Z dnia na dzień będzie lepiej. Szkoda tylko, że tak mija mu dzieciństwo.
Koniecznie trzeba coś zrobić z tym siusiakiem, bo zaczną się infekcje.
Na jak dlugo lekarze przewidują ten gips?
Agatko, ja dzisiaj też źle chodziłam, przy tym ciśnieniu, duchocie i dużej wilgotności powietrza trudno, żeby istota która ma problemy ze stawami dobrze się czuła. Miejmy nadzieję, że po lekach, pływaniu i zmianie pogody będzie lepiej.
Jeszcze i to dzisiaj.....................................:-(:-(:-( nie mam już siły.......................moja kotka Tina miała zabieg wycięcia narośli na dziąśle, a teraz wyczułam u niej guz........................:-(:-(:-(:-(
[quote name='anouk92']Zmysł Ty częściej na urlopy musi wyjeżdżać:evil_lol: bo same dobre wieści przywozisz:multi::multi::multi:[/quote]
No nie, nie, nie przesadzajmy, a kto będzie za Zmysła "czarną robotę " tu na miejscu odwalał :evil_lol:
Ja będę na urlopie albo od 28 lipca albo od 4 sierpnia, ale już od 28 mogę jechać. Zadzwoń do Ewy i zapytaj kiedy możemy przyjechać i jak sprawa z Rudasiem, bo ona już ode mnie nie odbiera telefonów :angryy: