-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
EVA2406 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa'][B]A czy potrzeba...lepszego?:cool3:[/B] A moze ktos mi powiedzieć,czemu mam zamiast Psotusia w banerku paskudny napis,ze zdjęcie chwilowo niedostępne?...jak długo?...i czemu akurat to? Eva też ma tak!Co myśmy komu porobiły,że nam banerki ponikły:oops: ...i banerki takie malutkie przy tym giga napisie![/quote] No właśnie...........co z tymi banerkami? Tak jest i z Psotusiem [*] i z Kacperkiem :crazyeye:. Co komu te kociny zlego zrobiły? :mad: :mad: :mad: Nie ma Mrgo. Ona wszystko wie, ale coś nie zagląda na dogo, chyba do niej zadzwonię i zapytam. -
Duży śliczny ciapowaty szczeniak -JUZ W SWOIM DOMU!
EVA2406 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='Osa']A mnie weźmiecie? ;):evil_lol: [B]Malagos[/B] "straśnie" chciałabym Cię zobaczyć... Ale jak się wkurzę to naprawdę przyjadę..[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/peinlich.gif[/IMG][/quote] No to co, jedziesz???????????????????? :evil_lol: ;) Marfi :loveu:, jutro a właściwie to już chyba dzisiaj do Ciebie zadzwonię i się namówimy ;) -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
EVA2406 replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Proponuję wcześniej umawiać wizytę u dr Garncarza, bo to okres urlopowy i mozna trafić na dłuższą przerwę. Poza tym są spore kolejki, wiem, bo aktualnie jeżdżę z Kacperkiem. Teraz jesteśmy zapisani na 13 lipca, więc wiem, że dr będzie jeszcze przed urlopem. -
[quote name='Erin32']Dziś Psotuś odszedł za TM :cry: :cry: :cry: Śpij spokojnie, moje Kochane Słoneczko, mój Koci Synku, mój Najlepszy Przyjacielu - byłeś moim największym szczęściem, bo przysłał Ciebie do mnie mój Tata - opiekujcie się sobą nawzajem i czekajcie na mnie. :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: [URL="http://img37.imageshack.us/i/img4110mini.png/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/64/img4110mini.png[/IMG][/URL][/quote] Psotusiu [*] [*] [*] :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: Erin, bardzo mi smutno, nie mam słów :-( :-( :-(. Bądź dzielna. Dałaś Psotusiowi tyle miłości i ciepła do końca jego krótkiego życia. To nie tak miało być :-( :-( :-(
-
Siberian husky suka porzucona w gminie Płoniawy - szuka domu!!!
EVA2406 replied to Kuna's topic in Już w nowym domu
A o jaką pomoc oprócz słania pieniędzy wam chodzi? Jakie są dalsze plany dotyczące psa? Jakieś zdjęcia może wstawicie? Na tym wątku nic się nie dzieje i dopoki tak będzie to nie liczcie na duże zainteresowanie. Chyba, że ten wątek powstał bez określonego celu............. Na innych są konkretne sprawy i określone działania a tu...................bez komentarza. -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
EVA2406 replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']Zuzliku, propozycja świetna i uważam, że bardzo uczciwa. Tylko wiesz jak u mnie z kasą :cool1: Mogę tylko bazarkiem wspomóc... [B]Dziewczyny, pomożecie ?[/B][/quote] Ja też mam jeszcze coś na bazarek ;) -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
EVA2406 replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki Cioteczko :loveu: -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
EVA2406 replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Czyli pomoc dla bidulka nadal aktualna. Wysłałam zdjęcia z butami na bazarek do Maszaberli :loveu: -
Zagłodzony PODHALAN, taki wierny, a tak skrzywdzony... Ma dom
EVA2406 replied to demi's topic in Już w nowym domu
Ale smutne oczyska ma :-(. Myślę, że po kilku dniach hotelowania u Demi będzie zupełnie innym psem ;) Buziaki dla Czuczka słodziaka :loveu: -
Biedny piesio, już tak dlugo czeka :-(. A ja aktualnie nic nie mogę zadeklarować :-(
-
Znaleziony na ulicy - teraz Ogi ma juz SWÓJ DOM w Pile !!!
EVA2406 replied to Maszaberla's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Eva... nie strasz... Niedawno rodzina adoptowała szczeniaka ode mnie z DT, właśnie w taki sposób stracili psiaka..:-( mówili, że w życiu do lasu już nie wejdą, a sprawa trwa..[/quote] Więc juz wiesz, że to nie straszenie, a twrde realia, niestety :-(. Jak dobrze poszukać , to jest gdzieś wątek ludzi, którzy w ten sposób stracili swoje psy i chcą wystąpić o zmianę prawa. Tylko kiedy to będzie.............. Obecnie nie wolno i już :mad: -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
EVA2406 replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sama prawda, jakbyś o mnie pisała :evil_lol:. A propos, jak tam wyglądam z wpłatami, bo oczywiście juz nie pamiętam do kiedy mam zapłacone :oops:. Jak coś to ja nie obrażam się za przypomnienia tylko jestem wdzięczna. -
Duży śliczny ciapowaty szczeniak -JUZ W SWOIM DOMU!
EVA2406 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To może w dwa pojazdy pojedziemy, bo Roksanka też chce jechać do Agi :lol:. A jak już mamy małosolne, pigwówkę i kilka innych frykasów to chyba nie ma nad czym się zastanawiać, tylko tankować( oczywiście paliwo do zbiornika) i w drogę ;) -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
EVA2406 replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Jurand! Pakuj się! Hotel pięciogwiazdkowy czeka :multi:[/quote] Bardzo trafnie to miejsce określiłaś :lol:. Fiu, fiu ze schronu na skórzane kanapy :multi:. Jurand :loveu:, pakuj się szybko, bo ci miejsce zajmą ;) -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
EVA2406 replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna X']Cześć jestem, nowa a chciałabym coś dołożyć dla Juranda ale nie za bardzo wiem na jakie konto i jak to mam robić ?[/quote] Cześć, witamy i bardzo się cieszymy, bo tu każdy się przyda do pomocy :lol: -
Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!
EVA2406 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='ciapuś']oczywiście że warto tylko jeśli pieniądze będą zbierane na konto fundacji to musi być faktura za hotel bo inaczej nie ma możliwości ich wypłacenia[/quote] A musi być na konto fundacji? Przecież można bez Vatu ;) -
Nasz kochany Felek zostaje na stałe w DT !! [Warszawa]
EVA2406 replied to Delph's topic in Już w nowym domu
Masz rację, Isadorko :loveu: -
Jejku, Psotusiu, proszę nie daj się :-(. Dlaczego ten kocurek, ktory już tyle wycierpiał znowu ma problem :-(. I co powiedział wet o dalszym leczeniu? Czy to dlugotrwałe leczenie, czy tylko doraźne środki? Pytam, bo ja nie znam się na chorobach serca. Małgoś :loveu: pytasz o finanse.................juz zabieram się do tego od kilku dni i codziennie coś mi wypada :oops:. Podsumowałam wszystkie wpływy na Kacprunia ( wpłaty, bazarki) i dało to sumę [B][SIZE=3][COLOR=red]1890,03 [/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black]A wydatków jeszcze nie podsumowałam, bo muszę od mojej wetki wziąć ogólną sumę, bo ja tego nie zapisywałam :oops:.[/COLOR] Przecież jak Kacperek do mnie trafił to ja nie wiedziałam, że to będą takie ogromne koszty i że dostaniemy tak wspaniałe wsparcie od Was. Jeszcze raz dziękuję i obiecuję, że nigdy nie zapomnę o tym darze serca :loveu: :-( ( to ze wzruszenia)
-
Znaleziony na ulicy - teraz Ogi ma juz SWÓJ DOM w Pile !!!
EVA2406 replied to Maszaberla's topic in Już w nowym domu
Witam i ja nowy Domek Ogiego :loveu:. No, no jeszcze psa nie ma w domku, a już ma swoje nowe imie, czekającą kanapę i domek już na forum zalogowany :crazyeye:. Pełna gotowość i oczekiwanie. Dobrze rokuje :lol:. Jedna rzecz mnie tylko zaniepokoiła, ale ja jestem na tym tle przewrażliwiona. Jednak napiszę, żeby nowy domek o tym wiedział. Otóż, bardzo proszę nie puszczajcie Ogusia luzem w lesie. Tego robić nie wolno. A myśliwi ( pewnie nie wszyscy) bardzo często stosują to prawo w sposób wyjątkowo rygorystyczny ( żeby nie użyć brzydkiego wyrazu) i strzelają ( nawet na oczach właścicieli) do biegającego psa. Już wiele takich wypadków było i dlatego z całego serca przestrzegam przed tym. Przepraszam :oops: za moralizatorski ton, ale to było w dobrej wierze. -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
EVA2406 replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Moje pewnie dojdą trochę później, bo przez pocztę :razz: