Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Witam deszczowo [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i25.tinypic.com/2vv810o.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Ale tu się nazbierało fot ...:multi::multi: Wszystkie takie piękniste - nie wiadomo w końcu które zacytować :p Ale powybierałam te:[/COLOR][/B] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC05076.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC05091.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC05098.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC05115.jpg[/url] - [B][COLOR="DarkRed"]fajna minka :evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/Nesi/DSC04573.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/Nesi/DSC04582.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/Nesi/DSC04583.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/Nesi/DSC04608.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/Nesi/DSC04681.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Super wodne fotki ![/COLOR][/B]
  2. [quote name='deer_1987']Dobranoc!!! juz po spacerku jestesmy :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]I dzieńdobry już ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]:multi:a u nas nie było burzy[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]To tylko raz się błysło i raz zagrzmiało i ... koniec (przed 7. rano). Ale to wystarczyło, żeby Dino zaczął się bać :roll:[/COLOR][/B]
  3. [quote name='Marta_Ares']to i my sie przywitamy:diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Witam, witam :multi::multi::multi: Gaszę już wsio, jestem zmęczona coś ... :roll: Cały dzień jakiś nerwowy był ... :mad: Jutro poodwiedzam galeryjki :p:lol::loveu: [/COLOR][/B] [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Dobranoc wszystkim ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  4. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]ta przydały by sie takie waciki:eviltong::eviltong: i sie tu nie naśmiewać ze mie:evil_lol: [/QUOTE] [IMG]http://i27.tinypic.com/sv2f6w.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/sv2f6w.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/sv2f6w.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/sv2f6w.jpg[/IMG] [url]http://i29.tinypic.com/2v8hh11.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Śliczny goldenek i śliczna fotka :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://i25.tinypic.com/u4pkg.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]A Bono na coś czyha ... :evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://i31.tinypic.com/28qz6a.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Ładny portrecik :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  5. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]jak mieszkosz na zadupiu to tak jest:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] [IMG]http://i27.tinypic.com/sv2f6w.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/sv2f6w.jpg[/IMG][B][COLOR="DarkRed"]No i mosz babo placek ...[IMG]http://i27.tinypic.com/sv2f6w.jpg[/IMG][/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/sv2f6w.jpg[/IMG] [quote name='deer_1987']witam sie wieczorem:D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Witam ... :multi::multi:[/COLOR][/B]
  6. [B][COLOR="DarkRed"]Przez godzinę nie miałam internetu, ani kablówki ... chyba była jakaś awaria ... :mad::angryy::diabloti:[/COLOR][/B]
  7. [quote name='Shel']Hej :cool3:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Hej ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='hovomaniaczka'][url]http://i30.tinypic.com/2zey0pd.jpg[/url] slicznota [url]http://i26.tinypic.com/15g5jpw.jpg[/url] hmm jaki zly xD To sie zbytnio na spacerku nie naspacerowalas...[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"][COLOR="DarkRed"]Dzięki :multi::multi::multi: No nie, się nie naspacerowałam :shake::diabloti:[/COLOR][/COLOR][/B]
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Kurde ja ze stresu musiałam se piwo otworzyć ..... Grosia oczekiwana ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A ja właśnie jestem po piwie :diabloti: Witam ... i o Ozzulka pytam ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  9. [quote name='Bartiśkowa_']Witamy :loveu::loveu: A u nas taka piękna pogoda słoce świeciaż za bardzo :cool3: A tu dłuższego spacerku nie będzie bo mam nogę w szynie :angryy:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No ja pisałam - co było rano przed 7. Potem też była piękna pogoda, słońce - ale co mi z tego ... Psy się spotykają z rana w parku, nie potem :shake: Teraz już słońce zaszło ... A gdzieś ty tą nogę wsadziła :crazyeye::evil_lol: co się stało ?![/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Nareszcie i u nas slonce![/QUOTE] :multi::multi::multi: [quote name='diabelkowa']wiitam was :))[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Witam :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  10. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]ooo je to już całkiem xD panika na całego ale pacz Bono jak jest burza to w domu chowie sie do łazienki a np jak jesteśmy na polach i złapie nos burza to wcale sie nie boi nie wiem od czego to zależy [/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A to już jest ciekawe ... :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/B]
  11. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]hej Wam:hand: Kuurde jak mi sie z nosa leje...masakra:shake: godom jak stary chłop:eviltong: a jutro jeszcze do alergologa musza jechać:roll: [/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Weź wdech - wsadź se waciki do nosa - najlepiej miętowe - i ciąg do sia ...[IMG]http://i32.tinypic.com/n3kmxk.jpg[/IMG] I nie godej jak stary chop ino weź se sopran [IMG]http://i32.tinypic.com/n3kmxk.jpg[/IMG] Jakoś to bydzie ...[/COLOR][/B]
  12. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Czytałach, czytałach deszczyk i burza wos dopadła:diabloti: Bono tyż sie boi burzy...ale nie jak Dindek że kiedyś sie nie boł ino od zawsze sie boi [/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Najlepsze w tym jest to, że ja też się boję burzy - jakby tak waliły grzmoty i się błyskało - a bylibyśmy razem z Dindkiem w dodatku w parku wśród drzew - to ... dwa spanikowane wariaty ... [/COLOR][/B][IMG]http://i26.tinypic.com/f1mjj7.jpg[/IMG][IMG]http://i26.tinypic.com/f1mjj7.jpg[/IMG][IMG]http://i26.tinypic.com/f1mjj7.jpg[/IMG]
  13. [url]http://www.dogomania.pl/forum/12977212-post8187.html[/url]
  14. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/12977109-post8180.html[/url]
  15. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]No ale psiaki się wyszalały:) [url]http://i32.tinypic.com/125h0ch.jpg[/url] przystojniak:loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No a dzisiaj czytałaś wstecz - że nie byliśmy na spacerku .. :mad::angryy: Dzięki, ten przystojniak to mój :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  16. [quote name='deer_1987']patrzylam i tam o zbozach ogolnie pisza :D dzieki :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ahaaa ... :diabloti:[/COLOR][/B]
  17. [quote name='*zaba*']A o ktorej u Was robi sie ciemno? Bo tutaj jeszcze dosc dlugo jest fajnie,widno. Nie to co latem, ze noc zaczynala sie okolo 1-2 w nocy, ale poznym wieczorkiem jest jeszcze w miare. No usmiac sie mozna z tych tlumaczen :evil_lol: W moim tlumaczeniu nawet AIDS sie wzial ???!!!:crazyeye: No to jakbys chciala tam byc, to zapraszamy :p Kamelek sliczny, mowisz... no niech Ci bedzie :evil_lol: Tak to dogi, moje niespelnione marzenie, ehhhhh [/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]U nas obecnie o 19:30 - to już cima :evil_lol::evil_lol::evil_lol: No można sie uśmiać ... :evil_lol::evil_lol: AIDS ...hahahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Co to znaczy "niech ci będzie" :crazyeye::mad::angryy: [/COLOR][/B]
  18. [quote name='deer_1987']no to nie dziwne ze nie widzialam :P[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Na tą szwedzką stronę zajrzałaś - co ci link dałam ? Ja nie wiem, co tam piszą, ale coś chyba o kaszach ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  19. [quote name='deer_1987']ja tu nigdy nie widzialam :P[/QUOTE] [url=http://www.primavi.se/vegetabiliskt/artikel.cfm?newsID=1532&Att%20vara%20vegetarian,%204]Att vara vegetarian, 4[/url] [B][COLOR="DarkRed"]"... bovetegryn to kasza gryczana, a korngryn to kasza jeczmienna." "Kasze nie sa tak czesto jadane w Szwecji jak w Polsce." Dziwna ta Szwecja ... :eviltong::crazyeye::diabloti:[/COLOR][/B]
  20. [quote name='deer_1987']nie ma w szwecji czegos takiego jak kasza :P[/QUOTE] [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Żartujesz chyba ... nie ? Wszędzie chyba jest kasza ...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  21. [quote name='deer_1987']no to ten moj marudzi ze musi do obiadu i zeby na obiad bylo cos co pasuje :P moze jednak kupie ziemniaki i jajka i zjemy sadzone :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A nie jadacie kaszy gryczanej ? Zresztą obojętnie jakiej... Kasza, sadzone i kefir - pasuje przecież jak ulał ![/COLOR][/B]
  22. [url]http://www.dogomania.pl/forum/12977212-post8187.html[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi: Jakie piękne zdjęcia :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  23. [quote name='bianka19']Śliczny Dindek! :loveu::loveu: [url]http://i32.tinypic.com/125h0ch.jpg[/url][/QUOTE] [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [quote name='deer_1987'][SIZE=5][B]co na obiad pasuje do kefiru oprocz ziemniakow i jajka sadzonego? bo kupilismy w pl sklepie kefir dla tz i nie chcemy zeby suie zmarnowal a jajka sadzone z ziemniakiami i kefirem juz raz mielismy..[/B][/SIZE][/QUOTE] [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]hahaha ... :evil_lol::evil_lol: Kefir się nigdy nie zmarnuje - bo można go tak poprostu też wypić ! A zamiast kartofli - my np. lubimy kaszę gryczaną z sadzonym. Może być bez jajka, a kasza polana słoninką ze skwarkami ... pycha ! Niekiedy kartofle, sadzone + szpinak (dopiero pycha !) My kupujemy maślankę mrągowską i mój TŻ ją pije do wszystkiego prawie ... czy pasuje, czy nie ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  24. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]miałam ten sam problem z poprzednim psem :roll: jak usłyszał gdzieś grzmot to nie było siły żeby go zaciągnąć na spacer :shake: tak samo reagował na petardy Salsa ma w to wszystko wylane [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]No to wiesz jak to jest ... :diabloti:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [quote name='Darianna']Też nie zazdroszczę... Moje dwa wariaty burzę ignorują,ewentualnie lecą w stronę,skąd dochodzi grzmot, żeby sprawdzić co to ;) Strzałów też się nie boją - sprawdzone na próbach polowych ;)[/QUOTE] [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]No bo nie ma czego zazdrościć :shake: Żeby to było popołudniu czy wieczorem - to pół biedy, ale ten poranny spacer jest najważniejszy ! Jest najdłuższy też no i w grupie zawsze w parku - jednym słowem - najfajniejszy :multi::multi: Twoje psy są jeszcze młode ... Nie wiadomo, jak będzie potem :shake: Dino przecież nie bał się dosłownie niczego ! Burzę olewał, strzały też - aż nagle po ... 4. latach zaczął się bać ! I tego i tego ... :crazyeye::mad: (od zeszłego roku od Sylwestra). Myśmy przedtem w Sylwestra spacerowali normalnie, bajtle strzelali - a Dindek ... niiiiic :crazyeye: To samo podczas burzy :p Więc widzisz - jak to się może wszystko nagle zmienić ...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  25. [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... mam dziś zły dzień ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i29.tinypic.com/245lriw.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...