Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. [quote name='t_kasiek']no niestety mamy okres wakacyjny :([/quote] i straszny wysyp szczeniaków i kociaków :-(
  2. Bazyliah, mogę dorzucić Ci jeszcze trzy trikolorki ok. 4-ro tygodniowe z mamusią. A poza tym proponuję zmienić tytuł wątku na : salon mody i urody charcików ;) :evil_lol:
  3. [quote name='mysza 1']Nigdy nie zroumiem takich zwyrodnialców.........[/quote] Niestety, jest ich dużo i wydaje mi się, że coraz więcej. To chyba przez to nowoczesne bezstresowe wychowywanie :mad:
  4. No, wreszcie jesteś, bo jakoś tak smutno bez Ciebie.
  5. Taki piękny psiurek i jeszcze nie ma domku...............domeczku, obudź się !
  6. Selenne :loveu:, wielkie dzięki :lol:. Przeczytałam Twoją odpowiedź na wątku banerkowym, a tu taka niespodzianka. Jeszcze raz dziękuję.
  7. A nie ma jakiegoś aktualnego zdjęcia piesia? Takiego jak już chodzi i daje sobie radę. To zawsze lepiej działa na potencjalnego opiekuna.
  8. Mam nadzieję, że Zmysł nie ma racji i ktoś szuka suni. Z własnego doświadczenia wiem, że są psy, które zawsze boją się obcych, a szczególnie mężczyzn. Moja jamnikopodobna Mila, która jako malutki szczeniaczek została wrzucona do mojego ogródka nigdy nie była bita, straszona, nikt na nią nie krzyczał, a reakcje ma takie same jak opisał Zmysł. Nie wiem dlaczego tak jest i choć wielokrotnie się zastanawiałam nie znalazłam rozsądnego wytłumaczenia.
  9. I jeszcze raz. Szczeniaczki szukają domków.
  10. Smutny Gucio, bardzo, bardzo prosi o domek :-(
  11. Cudne wieści. Już zmieniam banerek. Lubię takie chwile. Domeczku ,dziękuję:lol:. A suni życzę żeby jak najszybciej stanęła mocno na własnych łapkach.
  12. Lucek to bardzo dzielny psiak. Podziwiam jego chęć życia i chodzenia. Funia będzie miała dobry przykład i super towarzystwo. Opiekę lekarską też dziewczyny chwalą.
  13. Czyżby nikt nie szukał Żabci?
  14. Zaglądam, ale cały dzień mam kłopoty z netem, pojawia się i znika :razz:. A te malutkie bidy nadal czekają.
  15. Ciekawe czy są jakieś postępy ( choć małe) po rehabilitacji
  16. To prawda i dopóki nie zmieni się prawo oraz bezmyślność i podejście do zwierząt polskiego społeczeństwa , nasze działania pomogą tylko niewielkiej części tych biedaków.
  17. [quote name='Zmysł']Żabcia jest bardzo grzecznym, ułożonym psiakiem, nie szczeka, śpi spokojnie, zapatrzona w człowieka, wszystkie potrzeby tylko na dworze.[/quote] Czyli następny super pies szuka domu
  18. Trzymam kciuki i wierzę, że będzie dobrze.
  19. A więc tak: - Borys w nowym domku jest super :lol: - o Pluta pytał jakiś młody niepoważny, dzwonił 3 razy a potem powiedział, że to nieaktualne - Teresa ma nowego " Borysa". Uratowany został przez dobrych ludzi , bo banda młodzików pokaleczyła go nożem a potem podali mu zatrute kości. Szybka pomoc weterynaryjna uratowała psu życie. Szuka domu. Postaram się zrobić zdjęcia.
  20. To już ją pokochałam. Uwielbiam takie małe krzywołapki, a szczególnie te lubiące jazdę samochodem. A czy ktoś powiesił ogłoszenia w okolicznych lecznicach wet?
  21. A szczeniaki mają jedną koncepcję : chcą mieć domki
  22. [quote name='Zmysł']Na pewno się uda!!![/quote] I ja tak myślę
  23. Przepraszam, że zaśmiecam wątek. Ale chodzenie to dla starszego psa rehabilitacja i dalsze życie. Mięśnie które nie pracują zanikają i pies przestaje chodzić. Stąd dziewczyny mówią o spacerkach. A szukanie domu dla psa leżącego graniczy z cudem. Chyba, że masz na ten temat inne zdanie. A straszenie modem.......... no cóż zostawiam bez komentarza.
×
×
  • Create New...