-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i26.tinypic.com/27y4pqo.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]No teraz jest pogoda, która powinna być rano :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i26.tinypic.com/27y4pqo.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Jakie słodziaszki :multi::multi::multi: :[/COLOR][/B] [url]http://img269.imageshack.us/img269/3293/dropsiu2.png[/url] [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/oo2470_5.png[/url] [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/me4006_1.png[/url]
-
[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i26.tinypic.com/27y4pqo.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Przyszłam do psiaków - a tu niiic ...:shake: Ja chcę Milo ! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i26.tinypic.com/27y4pqo.jpg[/IMG]
-
[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i26.tinypic.com/27y4pqo.jpg[/IMG]
-
[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i26.tinypic.com/27y4pqo.jpg[/IMG]
-
[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i26.tinypic.com/27y4pqo.jpg[/IMG]
-
[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i26.tinypic.com/27y4pqo.jpg[/IMG]
-
[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i31.tinypic.com/244wjzr.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987']akurat sie na spacer spieszylam :P[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Moja mama zawsze mówiła: [COLOR="Red"][I]"Jak się człowiek spieszy - to się diabeł cieszy"[/I][/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Tylko, że sama się właśnie wciąż spieszyła[/COLOR][/B] :evil_lol::evil_lol:
-
[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i31.tinypic.com/244wjzr.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987']Bo to byl ten co cytowalas tylko ze ja edytowalam bo przypomnialam sobie ze u mnie tez sie witalas deszczem i ze ma NIE padac OD JUTRA :)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Oj, czytasz chyba zbyt nerwowo ... [IMG]http://i26.tinypic.com/2qjx2k1.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']I co pada ciagle u Was?[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Z rana lało, teraz nie - ale jest pochmurno i parno ... kto wie, co jeszcze będzie - napewno deszcz, a może i burza ... :p Nie mogę znaleźć tego postu twojego : " [I][COLOR="Red"]witasz w innych galeriach deszczpowo a u mnie pisalas ze nie ma padac "[/COLOR][/I][/COLOR][/B] [quote name='as_kate']Nadrobiłam, od poniedziałku tyle sie namnozyło, o zgrozo :angryy: [url]http://i25.tinypic.com/2ue47eg.jpg[/url] zabójcze :loveu::loveu: a u nas nie pada :multi: (tfu tfu)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
halgre replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Witam deszczowo [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i25.tinypic.com/2vv810o.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Ile tu nowych fot ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://img12.imageshack.us/img12/7316/p1050923m.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: -
[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Witam deszczowo [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i25.tinypic.com/2vv810o.jpg[/IMG] [url]http://i32.tinypic.com/16hp72e.jpg[/url] - [B][COLOR="DarkRed"]pięęękne te foty ![/COLOR][/B]
-
[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Witam deszczowo [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i25.tinypic.com/2vv810o.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]No to masz nowego domownika ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Witam deszczowo [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i25.tinypic.com/2vv810o.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Ale fajne fotki Kabisia ...:multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Witam deszczowo [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i25.tinypic.com/2vv810o.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]I jak tam - dobrze ?[/COLOR][/B]
-
[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Witam deszczowo [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i25.tinypic.com/2vv810o.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Ooo ... FOTY :multi::multi::multi: Jak zwykle piękniste, ale to jest NAJ-NAJ ...:[/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/337733/00000045.JPG[/url] - [B][COLOR="DarkRed"]ale się śmieją - coś ich rozbawiło jak nie wiem co ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
halgre replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Witam deszczowo [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i25.tinypic.com/2vv810o.jpg[/IMG] [url]http://img2.imageshack.us/img2/7500/dscf64112.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: -
[B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Witam deszczowo [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i25.tinypic.com/2vv810o.jpg[/IMG]
-
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"]Witam deszczowo [/FONT]