Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. Kciuki i ciepłe myśli dla mojego ulubionego seniorka ;)
  2. Śliczna sunia :loveu:. Ciekawe jak ona duża wyrośnie? Czy wet coś mówił na ten temat?
  3. [quote name='tomcug']Nic się nie dzieje. Więc chociaż podniosę.[/quote] Chyba, niestety, coś się dzieje......................wirusowa choroba ( zapomniałam nazwy) prowadząca do marskości wątroby :shake:. Prawdopodobnie od szczeniaka znalezionego w lesie
  4. [quote name='modliszka84']:confused: czemu usunąć ?[/quote] Ja też myślę, że nie można :razz:. Zawsze miło wiedzieć, że piesio jest bardzo kochany i szczęśliwy :lol:, jeśli nawet te wiadomości nie są częste ;). A może jakieś zdjęcia będą..........:oops:
  5. [quote name='mru']co u Dolarka? :roll::roll:[/quote] Mru, nie denerwuj, Dolarek vel Dionizy ma się zupełnie dobrze jak na swój wiek. A informacji jest mało, bo Anda najpierw miała kłopot z kręgosłupem, po tym jak pomagała staruszkowi wejść na schody, a teraz ( powiem to w tajemnicy) nie ma dostępu do netu, bo kot ........................zasikał jej laptopa :evil_lol:. A poza tym ona nie bardzo ma czas na siedzenie przy kompie, bo poza obsługą całego licznego psio - kociego stadka musi jeszcze, niestety, pracować, aby zarobić na całe to towarzystwo ;)
  6. Tak bardzo się cieszę, że Słodziaczkowi się wreszcie udało :lol:
  7. Ulaa, rozumiem Cię, nie jest to łatwa decyzja :shake:. Ale jeśli już podejmiesz ją to , tak jak pisałam wczwśniej, trzeba zrobic dokładne badania krwi i narkoza musi być wziewna. No i oczywiście BOBRY MĄDRY WET ( to podstawa). Nie żałuj kasy na badania, bo to pozwoli łatwiej podjąć decyzję.
  8. [quote name='malagos']Ja będe w Różanie w piatek, na godz. 11 mam szkolenie dla rolnikow. Moze by ktoś ze stowarzyszenia mógł przyjechać, czy EVA, bo warto iść do burmistrza pogadać- panie mówiły, ze z nimi nie bardzo chce rozmawiać, bo nie widzi problemu z bezdomnymi psami. Z "osobą urzedową" moze będzie inaczej....[/quote] Gosiu, myślę, że to powinien być ktoś z fundacji lub stowarzyszenia, bo oni inaczej rozmawiają z taką , jak to określiłaś, "osobą urzędową". Oni boją się , że stowarzyszenie może rozpętać jakąś medialną zadymę, a tego władze nie lubią :evil_lol:. Wiesz dobrze, że ja chętnie bym przyjechała, tym bardziej, że to piątek więc i wiejski jarmark bym zaliczła ;), ale znasz moją sytuację
  9. Czułam, że ta historia tak się skończy :evil_lol:
  10. Ula, a jakie są rokowania na okres po operacji? Co mówi wet? Na ile pomoże to pieskowi w dalszym życiu? I jeszcze jedno pytanie: jak Koszałkowy portfelik? Jest w nim tyle żeby starczyło na operację?
  11. Skąd wziąć kasę na sterylki tych różańskich bezdomniaków? Pani Kasia i jej koleżanka robią tam co mogą, ale one same nic tam nie zdziałają na większą skalę. Jak im pomóc, aby nie straciły zapału i widziały efekty swoich wysiłków?
  12. Ja też Cię podziwiam i dziękuję, że jesteś :loveu: Cioteczko.
  13. Cieszę się, że Różanka już w swoim domku :lol:. Jak tylko będę w pobliżu to zajrzę do suni.
  14. Ale jaki on jest szczęśliwy i piękny :loveu: :lol:
  15. Dzielny Xantuś, a historię ze zdjęciem na szybie też przerabiałam z moją sunią, która strasznie warczała na "konkurencję " w poczekalni u wetki :evil_lol:
  16. U Koszałka na pewno wszystko ok, bo to taki śliczny i mądry piesio. On już wie, że wszystko co najgorsze już za nim i teraz może już być tylko lepiej. I to wszystko dzięki :loveu: Uli.
  17. Tak, to zarówno dobre wiadomości, jak i złe. Dobrze, że się zaaklimatyzował, ale znalezienie domku dla psa starszego, a jeszcze na dodatek chorego graniczy z cudem :-(
  18. Dlaczego nikt jeszcze nie pokochał Kacperka? :-(
  19. Funia nadal czeka na domek
  20. Śliczny Słodziaczku, kiedy wreszcie znajdzie się domek dla ciebie :-(
  21. Bardzo, bardzo się cieszę, że udało się Kubusia złapać i że jest już bezpieczny :lol:
  22. A czy xero maluchy ;) mają ogłoszenia?
  23. Dzisiaj rozmawiałam z nowym panem Różanki. W domu są już robione przygotowania, sprzątanie i nowy materacyk do budy, żeby suni było wygodnie i cieplutko :lol:. Pan mówił, że pewnie w niedzielę sunia będzie już w domku.
×
×
  • Create New...