-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
[quote name='tomcug']Czy sunia zostaje na stałe?[/quote] Już Alterek się o to postara ;)
-
[quote name='anouk92']Wstęnie mam domek dla trikolorki ale Pańśtwo mogą ją zabrać dopiero po 20-tym. Państwo raczej odpowiedzialni więc raczej nie powinni się rozmyślić. Boję się tylko żeby w schronie jej nikomu nie wydali - no i jeszcze trzeba ją wysterylizować przed adopcją. A więc chyba została już tylko ruda sunia do adopcji.[/quote] Jejku, a co z suniami do 20 tego?
-
Chyba się Was czarny humor trzyma ;):evil_lol:
-
Pani Kasia wzięła sunię do siebie. Powiedziałam jej żeby poszła do gminy, ale co z tego wyjdzie to nie wiem. Ona chyba boi się żeby sunia nie trafiła do hycla :shake:. Jak ocenić tę ciążę i co w tej sytuacji zrobić. Postaram się tam w sobotę pojechać. Mam swoją dobrą wetkę, która może zrobić setrylkę. Tylko co dalej? Co jeśli to za późno i będą szczeniaki?
-
W takim razie niski pokłon dla Rodzinki. A tak się bałaś ;) A propos " imitacja jamnika". Ja też taką w domu mam:evil_lol:
-
może gdybym był ślepy...ktoś pokochałby mnie.... W NOWYM DOMKU!
EVA2406 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
A z drugiej strony to pracownik powinien znaleźć chwilę dla kogoś kto chce adoptować psa. Tak dużo tych domków chętnych nie ma. A pan..................no cóż..................krzywdę zrobił psu :-( -
Muszka-porzucona,potrącona przez samochód- MA WSPANIAŁY DOMEK
EVA2406 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Bardzo lubimy takie wiadomości. Dziękujemy :lol: -
Ja też zgodnie z obietnicą wpłacę pod koniec tygodnia i na bazarku książeczki od Cioteczki Tomcug licytuję ;). Mam jednak jeszcze gorszą wiadomość. Dzwoniła dzisiaj do mnie p. Kasia z informacją, że znalazła następną sunię ciężarną w tamtej okolicy. Zeby nie było tak jak z Różanką pod kościołem, wzięła ją do siebie i pyta co ma zrobić, bo chce odpowiedzialnie pomagać zwierzętom. Co mam jej poradzić? Prawdopodobnie, jak nic nie pokrzyżuje moich planów pojadę tam w sobotę. Co można powiedzieć tej kobiecie? Ona jest świadoma, że sunię należy wysterylizować, ale ona jest w zaawansowanej ciąży :-(
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=blue]Pierwszy dzień w szkole masakra nie podoba mi się tam...[/COLOR] [COLOR=blue]To na uspokojenie nerwów spacerek z Kacperkiem:loveu:[/COLOR] [/quote] Jak jeszcze nie śpisz to chodź i razem z Kacperkiem pogadamy o Twoim szkolnym problemie. Nie martw się, znajdziemy rozwiązanie ;)
-
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
EVA2406 replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A może jego wyniki skonsultować z kimś z innego ośrodka naukowego, może SGGW np. dr. Olkowski. Jest podobno dobry. Już się przekonałam, że w różnych miastach trochę inaczej podchodzą do niektórych zabiegów. Co o tym myślicie? -
Słodziak nie ma domu, nie ma również łapy....Już u siebie.
EVA2406 replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[quote name='j3nny']może jestem monotematyczna, ale marzy mi się, żeby tamta pani, która go wyprowadzała na spacerki jednak go zabrała[/quote] Też bym tak chciała. A może tą panią trzeba zawieźć do Słodziaczka? Gdzie on teraz przebywa? -
Trzymamy kciuki za Funię
-
Stare Zrozpaczone Psie Serce Czeka Na Cud...Kostuś ma dom:):):)
EVA2406 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę :lol: i dziękuję Wszystkim :loveu:, którzy przyczynili się do tego dzieła :lol: Kostusiu :loveu:, bądź szczęśliwy i żyj jeszcze długo w zdróweczku. -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
EVA2406 replied to emilia2280's topic in Schroniska
[quote name='ARKA'][B]Po pierwsze my do Nowej Wsi nie jezdzimy![/B] Proponuje porozwieszac ogloszenia ze zdjeciem i opis, ze "charakterystyczna" cecha, ze stopy pies nie ma [B]ze NAGRODA np. 200zl[/B]..jak rowniez powiadomic o nagrodzie pracownikow biedrzyckiej, Kręzla i Maciejowic.[/quote] Dzięki Arko za radę :lol:. Zrobimy tak. -
Słodziak nie ma domu, nie ma również łapy....Już u siebie.
EVA2406 replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Choć " cegiełką" cię wspomogłam Słodziaku. Domeczku, znajdź się szybko. -
Ale taraz za to macie pachnące psy na podusiach :evil_lol:. Malagos, a jak mąż zareagował na sunię..................;), bo rozumiem, że jak wrócił to szczenorów już nie było?
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
EVA2406 replied to emilia2280's topic in Schroniska
[quote name='Zmysł']Dziękuję. Psiak jest o tyle charakterystyczny, że nie ma fragmentu tylnej łapy. Poniżej to lepiej widoczne [IMG]http://otoz.pl/pliki/zdjecia/pies2-rudy.jpg[/IMG][/quote] W/g pani Biedrzyckiej on biegał po wsi i nie można go złapać. To nie może być prawdą, bo to bardzo pro ludzki pies. Chodzi nam o ustalenie czy ktoś z tutejszych widział go w Krężelu albo w Nowej Wsi. Bardziej prawdopodobne, że w Nowej Wsi. Bardzo prosimy o sprawdzenie tego. -
[quote name='tomcug']Ale one śliczniutkie. :loveu: Mamusia też :loveu:[/quote] Tak, to prawda. Maluchy zawsze są śliczne, ale ta mamusia ma w sobie tyle wdzięku i urody. Z takiego luksusu do kojca.......................:shake: Trzeba szybko szukać domków, żeby nie straciły takiego fajnego kontaktu z człowiekiem.
-
może gdybym był ślepy...ktoś pokochałby mnie.... W NOWYM DOMKU!
EVA2406 replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Pewnie pana nie było...............................