Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Aniu, odebrałam jeszcze fanty od Pakity :lol:. Dziękujemy :lol: Jak Ci je przekazać?
  2. [quote name='zolzunka']Jakis czas temu Eva2406 mi napisala, zeby wsiasc w 718 i wysiasc na przystanku Wspolna, cofnac sie, skrecic w lewo we Wspolna i tam jest stadion, a na nim festyn :) Ja tez bede szukac w sobote tego miejsca :)[/quote] Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Myslałam, że festyn jest na stadionie i dlatego podałam powyższą informację. Dopiero dwa dni temu dowiedziałam się, że to będzie w parku przy zespole szkół ( pałacyk). Jest to przy głównej ulicy - Piłsudskiego 96. Dojazd autobusem 718. Przystanek : FABRYCZNA.
  3. Pakita, napisałam Ci pw. Jutro się do Ciebie odezwę. Banerek załatwiony :lol:
  4. A ja znowu w nocy zaglądam do suni i.......................:shake: :-(
  5. [quote name='devi']Jakim autobusem z Warszawy można dojechać na festyn? Aktualnie jesteśmy niezmotoryzowani :-([/quote] Do Marek jeżdżą trzy linie autobusowe : 718,732 i 805, ale w sobotę 805 nie jeździ. Najlepiej dojechać 718. Jedzie od pętli przy dw. Wschodnim, Targową do dw. Wileńskiego i potem prosto do Marek.
  6. W Markach mogę to od Ciebie odebrać. Podaj na pw swój telefon.
  7. Jak tylko znajdzie się tymczas, dołożę trochę pieniążków
  8. Z informacji jaką dostałam od Teresy, Czad ma " niby" dom, bo i tak całymi dniami lata po ulicy a Teresa go żywi i się nim opiekuje. Jakiś sprzęt do prania ponoć już ma. Dziękujemy.
  9. Przypominam, że jeszcze u mnie jest część fantów i dzisiaj, tylko o przyzwoitszej godzinie, zadzwonię do Ani, aby przekazać to co zebrałam, czyli przedmioty od Pauliny,od Kory i ode mnie.
  10. [quote name='Zmysł']Dobranoc Borysku[/quote] i niech Ci się śni własny domek
  11. Pewnie, z takim psem można czuć się bezpiecznie na każdym spacerze :evil_lol:
  12. Teraz już tylko domki dla psiaków potrzebne.
  13. [quote name='danka1234']Aukcja cegiełkowa się kończy,nie za dużo poszlo cegiełek dla Mikosia[/quote] Dopiero znalazłam wątek. Czy te cegiełki są jeszcze? Jeśli tak, to proszę o link do akcji cegiełkowej.
  14. [quote name='Bazyliah'] Ja chcę na emeryturę! Ponoć można się wtedy wyspać :evil_lol:[/quote] he, he, bardzo śmieszne, ja się nie łapię, a co dopiero Ty. Dziecko, a kto będzie pracował na moje marne grosze emerytury?????????? A wyspać się, ja też o tym marzę ;)
  15. Odebrałam dary od Kory, poprzez Jej Córkę. Wielkie dzięki Koro :Rose:. Dzisiaj jeszcze zgłosiła się do mnie Selenga z chęcią przekazania darów. Jak tylko będę wszystko miała, zadzwonię do Ciebie Aniu i się jakoś umówimy.
  16. [quote name='malagos']Szkoda Ewuś, fajnie było tylko że goraco :cool1: Też żałuję :razz:, ale mam nadzieję, że jeszcze się zobaczymy ;). A Borysek ślicznie się już poprawił i futerko ma ładniejsze :lol:
  17. Pewnie dobrze :lol:. W takim domku i takimi Dużymi nie ma innej możliwości :lol:
  18. [quote name='Selenga']To jest działka???!!!:crazyeye: To jakiś bajkowy ogród chyba Elf pasuje tu jak ulał ;)[/quote] To prawda, ale jeszcze mógłby zachowywać się jak królewicz z bajki i mieć lepsze maniery ;). Ja myślę, że on broni swojej życiowej bajki w której się dzięki Wam znalazł.
  19. [quote name='Kora']Nie postaram;), tylko odbieraj :mad:bo mnie dziecko zabije za prawie caly bagaznik zawalony.[/quote] Jutro rano zadzwonię do Twojego Dziecka, bo dzisiaj już było za późno. Aniu, mam taki spory stół plastikowy, ze zdejmowanymi nogami, niezbyt elegancki, ale można czymś przykryć ;). Do Zmysła do samochodu pewnie wejdzie, bo do mojego to raczej nie. Mam jescze krzesełka plastikowe, bo tyle godzin na stojąco nie damy rady.
  20. [quote name='Zmysł']Chyba wcześniej był niezbyt otyły, tylko to futro myliło[/quote] Dokładnie tak było. Zimowe futro dawało efekt grubiutkiego psa, a on był chudzina. Borys nie głoduje, naprawdę. Tomcug :loveu: , wielkie dzięki za ogłoszenia Boryska.
  21. [quote name='Bazyliah']Hmmm, nikt się panienką nie zachwyca? Zachwyca, zachwyca. Tylko żeby się zachwycać, najpierw trzeba wejść na dogo, a z tym bywa różnie.................:angryy:
  22. Agato, trochę problemów już się rozwiązało. Nadal jednak szukamy domków dla piesków do adopcji.
  23. Już wcześniej pisałam, że jak nic nieprzewidzianego się nie wydarzy, to oczywiście pomogę. Jutro postaram się odebrać fanty od Kory. Poza tym mam jeszcze fanty od Pauliny i od siebie.
  24. Śliczna i mądra sunia, już tak długo szuka domu :-(
×
×
  • Create New...