale to chyba bardzo daleko ode mnie :-(, niestety. Wpłaty ta jak na początku wątku?
-
Chyba przestaję lubić wiosnę. Ten wysyp szczeniaków i kociaków jest nie do przerobienia :-(. To będą duże psiaki. Nie mam pomysłu, ale będę im kibicować i tym samym podnosić wątek.
-
Kontakt z domkiem ma Teresa
-
Zula - śliczna młoda collie smooth. Już w nowym domku
EVA2406 replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że całej zapaśniczej akcji nikt nie nagrał. Pierwsza nagroda w : Śmiechu warte" murowana :evil_lol: -
Pakita, nie zauważyłam Cię? Przepraszam. Dlaczego nie podeszłaś do mnie? Festyn był super i takie " żniwo " zebrane :lol:. Szkoda, że nie uda się nic przygotować, bo w tym tygodniu festyn na drugim końcu Marek, w Strudze.
-
[quote name='tomcug']Ewa bardzo tajemnicza. ;)[/quote] Kochani, to nie tak. Ostatnio doba jest dla mnie za krótka a i zmęczenie po całym roku daje o sobie znać. Poza tym Borys był kilka dni na próbie, bo nowa pani Boryska bała się czy da sobie radę z takim duuuuuuużym psem. Ale Borys przeszedł próbę pomyślnie. Wiadomo, to super pies :lol:. A więc tak. Borysek mieszka w Skierniewicach u państwa, którym umarł kilka tygodni temu piesek na raka. Domek podobno jest bardzo dobry. Borysek był dzisiaj na przeglądzie u weta i wszystko jest ok. Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc, ciepłe myśli i słowa oraz ogólnie za towarzyszenie w trudnych chwilach Boryskowi. Borysku :loveu: , bądź szczęśliwy i już nigdy nie giń swoim Dużym.
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
EVA2406 replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Tej Pani z Krakowa można wysłać koty, bo to super kobieta. Tylko sterylizowane, bo znowu trafią do tego strasznego schronu :-(. Malagos, odpoczywaj i wracaj z nowymi siłami do swoich footerek. -
Festyn był super, a nasze stoisko najładniejsze :lol:. To nie przechwałki, to najszczersza prawda. Wyniki już są i .......................... przeszły nasze najśmielsze oczekiwania :multi: :multi: :multi:. Ja już wiem ile, ale zostawię tę przyjemność podania wyniku Ani. Dziękujemy Wszystkim za odwiedziny, a Ci których nie było niech żałują, a mają czego.
-
Kochani, Borysek już nie czeka, pojechał do swojego nowego domku :multi: :multi: :multi:. Długo czekał na tę chwilę, ale wreszcie nadeszła :laola:
-
[quote name='malagos']A dacie potem choćby jedno zdjatko? :oops: Nie moge być, a bym chciala....[/quote] Postaramy się ;). Dla Ciebie specjalnie :lol:
-
[quote name='zolzunka']Ok. To dobrze,ze zajrzalam to tego watku, bo chce sie jutro wybrac :) O 16 start, tak ???[/quote] o 14. Do zobaczenia :lol: