Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Dobrze, że już jesteście w ciepłym domku :lol:
  2. Koszałek jest śliczny i kocyk ma taki sam jak ja mam ;). Ulaa wrzuć zdjęcia tych dwóch psiaków, jak uda się zrobić, może ktoś się zakocha. Kciuku za jutrzejszą wizytę u weta.
  3. A przede wszystkim chcemy domku dla Kacperka :loveu:
  4. i ja też :kciuki:
  5. Biedny Rudzik, nadal ma nadzieję na miłość i własny domek
  6. Munia, śliczna sunia płacze, bo boi się samotności.
  7. Nic nie wiadomo i nikt już się tym wątkiem nie interesuje, niestety :shake:. Zmysł przygotował ogłoszenie, ja trochę podrukowałam. Jeszcze trzeba kilka dodrukować, bo może być mało. A nie możesz jechać w sobotę?
  8. Qrcze, no i cisza....................gdzie ten Waldek :crazyeye:. My tu walimy z pomocą....................i nic.
  9. [quote name='basia0607']Ja również czekam niecierpliwie na Małgosię bo wiem, że długo bez dogo nie wytrzyma. Nadrobi wszystkie domowe zaleglości na ktore do tej pory brakowalo czasu i zatęskni za nami i psami ![/quote] Żeby to tylko w tym był problem....................... Małgosiu :loveu:, ja też bardzo czekam na Ciebie. Jak wysłałam Jej zdjęcie Nesi była bardzo szczęśliwa, że ma wiadomości o suni.
  10. Też tak myślę, że Koszałek doceni to łóżeczko i ciepło rąk człowieka, który uratował mu życie.
  11. Dlaczego :-( :placz: przecież to taki śliczny pieseczek :placz: :-(. a teraz co o tym myślę .................................................:mad:.kiedy to się k.......wreszcie skończy????????????????????
  12. Eurydyko :loveu:, dzięki za pomoc. Udało się :multi:. A Nesia to bez wątpienia wspaniała sunia i bardzo się cieszę, iż udało się jej trafić do kochającego domku.
  13. Też myślę, że on się przyzwyczai. A jest to jednak najlepsze rozwiązanie z możliwych. Zimy na dworze ten psiak nie przeżyłby.
  14. Dzięki Wujaszku :loveu:. Daj tylko trochę wcześniej znać, jak bedziesz się wybierał. Dziękuję :lol:
  15. To widać dla każdego jest inna wersja :razz:
  16. Pudelek nadal czeka.....................:-(
  17. Wysłane :lol:. Mam nadzieję, że dojdzie ;)
  18. [quote name='Zmysł']Misia i inne w górę[/quote] te inne to 5 szczeniaków :crazyeye: nie znam szczegółów
  19. Smutna historia i bardzo trudna adopcja :-(. Boję się, że prawie niemożliwa :shake:. Ja mam sukę, która też się bardzo boi. Wzięłam ją jako kilkumiesięcznego szczeniaka z ulicy. I gdy ktoś jest w domu to tylko w czasie deszczu, burzy, strzałów i innych odgłosów boi się i z nerwów siusia, choć chwilę wcześniej wychodziła, ale jak zostaje sama w domu to strach jest tak okropny, że gryzie drzwi, kanapy, ściany i co ma pod zębami. I nie ma na to rady, niestety.
  20. Dlaczego nie ma wiadomości o Elfiku? :mad:
  21. Murzynku, nie trać nadziei. To musi się zmienić, przecież jestem pięknym, kochanym psiakiem.
  22. Moja pudlica Ledusia żyła 19 i niestety raczysko było silniejsze :-(. A Morelce życzę dużo zdrówka i kochającego domku.
  23. To ja już nie wiem, czy mogę go pogłaskać i delikatnie za uszkiem, podrapać :oops:
×
×
  • Create New...