Jump to content
Dogomania

EVA2406

Members
  • Posts

    14698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by EVA2406

  1. [quote name='Kora']Oj dziewczynki i chlopaki, jak mogliscie mi nie przypomniec o festynie, tyle fajnych fantow mialam:placz:![/quote] Pomyslałam o Tobie, ale nie bardzo śmiałam sie upominać. Ale jak coś to możemy wziąć na bazarki na różne biedaki, a jest ich chyba coraz więcej :-(, a my mamy coraz mniej kasy :-(
  2. [quote name='gonia66']BARDZO PROSIMY KOCHANE CIOTECZKI O KONKRETNĄ POMOC- ROZSYLANIE NIE LINKA SAMEGO ALE PROŚBY O POMOC- TO WAŻNE ABY ZWRACAĆ SIĘ DO KONKRETNYCH OSÓB Z KONKRETNA SPRAWĄ...W KILKU ZDANIACH...PRZECIEŻ NIE MOZE TAK BYC ZEBY PRZEZ KASE MIAL STRACIC SZANSE NA LEPSZE ŻYCIE..A NIE DAJ BOŻE NIE ZDAZYMY- TO JUŻ BYM CHYBA TEGO NIE WYTRZYMALA(RAZ MI SIE ZDARZYŁO:placz::placz:) Ja mogę rozsyłać jutro- ale przyznam, ze "robilam akcje dla kilku psow i nie chcialabym zeby cioteczki pomyslalayze nahalna jestem- bo wplacaja naprawde konkretne sumki na kilku watkach..na pewno pomogę mimo wszystko..ale "świeża krew"w błaganiu by sie bardzo przydała:lol::lol::lol: Goniu :loveu:, Tobie nie można odmówić. Już nie mam bardzo z czego, ale chociaż 10 zeta deklaruję. Tylko moja skleroza jest galopująca, więc w razie czego o pw z przypomnieniem, proszę ;)
  3. Bazylku :loveu:, śpij spokojnie i nie słuchaj tego co tu Ciotki gadają ;)
  4. To trzymamy kciuki. Już sobie wyobrażam, jak Kajtuś chodzi na spacerki brzegiem morza, uśmiechnięty, szczęśliwy :lol:. W końcu wielu Warszawiaków mieszka nad morzem ;).
  5. Eliinfo :loveu:, też dziękujemy :loveu:
  6. [quote name='BajkaB']Nic sie nie martwicie,wszystko wiedzą.To młody ogólnie zdrowy psiak,więc musi byc dobrze.Dla pocieszenia powiem,ze mój Brajl w ciagu pół roku miał 6 narkoz i 2 transfuzje i zniósł je dzielnie,a zabiegi były powazne,a psiak słaby i schorowany.[/quote] Ale każda narkoza to osłabienie serca i nerek. Trzeba decyzje podejmować bardzo rozważnie.
  7. Do lekarza ,który mowił o uśpieniu więcej bym nie poszła :angryy:
  8. Erin :loveu:, dziękujemy za życzenia i buziaczki i też Was pozdrawiamy :loveu:. Tomcug :loveu:, dotarła wpłata z bazarku 210 zł. Bardzo pięknie dziękujemy.
  9. Szkoda, że nie ma nigdzie miejsca w przyjaźniejszych warunkach niż boks :-(. On powinien być blisko człowieka, żeby znowu uwierzył.
  10. Kacpruś pozdrawia swoje wierne fanki i fanów, oczywiście też ;)
  11. Wzięłam to ogloszenie z festynu i powieszę go u mojej wetki w lecznicy
  12. Ihabe :loveu: , Aniu :loveu:, dziekuję, że tam jesteście. Miki, dzielny piesku, zdrowiej szybciutko :loveu:
  13. [quote name='Zmysł']niestety, jakoś mu się udaje. a potem ma ranki[/quote] to łobuz jeden :diabloti:
  14. [quote name='Maszaberla']Ewuś, Ty nas nie strasz - taki piekny chlopak i ma nie widziec? Zarty zartami ale - tu sie moze wyglupie, tylko glosno mysle - czy aby dobra diagnoza zostala postawiona? :oops: Co do oczek oczywiscie[/quote] Tu diagnoza jest prosta. KK jest przewlekły i on atakuje oczy. Zmiany w oczach są duże, bo kot nie dostał pomocy we wczesnym stadium kk. Niektóre koty udaje się wyleczyć całkowicie, a niektóre, tak jak Kacpruś, są tylko podleczone, ale kk staje się chorobą przewlekłą. Nie ma chyba lepszego fachowca od oczu jak dr Garncarz. Kacpruś byl u niego tydzień temu. 15. 06 mamy być na kontroli. Krople wpuszczam zgodnie z rozpiską. Dodatkowo Kacper dostaje preparat wzmacniający, ktory dr Garncarz kazał nadal podawać. Poza tym moje wetki wymyśliły podawanie ascoviranu. Jest to lek na ludzką opryszczkę. KK i opryszczka to ten sam herpes. Kacpruś już 3 dni dostaje ten lek, a ma dostawać przez 10 dni. I wydaje mi się dzisiaj, że łatwiej mu się oddycha. Oby się udalo wyleczyć tego malucha, bo jeśli nie to trzeba będzie szukać mu domku na wyłączność, nie zakoconego, żeby nie przenosił choroby. A on już bardzo chce wyjść z jednego pomieszczenia i spotkać całe domowe zoo.
  15. Kajtek, nawet ładnie, choć to kojarzy mi się z małym pieskiem.
  16. Biedny Czucz :-( Biedna Demi, że ma znowu więcej roboty i chodzenia przy tym cudaku.
  17. Aniu, zapomniałaś napisać, że jeszcze odwiedziła nas Marfi, dzięki której mieliśmy dużo więcej fantów.
  18. Ja też kiedyś takiego kociaka wychowalam na takim mleku z apteki, tylko mocniej rozwodnionym i też pobudka była co 2 godziny. Kasiu :loveu:, dziękujemy, że o nas nie zapomniałaś.
  19. [quote name='Zmysł']rozmawiałem z p.Ludmiłą. U Misia bez zmian. na szczęście pozbył się już problemów trawiennych. jest radosny, szczęśliwy. obecnie jego ulubioną rozrywką jest przynoszenie opiekunom znalezionych jeży.[/quote] A jak on takiego jeża łapie do pysia :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  20. [quote name='halbina']wręcz przeciwnie! jednak wiem, iż nienawiść tak naprawdę niszczy nas...[/quote] To prawda, ale nie umiem przebaczyć pastwienia się nad niewinna istotą, która jest człowiekowi wierna do końca, bez względu na to jak ją traktuje. Co takie maleństwo mogło zrobić temu zwyrodnialcowi, że tak ją skatował :-( :placz: :placz:. Czy taka kreatura nie ma żadnych uczuć.........................:shake:
  21. [quote name='malawaszka']to lepiej osobny bazarek bo jak coś jest na jednym to ludzie myslą, że za jedną wysyłką :razz: mój mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] akurat mi sie kończą bazarki na Czikena wiec zrobię dla Ślepka[/quote] Dziekuję :loveu:. Postaram się jutro jakieś fanty pozbierać i fotki porobić.
  22. 400 zł sterylka :crazyeye:. To chyba w klinice ze złotymi klamkami i murzynem wachlującym liściem palmowym :evil_lol: Ja ostatnio znalazłam Akitę bez czipa, bez tatuażu, tylko w obroży. Pomimo ogloszeń i poszukiwań nikt się nie zgłosił. Sunia została wysterylizowana rano, a wieczorem zglosił się właściciel. I całe szczęście, bo było komu za sterylkę zapłacić :evil_lol:.
  23. [quote name='malawaszka']super :multi: noo a o interesy psiaków biedaków to ja dbam sto razy lepiej niż o swoje :lol:[/quote] Skoro tak, to może i ja Ci podeślę fotki na bazarek i zrobisz wspólny, bo z kasą to u mnie ostatnio cieniutko, a fanty jakieś się znajdą. Jesli tak, to wrzuć mi na pw maila.
  24. [quote name='halbina']Boże miłosierny, spraw, żebym nie nienawidziła aż tak tego, który mu to zrobił... :oops:[/quote] Halbinko, to jest chyba niewykonalne dla przeciętnego śmiertelnika, chyba, że uważasz się za świętą. :placz::placz::placz:
×
×
  • Create New...