Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='Izabela124.'][url]http://i33.tinypic.com/219sac2.jpg[/url] ha ha Hektorek wszystkim język pokazuje:evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='as_kate']czyli dzielimy się po równo :evil_lol:[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Tak ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. [IMG]http://i38.tinypic.com/2e2go79.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2iut4s3.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/mu8lyr.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2d7zzgz.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/245eam8.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://i34.tinypic.com/5nqb2w.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/4tt6b7.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/21ls85s.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2jwmsg.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/13zmo0m.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i36.tinypic.com/14oc42c.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2h3095x.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/219sac2.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2jaj4v4.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/33n9c01.jpg[/IMG]
  5. [quote name='deer_1987']Dziekuje za bueno :D uwielbiam je!![/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Ja też :multi::multi: niebo w gębie ! A ja coś dla ciebie mam ...:multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i38.tinypic.com/2wodl3p.jpg[/IMG] [quote name='as_kate']3 razem z psem :D dziekii!!! :eating::eating: juz się zabieram, a w butelce obok stoi pepsi :pepsi: mniam :D:D:D[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]haha ... nas też jest trzech razem z piesiem [/COLOR][/SIZE][/FONT]:multi::multi: [quote name='Pestka']Witam sobotnie :D[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Witam, witam ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Zaraz będę robić dalszy ciąg fotek, tylko naszykuję piesiowi kolacyjkę - niech ma jak wróci ze spacerku ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. [quote name='Rinuś']Ale szaleją :) cudownie na nie patrzec :)[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Cieszę się :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Marta_Ares']a tu jak zawsze szalaenstwa :lol: :loveu: :loveu:[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Niom ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [quote name='as_kate']To ja kinder bueno poproszę, i jeszcze chalwę :D mam starszną ochote, chociaż obiadek właśnie miałam pyszny: szpinaczek z fetą :loveu: oo, tez własnie pół godziny temu wróciłam od fryzjera :D [url]http://i37.tinypic.com/9sb0jd.jpg[/url] a oni znowu swoje :shake:[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Ooo ... nie jadłam jeszcze szpinaku z fetą :shake: koniecznie muszę spróbować :multi::multi: No widzisz, widocznie obie tak samo myślimy :evil_lol::evil_lol: i obie poszłyśmy do fryzjera :multi::multi: No bo to zboki są ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: A teraz przesyłam ci bueno i chałwę - może więcej, bo nie wiem ile was w domu jest - niech nie patrzą, jak sama się zajadasz ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i30.tinypic.com/2d1sjyu.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/iqlvnn.jpg[/IMG] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Smacznego życzę :evil_lol::evil_lol::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale Hektorek wpatrzony w Dindusia :) jakby mu opowiadł bóg wie jak ciekawe historie :cool3::cool3: [url]http://i35.tinypic.com/ngcyac.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]hahaha ... no rzeczywiście tak to wygląda :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='deer_1987']oooo do fryzjera!!! to pokaz jak wygladasz po fryzjerze :D[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Eee tam ... no jak zawsze po fryzjerze :evil_lol: nie robię żadnych fryzur nigdy, tylko strzyżenie i kolorek ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Witam ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  11. [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Witam ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  12. [quote name='Czarnulka'][url]http://i37.tinypic.com/9sb0jd.jpg[/url] I jee. Mamy tu zboczuszka ;):loveu:[/QUOTE] [quote name='Izabela124.'][url]http://i37.tinypic.com/9sb0jd.jpg[/url] Hektorek to zboczuch:evil_lol:[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]hihihi ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  13. [IMG]http://i37.tinypic.com/30lebs2.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/vq4pzq.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/v5xvv7.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/25jb49g.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/501av6.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://i35.tinypic.com/ngcyac.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/9sb0jd.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2mmvg4m.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/20uae5v.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/20fx1er.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Izabela124.'][url]http://i33.tinypic.com/2w5ujo6.jpg[/url] jaki zmęczony:evil_lol:[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]hmm ... nie wiem ... :shake::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  16. [quote name='deer_1987']Dzien dobry!!!! u nas foty juz sa![/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Doberek :multi::multi: Obaczim :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Rinuś'][I][B]dzieki,postaram się coś wykombinować :diabloti:[/B][/I][/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]No postaraj się ... [/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Shel']Wstawać!!! :evil_lol:[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Ja dziś wstałam o 6:30, no i bez kawy już - tylko się myć, ubierać i wypad do parku :evil_lol::evil_lol: Potem zakupy, potem znów zakupy - bo skleroza mnie dopadła :evil_lol::evil_lol: Jeszcze potem do fryzjera (tyyyle czasu :crazyeye:) i w końcu teraz włączyłam laptopka :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Czarnulka']Hej wam ;) [url]http://i36.tinypic.com/2nrhirc.jpg[/url] ślicznie :loveu:[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Widzę, że Zuzie-Fruzie jeszcze też nie śpią ... :shake::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i33.tinypic.com/23t1tea.jpg[/IMG]
  18. [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="6"][COLOR="DarkRed"]Ja też się przyłączam do życzeń dla jedynaka ! Życzę wszystkiego co NAJ ...! [IMG]http://i36.tinypic.com/ws36zn.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://i36.tinypic.com/2wqtwk3.jpg[/IMG][IMG]http://i37.tinypic.com/2je1x15.jpg[/IMG]
  19. [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Spróbuj tu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [url=http://addons.pl/photofiltre.php]Addons.pl : wtyczki i pluginy dla: PhotoFiltre[/url]
  20. [quote name='zuzolandia'][I][B]Aaaaa :diabloti:[/B][/I] [I][B]a obiektyw jaki?[/B][/I][/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Sigma APO DG 70-300 mm; Sigma DC 18-50 mm EX MACRO HSM.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Rinuś'][I][B]nie mam tego :angryy::angryy::angryy: a masz jakąs stronę z której ściągałaś za darmo ?[/B][/I][/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Zdaje się, że te pluginy ściągnęłam ze strony Photo Filtre, ale nie pamiętam już dokładnie :shake: Musiałabym pomyśleć, ale chyba już nie dziś :shake: Postaram się jutro :p[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. [quote name='zuzolandia'][I][B]a czym focisz? juz pewnie 1000 takich pytan było mozliwe ze sama pytalam ale juz nie pamietam[/B][/I] :oops::oops::evil_lol::evil_lol:...[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Nikon D40.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Rinuś'][I][B]Ja nie wien,mam ten program po polsku i nie widzę tam nigdzie odbicia lustrzanego :roll:[/B][/I][/QUOTE] [IMG]http://i38.tinypic.com/2n7fk1d.jpg[/IMG]
  22. [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]A jeszcze: Auswajs, Ausgus, Apopleksja, Absztyfikant, Aszynbecher, Abfal, Antryj ... [/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. [quote name='zuzolandia'][I][B]Aaasnokfiosz czyli godosz gooopoty :evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Można sie łobalić już z tych imion ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://i33.tinypic.com/1zx5gth.jpg[/IMG][IMG]http://i33.tinypic.com/1zx5gth.jpg[/IMG]
  24. [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Witam ... [IMG]http://i36.tinypic.com/1pw300.jpg[/IMG] Prześliczne fotki ... :loveu::loveu::loveu: I w rameczkach ... :multi::multi::multi: To cudownie, że z twoim tatą coraz lepiej ... będzie dobrze ![/COLOR][/SIZE][/FONT]
  25. [quote name='zuzolandia']ooooooo maslane ciasteczka:multi: uwielbiam :eviltong::eviltong: i moje dziewczyny futrzaste tez :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Dindek też :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Rinuś'][url]http://i25.tinypic.com/27zaeit.jpg:evil_lol:[/url] [I][B]w czym robiłas to zdjęcie?[/B][/I][/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Ooo ... kogo ja widzę :multi::multi::multi: cieszę się :multi::multi::multi: W Photo Filtre Studio :mdrmed: Zwyczajnie: "obrazek" --> plugin-in --> mirror effect i już.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...