-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='Ewcia38']:bye::bye:MY TU PIERWSZY RAZ!! HEJ:multi::laugh2_2::laugh2_2:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Witamy, witamy nowego gościa :multi::multi::multi: Wpadajcie częściej - zapraszamy :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Czarnulka']U mnie się pojawią za pare minut nowe foty ino się zalinkują.. :eviltong::eviltong:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Wiem, wiem ... już tam byłam ... :multi::multi: Narazie muszę wyjść do sklepu, bankomatu itd., itp. - ale potem będę wolna jak ptak ! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
halgre replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[quote name='Czarnulka'] Nie zjedzą ci Dindka;) Jak mi Lunki nie zjedli xD..;):razz::razz::razz:[/QUOTE] [FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]No ja tam nie wiem ... :shake::evil_lol::eviltong: Dindek jest niekiedy zaczepliwy, szczególnie właśnie do takich psów większych od siebie ... :crazyeye::eviltong::diabloti:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Cześć ... [/SIZE][IMG]http://i31.tinypic.com/2vtqtfc.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Fajne fotki :loveu::loveu: No to przyjdę potem na dalszy ciąg fotek ... teraz idę do sklepu :p[/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[quote name='Czarnulka'][B]Hehe juz się doczekać nie mogę..[/B][/QUOTE] [FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Ach, idę do ciebie :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='as_kate'] Ooo ta, super było ^^ Obie wróciłyśmy prosto na kanapę, ona spać, a ja czytać :D [/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No i tak powinno być ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='as_kate']Dziękuję, ale nie mogę tego zrobić. W przyszłości to miejsce będzie Ci potrzebne, nie mam jak się odwdzieczyć, poza tym, jak sama napisałaś, [B]to Ty za to płacisz[/B]. Dziękuję raz jeszcze, nie mogę skorzystać ;) Nawet nie próbuj ponownie :mad::mad::mad:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]To może ja ci pomogę :multi::multi: Mogę ci wstawiać fotki, jak chcesz :multi: nie ma żadnego problemu ! Ja za to nie płacę, i czasu mam też więcej niż wy przecież :multi: Przysyłaj foty na mojego maila i już :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Cześć ... [/SIZE][IMG]http://i31.tinypic.com/2vtqtfc.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Jak wracaliśmy dzisiaj ze spacerku, koło mojego bloku przechodził identyczny piesio jak twój Benek :multi::multi: i zaraz mi ty przyszłaś na myśl ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/13-2.jpg[/url] - :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Czarnulka']Hej zdziwiłam się że na fotak ani jednego gwałciciela nie ma [url]http://i25.tinypic.com/2vt5x8o.jpg[/url] ślicznie :loveu: [url]http://i28.tinypic.com/2s12mns.jpg[/url] ładnie ;) [url]http://i26.tinypic.com/2qltwyu.jpg[/url] a ja mam piłeczkę :loveu:;p[/QUOTE] [FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Gwałciciele jeszcze nieraz będą napewno ... :eviltong::diabloti: Dzięki za komentarze :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Cześć ... [/SIZE][IMG]http://i31.tinypic.com/2vtqtfc.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] a zostały i kotleciki i serniczek :p[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]To rzuć kąsek, nie być szkarpeta :eviltong::evil_lol: Cześć ... [IMG]http://i31.tinypic.com/2vtqtfc.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='*zaba*']BOSSSSKIE !!!!!!!! [URL]http://i31.tinypic.com/2upz14w.jpg[/URL] :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]:multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='zuzolandia'][I][B]doczlapalam sie zeby powiedziec dobrywieczorek i dobranoc ...padam na pysk roboczo urobiona wiec ide szlafyn :evil_lol:[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ło bidulinko ... ale się wyspałaś, co ? :eviltong::evil_lol:;)[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Tia.. obie z halgre wiemy ze znow error azy danych i dogo nie dziala... ej chodzcie lepiej na moje forum bo tu codziennie cos nie dziala...[/QUOTE] [B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Już działa ! Dogomania zaczęła działać [IMG]http://i27.tinypic.com/347fyh2.jpg[/IMG] Świętujmy - bo nie wiadomo jak długo jeszcze będzie czynne [IMG]http://i27.tinypic.com/347fyh2.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[IMG]http://i30.tinypic.com/33z8pk5.jpg[/IMG]
-
[quote name='Tengusia']Tengusia juz wrocila z gosciny u Alicji i Ozzulka, jadla pyszne kotleciki (z dokladka :evil_lol:) i pysznego serniczka ktorego nie zjadla w calosci bo miejsca w brzuszku braklo :niewiem: bylo milutko jak zwykle i licze na wiecej jak tylko wroce zza Oceanu (no chyba ze C. mnie nie wpusci co bym mu kotlecikow nie wyjadala :evilbat:)[/QUOTE] [FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Łooo, sąąą ! Obie już na chodzie ... gościna się zakończyła :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kotleciczki i serniczki ... hmm :roll: Same pychotki ... A zostało co z tego serniczka ? Tak tylko pytam ... :grin::grin::grin:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="DarkRed"]Wszyscy tu poszli już spać :diabloti:[/COLOR][/B]
-
[quote name='bianka19']I po co ja tyle fot dawałam , jak nikt nie ogląda? :shake: Już więcej w takiej ilości nie będę dawać ..[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ogląda, ogląda ...! Już ty się o to nie martw :diabloti::p:evil_lol: Przecież masz dużo odwiedzin :multi::multi: oglądamy twojego słodkiego Cezusia ...:multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='hovomaniaczka'][url]http://i25.tinypic.com/2vt5x8o.jpg[/url] :loveu: [url]http://i32.tinypic.com/2i0yq03.jpg[/url] zabrac patyka![/QUOTE] :multi::evil_lol::multi::evil_lol::multi: [quote name='bianka19']Jaki mokry psiunio :loveu: [url]http://i31.tinypic.com/2upz14w.jpg[/url] Dinduś śliczny :loveu::cool3:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Wystarczy, że wlezie w tą wiecznie mokrą trawę i już jest mokry ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dziękuję ... :mdrmed::mdrmed::mdrmed:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Teraz dopiero mi się przypomniało, że Ozzulkowa gości dzisiaj Tengusię - dlatego obie nieobecne dziś na dogo :multi::multi: Tengusia pisała przecież u siebie w piątek o tym ... :multi::multi:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='jonQuilla'] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]szłyśmy z siostrą i Zuzią na spacer, zabrałam Salsę ale nie brałam aparatu bo myślałam że nie będę jej spuszczać ale weszłyśmy do lasu i jednak spuściłam....Salsa standardowo mi się wytarzała w czymś śmierdzącym :placz: już mam dość tego że prawie kazdy spacer = kąpiel po powrocie :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]O kurde, to się rzeczywiście wkurzyć można ... :mad:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Śliczne fotki - to żeście sobie pobiegali ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[url]http://img12.imageshack.us/img12/9620/foto0959q.jpg[/url] [url]http://img17.imageshack.us/img17/6025/foto0960.jpg[/url] [url]http://img24.imageshack.us/img24/1857/foto0964.jpg[/url] [B][B][COLOR="DarkRed"][COLOR="DarkRed"]Ale pięęękne :multi::multi::multi:[/COLOR][/COLOR][/B][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Salsa też miała/ma taką piłeczkę :) tylko że czerwoną :razz: w sumie zostały z niej strzępy [url]http://i28.tinypic.com/b7ng9l.jpg[/url] cenzura na oczy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i26.tinypic.com/24xkr4n.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ta piłeczka jest od Hektorka, tylko Morfi ją "pożyczył" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a piłeczką od Morfiego bawi się ktoś inny (nie wiem już kto) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']i co z tego ze 2 facetow? to nigdy nie wiadomo :P[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='as_kate']w weekendy mam treningi agility w oba dni ;) chociaż w tym roku czuję się jeszcze tak cudownie wolna! od rana idzie się wyspać... lekcje odrobić zdążę.... łoo.... Przyjmujemy kwiatki w zamian, ze gwałcicieli nie ma :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ...[/COLOR][/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[IMG]http://i31.tinypic.com/dyozt3.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/deqihc.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/14ipsw7.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/21bsw0h.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/212zviv.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i26.tinypic.com/259ik2e.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/343lkwl.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2ziuf0l.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/svhydd.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2m7yjkp.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i32.tinypic.com/2i0yq03.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/24xkr4n.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/241un8k.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2qltwyu.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/1zb5cba.jpg[/IMG]