[quote name='malagos']Ja będe w Różanie w piatek, na godz. 11 mam szkolenie dla rolnikow. Moze by ktoś ze stowarzyszenia mógł przyjechać, czy EVA, bo warto iść do burmistrza pogadać- panie mówiły, ze z nimi nie bardzo chce rozmawiać, bo nie widzi problemu z bezdomnymi psami. Z "osobą urzedową" moze będzie inaczej....[/quote]
Gosiu, myślę, że to powinien być ktoś z fundacji lub stowarzyszenia, bo oni inaczej rozmawiają z taką , jak to określiłaś, "osobą urzędową". Oni boją się , że stowarzyszenie może rozpętać jakąś medialną zadymę, a tego władze nie lubią :evil_lol:.
Wiesz dobrze, że ja chętnie bym przyjechała, tym bardziej, że to piątek więc i wiejski jarmark bym zaliczła ;), ale znasz moją sytuację