Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='Justy$ka']:-( Yeeeey. ['] ['] ['][/QUOTE] [IMG]http://i37.tinypic.com/n5q70z.jpg[/IMG]
  2. [quote name='as_kate']a poczęstujesz?? zjadłabym jakąś odchudzającą śmietanę po czipsach, które wrabałam ^^[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Zapraszam cię na jutro, bo już prawie nic nie zostało :shake: Jesteśmy zżeracze truskawek ze śmietaną :grin::grin::grin: Ale jutro specjalnie dla ciebie będzie poczęstunek ! A czipsami to ja się już objadłam kiedyś i jakoś nie kupuję już :shake: Ale mam jeszcze takie cosik: [IMG]http://i38.tinypic.com/2wch5lg.jpg[/IMG] Chcesz ? Specjalnie przed chwilą sfociłam ... :grin::grin::grin:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  3. [IMG]http://i35.tinypic.com/2s0hlyd.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/1jw40i.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2s8nyxd.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2w5ujo6.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2nrhirc.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Pestka']Ja tak szczerze nie oglądałam informacji i nawet nie wiedziałam o tej tragedii [*][/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Teraz będzie o tym i tak głośno, więc usłyszysz jeszcze nie raz i nie dwa o tym ... W końcu nie co dzień jest taka tragedia ... :shake:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. [quote name='deer_1987']nie spisz jeszcze? :P[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Czy ty wiesz co my teraz robimy ? Zrobiliśmy sobie podwieczorek :grin::grin::grin: Kawka i truskawki ze śmietaną i cukrem :grin::grin::grin: Nie żartuję ![/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='as_kate']noo, palce lizać ... :evil_lol:[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Niom ... :grin::grin:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. [quote name='as_kate']probowałam patrzeć od tyłu monitora... tam obaj byli czarni i jacyś zakurzeni :P[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"][SIZE="4"]hahaha ...[/SIZE] :grin::grin::grin: [SIZE="4"]dobre ...[/SIZE] :grin::grin::grin:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Izabela124.']['][']['][']['] [url]http://i31.tinypic.com/34za7g1.jpg[/url] jaki agresor [url]http://i31.tinypic.com/30blqmh.jpg:loveu:[/url] [url]http://i25.tinypic.com/27zaeit.jpg:evil_lol:[/url] [url]http://i25.tinypic.com/34ri1df.jpg[/url] akrobata [url]http://i27.tinypic.com/5xndhc.jpg[/url] :diabloti:[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"][SIZE="4"]Dzięki za fajne komentarze [/SIZE]:multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]witam się wieczorowo :multi::loveu: to mi się podoba :loveu::loveu: [url]http://i27.tinypic.com/spirft.jpg[/url] przystojniak czeka na kumpli :loveu: [url]http://i31.tinypic.com/35btcus.jpg[/url] no i się doczekał :):cool3::cool3: [url]http://i27.tinypic.com/5xndhc.jpg[/url] [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"][SIZE="4"]Witamy, witamy :multi::multi::multi: I też dziękujemy za komentarzyki ...[/SIZE] :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. [quote name='as_kate']najlepsze pytanie zadane lekarzowi przed szpitalem brzmiało: ilu ludzi uratujecie?? :shake::shake: [SIZE="1"] a niby jak mieliśmy zobaczyć fryzurke Hektora na takich zdjęciach : [url]http://i30.tinypic.com/2hpi242.jpg[/url] :eviltong:[/SIZE][/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"][IMG]http://i37.tinypic.com/2irm3xc.jpg[/IMG][IMG]http://i37.tinypic.com/2irm3xc.jpg[/IMG] mogłaś tą fotkę odwrócić przód na tył [IMG]http://i37.tinypic.com/2irm3xc.jpg[/IMG][IMG]http://i37.tinypic.com/2irm3xc.jpg[/IMG] wtedy to Dindek byłby za Hektorkiem [IMG]http://i37.tinypic.com/2irm3xc.jpg[/IMG][IMG]http://i37.tinypic.com/2irm3xc.jpg[/IMG] Żartuję oczywiście ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://i37.tinypic.com/fb9stc.jpg[/IMG]
  8. [quote name='deer_1987'][url=http://www.tvn24.pl/-1,1620051,0,1,zaloba-w-rudzie-slaskiej-czy-bedzie-w-calym-kraju,wiadomosc.html]Żałoba w Rudzie Śląskiej. Czy będzie w całym kraju? - Najważniejsze informacje - Informacje - portal TVN24.pl - 18.09.2009[/url][/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]A no widzisz ... wiedziałam, że będzie ... [/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ooooo jakie rajcne poślady :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [IMG]http://i33.tinypic.com/2cfef42.jpg[/IMG][IMG]http://i33.tinypic.com/2cfef42.jpg[/IMG][IMG]http://i33.tinypic.com/2cfef42.jpg[/IMG] [quote name='zuzolandia'][I][B]no takie posladki toz to moje marzenie :eviltong::eviltong::eviltong:....[/B][/I] [I][B]chyba se kupie te puszapy na allegro som :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/I] [I][B]rano nie pije ..dopiero od godz 18stej :evil_lol::evil_lol:....wtedy najlepiej alkuhul smakuje :cool3::cool3:[/B][/I][/QUOTE] [quote name='zuzolandia'][I][B]a ja popijam se rum z kokakolom i lodem i cytrynkom[/B][/I] :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [IMG]http://i33.tinypic.com/2cfef42.jpg[/IMG][IMG]http://i33.tinypic.com/2cfef42.jpg[/IMG][IMG]http://i33.tinypic.com/2cfef42.jpg[/IMG] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Jak niecierpię rumu [IMG]http://i36.tinypic.com/97skqu.jpg[/IMG] Kiedyś mi ktoś do herbaty nalał - to miałam rigoletto ze 20. minut :mad: myślałam, że mi żołądek wyrwie :diabloti::mad:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. [quote name='Shel'][SIZE=1]No słyszałam w radiu[/SIZE] ja nie mogę, ale fajne psiory :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='zuzolandia'][I][B]nooooo straszne....[/B][/I] [I][B]ja przezywałam horror 3 lata temu gdy byl wybuch metanu w Halembie :-(:-(:-( moj mąz wyszedł stamtad na kilka chwil przed tragedią ...a potem jako ratownik musiał tam wrócic ...[/B][/I][/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]No to musiałaś też przeżywać .. :crazyeye::crazyeye: Napewno ogłoszą żałobę ... narazie nic nie słyszałam :shake::shake:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  11. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ulalala.......no to Zuzolandia teraz może pozazdrościć:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Jeszcze ktoś weźmie te obrazki za porno ... [IMG]http://i25.tinypic.com/e16845.jpg[/IMG] i zostanę oskarżona [IMG]http://i25.tinypic.com/e16845.jpg[/IMG] Kto mi wtedy paczki będzie posyłał - Dindek [IMG]http://i28.tinypic.com/2hdmrnt.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/2hdmrnt.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/2hdmrnt.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
  12. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Chciała byś podyskutować?:razz::diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]O mojej doopce? :grin::grin::grin: Może dam fotkę :grin::grin::grin: poco dyskutować ... hę :grin::grin::grin:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i32.tinypic.com/2rdhrt4.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/2aa0e4n.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/2rdhrt4.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Marta_Ares']wrrr znowu nie z poziomu psa:mad: :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Może z balkonu robione ... :eviltong::evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/341520/00000056.jpg[/url] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]hau hauuu ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]hahaha ... ale dyskusje doopowe :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [url]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/150920098.jpg[/url] [url]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1509200910.jpg[/url] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Ooo ... jaki śliczny goldenek :loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [url]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1509200919.jpg[/url] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]No i co ... nie śliczny Kamelek ? Śliiiiczny ![/COLOR][/SIZE][/FONT] [url]http://i655.photobucket.com/albums/uu278/izape/1509200920.jpg[/url] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Co to za rasa ? Jak on coś widzi wogle :crazyeye::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  16. [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  18. [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="DarkRed"][SIZE="4"]Cześć [/SIZE]... :multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT]
  19. halgre

    Ares...

    [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Ale skooooki ! Cześć ... :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. [quote name='deer_1987']ja cos nie zauwazylam a go widze codziennie na fotach.. ojej ale tragedia :([/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]No w końcu można nie zauważyć ... :evil_lol::evil_lol: Ano tragedia ... wybuch metanu :angryy: patrzę teraz na relację w TV [/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="6"][COLOR="DarkRed"]No i tragedia w RudzieŚl. ! 12. górników zginęło na kop. Śląsk ... :crazyeye::-( Straszne ... [/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. [quote name='deer_1987']ja sie nie znam na ocietych czy nie bo ja nie obcinam :P[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]A jakbyś ty się obcięła - to nikt by nie zauważył, bo się nie zna :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ktoś kto Hektorka widuje na codzień - choćby tu na fotkach - to widzi, że ostrzyżony ... grzywa zniknęła ! [/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. [quote name='deer_1987'][url]http://i27.tinypic.com/spirft.jpg[/url] ale sie slodko patrzy :D[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Żeby cię to jego "słodkie" patrzenie nie zwiodło ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='zuzolandia'][I][B]widziałam ze mu loki obcieli :eviltong::eviltong:[/B][/I] [I][B]ale nie wiedzialam ze moj Ludwiczek to Hektor i gapilam sie na huskiego :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. [quote name='Czarnulka']Był u fryzjera xD :eviltong:[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="6"][COLOR="DarkRed"]Taak ! Masz 100. punktów ! Chylę czoła ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://i27.tinypic.com/oup20z.jpg[/IMG]
  25. [quote name='zuzolandia'][URL]http://i30.tinypic.com/23mwwuc.jpg[/URL] [I][B]kaj Dinus mo ogun????:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/I] [I][B]hihihihihihiih[/B][/I] [I][B]jakze zycie byłoby latwiejsze gdyby nie te chorerne rachunki :mad::mad:[/B][/I] [B][/B] [URL]http://i27.tinypic.com/spirft.jpg[/URL] [I][B]aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mój Ludwiczek ..boskiii[/B][/I][/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Jeee ... urwało mu ogon :crazyeye::placz: A ty nie widzisz zmiany u Ludwiczka :crazyeye::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...